Projekt DIY: Jak zainstalować ślizgową gondolę Simmons Delux?

Dowiedz się, jak zainstalować szybującą gondolę Simmons Deluxe. Gondola Simmons Delux Gliding Gondola to doskonały wybór dla niemowląt. Gondola jest wyposażona w funkcję poślizgu, której prawdopodobnie nie znajdziesz w innym typie gondoli.

Kroki instalacji gondoli ślizgowej Simmons Delux

Krok 1. Włóż cztery nóżki w każdy róg gondoli. Upewnij się, że są mocno przykręcone, aby zapewnić bezpieczeństwo i stabilność.

Projekt DIY: Jak zainstalować ślizgową gondolę Simmons Delux?

Krok 2. Umieść podkładkę pod materac na górze podstawy, upewniając się, że jest ona całkowicie schowana pod spodem, aby nie było żadnych szczelin ani szczelin, w których dziecko może utknąć, jeśli jego kończyny spadną podczas snu.

Krok 3. Upewnij się, że kiedy przyczepiasz baldachim, znajduje się on nad głową niemowlęcia podczas leżenia, ale nie za wysoko, ponieważ może to stwarzać ryzyko uduszenia dla mniejszych dzieci, które mogą zmieścić się do środka! Jeśli używasz bliźniaków, upewnij się, że obie strony mają odpowiednią odległość między nimi, jeśli zwisają z jednego punktu mocowania zamiast dwóch pojedynczych, aby uzyskać więcej sześciennego obszaru pokrycia na stronę – co najmniej jedną stopę między dwoma stronami.

Krok 4. Upewnij się, że Twoja gondola nie jest zbyt trudna do przeniesienia lub transportu, ponieważ będzie to kłopotliwe, jeśli będziesz musiał często się przemieszczać z przebieralniami itp.

Wybierając pełnowymiarowe łóżko, które można ustawić w różnych pozycjach, upewnij się, że są one stabilne we wszystkich konfiguracjach – szczególnie, gdy są używane jako podwyższona pozycja do spania, gdzie waga dziecka może się przesuwać, powodując ruch całej konstrukcji! Upewnij się, że żadne ostre krawędzie i śruby/śruby nie wystają z żadnej części ramy, aby skóra nie została przebita podczas użytkowania.

Krok 5. Na koniec zapewnij odpowiednią wentylację dla przepływu powietrza po obu stronach, w przeciwnym razie nadmiar ciepła może nagromadzić się wewnątrz potencjalnie duszących niemowląt z powodu braku dopływu świeżego powietrza!

Kroki, jak spakować podwójną gondolę z paczką i zabawą

Krok 1. Rozłóż dolną podkładkę paczki i zagraj najpierw przed jej złożeniem. Połóż to płasko, upewnij się, że wszystko jest gładkie, bez zmarszczek

Krok 2. Następnie przymocuj cienkie podkładki na materac, łącząc je ze sobą za pomocą małych pętli/otworów w każdym rogu – trzy klipsy w zestawie

Krok 3. Po przymocowaniu wszystkich czterech zestawów powinny one leżeć równo w ramie twojego plecaka i grać bez większych problemów, ale jeszcze nie wsuwaj się między te przestrzenie, ponieważ właśnie tam zmierzamy! Na razie odłóż je na bok, aż do zakończenia kroku piątego.

Czy używanie pełnowymiarowej gondoli jest bezpieczne?

Pełnowymiarowe łóżeczka zwykle nie mają tylu funkcji bezpieczeństwa, ale to nie znaczy, że są z natury niebezpieczne, zwłaszcza gdy są używane zgodnie z wytycznymi producenta.

Upewnij się, że wszystko do siebie pasuje, zanim użyjesz ich w domu lub w innych miejscach, ale tak samo, jak każdy inny mebel lub sprzęt w pobliżu Twojego dziecka – w tym wózki, huśtawki, wysokie krzesełka itp.

Kod bocianowy

Stork Craft oferuje wyjmowane gondole do pełnowymiarowych łóżeczek, które można używać w taki sam sposób, jak każdy inny typowy model obrotowy lub stacjonarny. Oznacza to, że możesz użyć go do kołysania dziecka jedną ręką, jednocześnie uwalniając drugie ramię, aby je uspokoić, jeśli stanie się wybredne.

Jest to szczególnie przydatne, gdy obie ręce są potrzebne w innych miejscach, takich jak zmywanie naczyń, opieka nad innym dzieckiem itp. Mała podkładka pod materac dobrze pasuje do tego konkretnego urządzenia, a jej rama jest starannie wykonana z drewna sosnowego, co czyni go lekkim, ale jednocześnie wystarczająco wytrzymałym czas.

Jest również wyposażony w kółka po obu stronach korpusu głównego, dzięki czemu rodzice mogą łatwo poruszać śpiącym dzieckiem bez przeszkadzania.

Zdejmowane panele boczne otaczające materac również pomagają zapewnić dziecku bezpieczeństwo, gdy nie ma Cię w pobliżu. Jest to świetna funkcja dla rodziców, którzy mają w domu inne dzieci i potrzebują dodatkowego spokoju.

Wreszcie, model ten został zatwierdzony zarówno przez Komisję ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich (CPSC), jak i Stowarzyszenie Producentów Produktów Nieletnich, dzięki czemu można go uznać za jedną z najbezpieczniejszych dostępnych obecnie opcji.

Jest objęty doskonałą polityką gwarancyjną Dream On Me, w ramach której klienci otrzymują do 12 miesięcy ochrony przed wadami, co zasadniczo uprawnia ich do bezpłatnej wymiany, jeśli coś pójdzie nie tak w tym okresie lub nawet po jego wygaśnięciu!

Kroki, jak zrobić zestaw pościeli do gondoli dla chłopców lub dziewczynek

Krok 1. Zacznij od prześcieradła neutralnego pod względem płci.

Krok 2. Następnie przyszyj niektóre ozdoby, takie jak zwierzęta lub małe zabawki, aby było to przyjemniejsze dla niemowląt i małych dzieci!

Krok 3. Na koniec dodaj pościel na wierzch wszystkiego w tradycyjnym stylu kołdry, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo podczas snu! Upewnij się, że wszystkie przedmioty są odsunięte od palców dzieci, gdy zaczynają próbować dostać się do nich samodzielnie bez wskazówek.

Upewnij się, że wszystkie zatrzaski otworzyły się prawidłowo, wciskając je, a następnie mocno zwalniając, aby zapewnić dodatkowe środki ostrożności zapobiegające obrażeniom lub problemy z bezpieczeństwem podczas użytkowania.

Jak skonfigurować gondoli:

Krok 1. Najpierw wyjmij baldachim i zasuń suwak na obwodzie góry, aby zamknąć.

Krok 2. Następnie, jeśli chcesz, aby funkcja opuszczana była, połóż obie ręce na każdym przednim rogu i delikatnie opuść, aż usłyszysz kliknięcie (to zablokuje ją na miejscu).

Krok 3. Po trzecie, w razie potrzeby podnieś lub obniż wysokość materaca przesuwając pasek kontrolny znajdujący się w dolnej środkowej części gondoli.

Na koniec przymocuj jeden koniec regulowanego paska za pomocą plastikowej klamry stelaża pod materac, a drugi koniec przymocuj do metalowego haczyka znajdującego się po przeciwnej stronie ramy materaca, która służy do zabezpieczenia dodatkowej długości po opuszczeniu/podniesieniu, upewniając się, że dziecko może nie zjeżdżaj!