Proste kroki, jak poluzować pasy fotelika samochodowego Trend Baby

Rodzice maluchów mogli mieć problem z poluzowaniem pasów w foteliku samochodowym. Dobrą wiadomością jest to, że możesz to zrobić na kilka sposobów.

W tym wpisie na blogu omówimy, jak poluzować pasy fotelika dziecięcego trend, jak dopasować klamrę dziecka i jak skrócić długość paska.

Proste kroki

Kroki luzowania pasów fotelika samochodowego Trend Baby

Paski dziecięcego modnego fotelika samochodowego powinny być wystarczająco ciasne, aby wytrzymać wypadek, ale nie tak napięte, aby pozostawiały ślady lub wbijały się w ramię.

Jeśli masz trudności z dokręceniem, poluzuj je i dokręć ponownie, aż poczujesz się dobrze. Nie chcesz też, żeby klamra wbijała się w ich skórę

Jest kilka kroków, które należy wykonać, aby poluzować pasy fotelika dziecięcego.

Krok pierwszy: Poluzuj uprząż, podciągając ją, a następnie puszczając; to sprawi, że pasek będzie dłuższy, a zatem luźniejszy. Powtórz tę czynność, jeśli to konieczne, aż będziesz mógł łatwo włożyć palce pod uprząż, gdy jest zaciśnięta.

Krok drugi: Wciśnij w dół klips na klatkę piersiową, jednocześnie napinając lub poluzowując pas w razie potrzeby

Krok 3: Wyreguluj obie strony sprzączki, aż przestanie się szczypać.

Jak wyregulować paski na foteliku samochodowym?

Pasy fotelika samochodowego powinny być regulowane, aby zapewnić ciasne dopasowanie do ramion, klatki piersiowej i bioder dziecka.

W przypadku dzieci poniżej 40 funtów powinien również umożliwiać regulację pasa krokowego tak, aby znajdował się pośrodku ich nóg. Zacisk uprzęży z tyłu fotelika samochodowego powinien zaczepić się o każde wycięcie w pasku łącznika znajdującym się poniżej.

W ten sposób, jeśli kiedykolwiek zdarzy się wypadek lub kolizja, wszystkie części pasa utrzymają Twoje dziecko przez cały czas bezpiecznie zapięte w foteliku samochodowym.

Po odpowiednim wyregulowaniu pociągnij mocno w dół, aż obie strony będą równe i nie będą się łatwo ześlizgiwać. W razie potrzeby dokręć ponownie tylko dwa kliknięcia dalej, zanim odłożysz je na stałe.

Gdzie jest przycisk zwalniający uprząż na foteliku samochodowym?

Zwolnienie uprzęży znajduje się zwykle po obu stronach siedzenia w czerwonym pudełku. Pokaże Ci, jak go wyciągnąć i uwolnić dziecko z fotelika samochodowego, aby mogło wejść na przednie siedzenie, gdy dorośnie.

Ten przycisk jest również dość sztywny, co oznacza, że ​​jest mało prawdopodobne, aby dzieci były w stanie się odblokować.

Jeśli zmagasz się z tym mechanizmem, zanim całkowicie się poddasz, istnieje inna opcja: paski odryglowania awaryjnego (znajdujące się pod spodem).

Te paski działają poprzez przypięcie wokół części ramy za głową dziecka, a następnie pociągnięcie ich w dół, aż usłyszysz kliknięcie; całkowicie je uwolnić. Nigdy nie powinieneś ich używać, chyba że masz wypadek.

Jak dostosować wózek dziecięcy Trend?

Wózka Baby Trend nie należy regulować, gdy jest w ruchu. Aby wyregulować wózek Baby Trend, zatrzymaj pojazd i opuść go na ziemię, podnosząc jedną ręką obie jego kierownice, a wolną ręką wyciągnij lub wepchnij pokrętło znajdujące się w przedniej części po obu stronach wózka. rama.

Kierownica znajdująca się najbliżej Ciebie jest zwykle używana do regulacji z pozycji siedzącej, podczas gdy druga kierownica jest zwykle używana do regulacji pochylenia.

Po dokonaniu wszystkich niezbędnych regulacji zwolnij uchwyty i ponownie kontynuuj jazdę do przodu. Jeśli wprowadzasz zmiany z pozycji stojącej, użyj tej samej metody, ale zamiast tego usuń wszystkie dzieci, zanim to zrobisz, jeśli to możliwe.

Jak wyregulować kąt na foteliku samochodowym Baby Trend?

Aby wyregulować kąt w foteliku samochodowym Baby Trend, najpierw umieść palce pod spodem zagłówka.

Spójrz bezpośrednio za siebie i podciągnij się po obu jego stronach, aby wysunąć lub schować tę część krzesła. W razie potrzeby możesz go przesunąć do przodu lub do tyłu, aby uzyskać większą wygodę.

Upewnij się, że po zakończeniu regulacji znajduje się wskaźnik poziomu z czerwonym paskiem z przodu skierowany prosto w dół w kierunku płyty podstawy, co oznacza, że ​​przeprowadzono prawidłową instalację.

Następnie mocno zaciśnij wszystkie paski po sprawdzeniu ich po raz ostatni, zanim przejdziesz do następnego kroku, czyli zamocowania dziecka w foteliku za pomocą systemu LATCH (jeśli jest dostępny).

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zdejmij wszystkie pokrowce i podkładki z podstawy fotelika, aby sprawdzić, czy jest dobrze dopasowane. Powinieneś również upewnić się, że nie ma przerw między paskami pasów, klamrą ani jakąkolwiek inną częścią fotelika. być niebezpiecznym!

Następnie umieść dziecko w foteliku, ustawiając pasy krokowe na nogach.

Na koniec, będziesz chciał włożyć luźne końce w szczeliny u dołu bocznych skrzydeł po obu stronach, aby nigdzie nie zostały złapane podczas podróży. Jeśli zostanie to zrobione poprawnie, powinno to zakończyć instalację w systemie zatrzaskowym (jeśli jest dostępny).

Jak poluzować paski w hybrydzie Baby Trend?

Jeśli paski w Baby Trend Hybrid są zbyt ciasne, musisz je poluzować. Poluzuj lub zaciśnij pasek, podważając plastikowy przycisk zwalniający klamrę i przesuwając go po taśmie, aż osiągniesz wygodne dopasowanie dla dziecka.

Poluzowując jedną stronę, pamiętaj o dokręceniu również jej odpowiednika, aby obie strony pozostały równo ze sobą.

Po wyregulowaniu szelek fotelika samochodowego upewnij się, że są one wystarczająco ciasne wokół dziecka, ale nie są zbyt ciasne, na co wskazują dwa palce, które łatwo wsuwają się pod pasy na wysokości klatki piersiowej, gdy są odpowiednio dopasowane.

Jeśli nie zostanie prawidłowo zamocowany, może to spowodować obrażenia podczas wypadku lub nagłe zatrzymanie podczas jazdy, co jest wyjątkowo niebezpieczne. Po zakończeniu dostosuj wszystkie produkty Baby Trend przez cały okres ich życia.

Jak korzystać z Snap and Go Baby Trend?

Jeśli lubisz pośpiech, Snap and Go Baby Trend jest dla Ciebie. Jest wyposażony w fotelik samochodowy, który można odpiąć, aby ułatwić przechodzenie z punktu A do punktu B.

Ułatwia to przenoszenie dziecka z fotelika samochodowego, ponieważ nie ma potrzeby dźwigania kolejnego nieporęcznego wózka lub zajmowania miejsca w bagażniku przez dodanie jeszcze jednego elementu.

Niektórym ludziom może się nie podobać, że podstawa tego produktu wymaga dodatkowego zakupu, ale inni uznają to za dodatkowe funkcje, z których i tak skorzystaliby, gdyby kupili tradycyjne nosidełko/wózek dziecięcy, który jest obecnie dostępny na półkach.

Snap and Go działa dobrze nawet bez użycia adapterów, więc po raz kolejny wygoda wygrywa z ceną.