Proste kroki dotyczące czyszczenia gondoli Dreamglider firmy Graco

Gondola Graco DreamGlider jest niezbędna dla nowego rodzica. Ta gondola jest mocna i wyposażona we wspaniałe funkcje. W tym miejscu omówiliśmy, w jaki sposób można w prostych krokach wyczyścić koszyczek Dreamglider firmy Graco.

Kroki dotyczące czyszczenia gondoli DreamGlider firmy Graco

Krok 1. Rozepnij boki i zdejmij pokrowiec do prania. Pierz w zimnej wodzie w delikatnym cyklu z łagodnym detergentem.

Proste kroki dotyczące czyszczenia gondoli Dreamglider firmy Graco

Krok 2. Zaleca się suszenie w suszarce bębnowej lub powieszenie na sucho. Nie używaj wybielaczy, zmiękczaczy do tkanin/aruszy do suszarki ani żrących chemikaliów, ponieważ może to uszkodzić kołyskę!

Czy Graco DreamGlider jest bezpieczny do nocnego snu?

Graco DreamGlider ma stronę z przewiewnej siateczki, która zapewnia maksymalny przepływ powietrza. Pamiętaj, że rodzice najlepiej oceniają, co jest bezpieczne dla ich dzieci!

Jakie akcesoria są dołączone do tej gondoli?

Graco Dreamglider jest dostarczany z systemem regulacji wysokości i wyściełaną podkładką na materac, którą można zdjąć w celu wyprania/suszenia w pralce. Pod spodem znajdują się również dwa kosze do przechowywania, które są świetnym miejscem do przechowywania dodatkowej pościeli lub ubrań, których możesz potrzebować podczas korzystania z nowego ulubionego miejsca Twojego dziecka

Jakich innych akcesoriów będę potrzebować przy zakupie osobno?

Jeśli nie jest zakupiona w tym samym czasie co sama pełnowymiarowa gondola, nie obejmuje prześcieradeł, pościeli ani dodatkowych podkładek pod materac.

Ile waży ten produkt?

Tylko 15 funtów! Bardzo łatwe do przenoszenia po domu i montażu/demontażu w celu wygodnego przechowywania, gdy nie są używane. Jeśli szukasz gondoli, która jest lekka, a jednocześnie wystarczająco wytrzymała, aby utrzymać dziecko, nie szukaj dalej!

Graco Dreamglider może być używany od niemowlęctwa do około szóstego miesiąca życia (do 25 funtów). Rodzice zauważają łatwość manewrowania; wielu rodziców decyduje się na zakup dwóch, aby mogli mieć jedno na dole, podczas gdy ich dziecko śpi na górze przez noc.

W ten sposób mamusia i amp; tatuś nie musi budzić się w nocy tylko dlatego, że mały Timmy czegoś potrzebuje – potencjalnie przeszkadzając wszystkim innym w tym procesie!

Wymiary gondoli to 41 x 33,25 i występuje tylko w jednym kolorze – brązowym espresso. Rodzice uwielbiają to, że ten produkt jest produkowany przez firmę Graco, ponieważ mają doświadczenie z produktami dla dzieci od ponad 40 lat!

Jak złożyć składany kojec dla zwierząt Zampa?

Aby złożyć składany kojec dla zwierząt Zampa, najpierw go otwórz. Następnie pociągnij oba końce do siebie i połącz je pod kątem 90 stopni.

Następnie weź jeden z boków z kółkami i dociśnij tak, aby dotykały ziemi, a następnie popchnij wszystkie cztery rogi, aby zabezpieczyć fałdy. Na koniec zwiń lub użyj zamka, aby go zwinąć i zabezpieczyć zamki. Teraz gotowe!

Jak długo dziecko może spać w ramionach, aby dotrzeć do współśpiącego?

Dziecko może spać w ramionach sięgających współśpiącego nawet przez sześć miesięcy.

Kroki dotyczące montażu gondoli DuoGlider firmy Graco.

Gondola Graco DuoGlider ma prostą, trzyetapową konfigurację.

Krok 1. Najpierw umieść stojak przed sobą i wyjmij każdą nogę, przekręcając ją w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby je otworzyć, a następnie przekręć górną połowę do siebie, aż będą wystarczająco szerokie, aby uzyskać żądaną lokalizację.

Krok 2. Następnie połóż wszystkie cztery nogi z metalowymi zamkami skierowanymi do góry i upewnij się, że łączą się przed odepchnięciem po obu stronach, aby czuć się bezpiecznie podczas wstawania bez rozsuwania się.

Krok 3. Na koniec przymocuj ramę gondoli po jednej stronie tego mechanizmu blokującego lub użyj sznurków, jeśli są dostępne, co zalecamy! Teraz skończyłeś montaż!

Skąd mam wiedzieć, ile kilogramów może unieść moje dziecko?

Po urodzeniu dziecko waży od pięciu do piętnastu funtów. Możesz odnieść się do zakresu wagowego na swojej gondoli. Wzrost dziecka przy urodzeniu wynosi zwykle około dwudziestu cali i może być nieco inny dla każdego niemowlęcia. Upewnij się, że skonsultowałeś się ze swoim pediatrą, ponieważ informacje te mogą się różnić w zależności od różnych czynników, takich jak płeć, genetyka i opieka prenatalna otrzymywana przez matkę w czasie ciąży.

Jakie są najczęstsze problemy z placami zabaw?

Jednym z najczęstszych problemów związanych z paczką i zabawą jest to, że zapada się, gdy po jednej stronie lub w kącie zostanie przyłożony zbyt duży ciężar, co może prowadzić do obrażeń, jeśli dzieci nie są przypięte pasami.

Jak złożyć gondolę DuoGlider

Trzymaj gondolę obiema rękami i unieś ją nad głowę – Zegnij w pasie, opuść do pozycji siedzącej – Unieś nogi z ziemi, wskazując palcami stóp w kierunku sufitu

Dodatkowe informacje na temat składania gondoli DuoGlider znajdują się w instrukcji obsługi.

Jak czyścić podkładkę pod materac?

Aby usunąć brud z materaca, po prostu przetrzyj każdą zabrudzoną lub poplamioną powierzchnię ciepłą wodą i łagodnym mydłem. Nie prać tego produktu w pralce, ponieważ spowoduje to uszkodzenie rdzenia z pianki zapamiętującej kształt.

Jakie są wymiary do złożenia gondoli?

Gondole DuoGlider można złożyć jedną ręką. Po prostu chwyć boki gondoli i złóż je na pół. Po złożeniu w harmonijkę dostępna jest funkcja automatycznej blokady, dzięki czemu nie musisz się martwić o chemikalia wydostające się podczas transportu lub przechowywania.

Po złożeniu mierzy 32 cale długości, 16 cali szerokości i 11 cali wysokości (81 cm x 41 cm x 28 cm). Stokke Sleepi Mini ma szerokość 20″, głębokość 24″ i wysokość 38″.

Ile waży ten produkt?

DuoGlider waży 40 funtów (18 kg) po złożeniu bez materaca; 35lbs (15kg) z usuniętą podkładką na materac; Całkowita waga obejmuje wyjmowaną gondolę. Stokke Sleepi Mini waży 47 funtów (21 kg).