Proste instrukcje, jak złożyć gondolę

Gondola to sposób, w jaki zapewnisz dziecku bezpieczeństwo podczas snu. W tym poście na blogu znajdziesz jasne instrukcje, jak złożyć łóżeczko, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że Twoje dziecko jest w bezpiecznym środowisku. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, a w mgnieniu oka otrzymasz funkcjonalną gondolę!

Czy gondola potrzebuje boków z siatki?

Możesz zobaczyć, że niektóre gondole mają boki z siatki, a inne nie. Jest to opcjonalne uaktualnienie produktu. Jeśli chcesz używać gondoli z siateczką ze wszystkich stron, konieczne będzie zakupienie jej jako kolejnego przedmiotu lub akcesorium (np. kojec).

Proste instrukcje

Jeśli jednak Twoje dziecko śpi w nocy we własnym łóżeczku i korzysta z gondoli tylko wtedy, gdy drzemie w ciągu dnia, zakup go bez siateczki jest jak najbardziej w porządku!

Jakie są inne opcje dotyczące tego, jak długo mogę korzystać z gondoli?

Jeśli zdecydujesz się zainwestować w samodzielną łóżeczko, zamiast kupować te przedmioty osobno – powinieneś wiedzieć, jak długo będziesz w stanie je trzymać, zanim całkowicie przestawisz się na łóżeczko.

Większość rodziców będzie chciała kupić te przedmioty w ramach przygotowań do narodzin dziecka, a to, ile czasu zajmuje przygotowanie żłobka, zanim będą one gotowe na pełną zmianę, jest inne dla każdego!

Kroki, jak zmienić gondolę w moim bugaboo Fox 2

Krok 1. Za pomocą śrubokręta wykręć śruby mocujące ramę gondoli i daszek. Uważaj, aby podczas tego nie zarysować ani nie uszkodzić żadnych części wózka Bugaboo.

Krok 2. Przesuń każdą część w dół, aż odłączy się od poprzedniej pozycji (gondola, koszyk itp.). Sprawdź, czy za tymi, które już usunięto, są jeszcze przymocowane inne elementy; odłączyć je również przed przejściem do następnego kroku.

Kroki, jak połączyć gondolę

Krok 1. Najpierw upewnij się, że boki i spód gondoli są w pełni zmontowane.

Krok 2. Następnie wyjmij listwy podtrzymujące materac i umieść je pomiędzy każdym panelem bocznym, upewniając się, że są skierowane do góry. Upewnij się, że po obu stronach łóżeczka dziecka jest taka sama ilość!

Krok 3. Następnie umieść materac w łóżeczku dziecka i upewnij się, że jest wyśrodkowany. Aby zapewnić dziecku odpowiednie środowisko do spania, nie przykrywaj więcej niż połowy jego ciała kocami lub innymi przedmiotami, gdy jest w łóżku!

Dzięki tym prostym krokom wykonanie tego zadania powinno zająć najwyżej około pięciu minut. Teraz wszystko, czego potrzebujesz, to dziecko, trochę narzędzi i dużo miłości, zanim umieścisz je w tej bezpiecznej przestrzeni.

Czy jest jeszcze coś, co powinienem wiedzieć?

Tak – nigdy nie pozwalaj dorosłym (starsze rodzeństwo) w pobliżu łóżeczka pod nieobecność dzieci.

Aby dziecko nie turlało się zbytnio podczas snu, upewnij się, że jego głowa nie jest widoczna przez boczne barierki

Nigdy nie umieszczaj w łóżeczku więcej niż dwóch poduszek ani żadnych innych przedmiotów jednocześnie z dzieckiem – jeśli korzystasz z ochraniaczy, używaj tych z siateczką, aby zapobiec niebezpieczeństwu uduszenia.

Usuń telefony komórkowe, gdy niemowlęta osiągną trzy miesiące, a także wszelkie inne przedmioty wiszące na meblach w pobliżu miejsc, w których dzieci kładą głowy podczas snu.

Jak skonfigurować gondole Delta

Gondola Delta to rodzaj łóżka, który jest używany od dziesięcioleci. Większość rodziców nie wie, jak skonfigurować ten konkretny produkt, ale nie jest to wcale trudne, jeśli zastosujesz się do tych prostych instrukcji:

Krok 1. Po pierwsze, upewnij się, że materac dobrze przylega do podstawy. Następnie przymocuj trzy nogi do wyznaczonych otworów, aby mocno i prawidłowo trzymać je razem.

Krok 2. Na koniec połóż dziecko na nowym miejscu do spania! Skończyłeś składanie gondoli Delta! Teraz sam odpocznij.

Będzie to jedna rzecz mniej, o którą musisz się martwić, gdy zaczniesz opiekować się noworodkiem. Dobry sen w nocy oznacza bycie wystarczająco wypoczętym, aby móc robić to, co należy zrobić następnego dnia. Dobry sen w nocy pomoże ci również nawiązać więź z maluchem, gdy budzi się na karmienie w nadchodzące noce i dni!

Czy włożenie koca do gondoli jest bezpieczne?

Tak! Aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo i komfort, zawsze postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami: Nigdy nie zostawiaj dzieci bez nadzoru, nawet na kilka minut. Nigdy nie pozwalaj dzieciom spać na brzuchu lub bokach – kładąc niemowlę do łóżka zawsze kładź je na plecach.

Monitoruj, ile miejsca znajduje się między głową Twojego dziecka a poręczą łóżeczka przez cały czas, a także w jakiej odległości od siebie są (nigdy mniej niż na szerokość dwóch palców) i upewnij się, że nic nie może zostać umieszczone wewnątrz gondoli z Twoim dziecka, chyba że wyszedł bezpośrednio z ust po karmieniu.

Nigdy nie zostawiaj miękkich zabawek lub kocyków w zasięgu ręki, ponieważ wiadomo, że niemowlęta duszą się z powodu tych przedmiotów, które blokują drogi oddechowe podczas snu.

Upewnij się również, że nie używasz ochraniaczy często znajdowanych wokół standardowych rozmiarów, ponieważ wiadomo, że niemowlęta duszą się w nich i umierają.