Poradnik, kiedy przenieść się z gondoli na fotelik dla malucha

Kiedy przenieść z gondoli na fotelik dla małego dziecka Uppababy Vista?

W kilku krokach można przenieść się z gondoli na fotelik dla malucha na drugie. Najpierw musisz usunąć żądany element, podnosząc go do góry, aż uwolni się z klipsów, które przytrzymują go na ramie wózka. Przenieś cały zestaw tam, gdzie jest potrzebny (np. do wody lub do przebieralni), upewniając się, że tkanina nie ma załamań przed odłożeniem jej na dół

Następnie przymocuj fotelik niemowlęcy w nowym miejscu na drugiej ramie wózka i w razie potrzeby podłącz adapter (na przykład). Na koniec wsuń osłony gondoli/adaptera do wyściółki, gdzie zostaną schowane, gdy fotelik dziecięcy zostanie zamocowany między przednimi kołami drugiego wózka. Gdy zrobisz to prawidłowo, możesz po prostu złożyć wózek z zamocowanymi obydwoma siedzeniami i zabrać go ze sobą.

Poradnik

Jak podzielić pakiet pomysłowości i grać?

Krok 1. Najpierw odłącz przednie koła od jednego z wózków, obracając je do pozycji odblokowania. Następnie zdejmij fotelik/gondolę niemowlęcą z pierwszej ramy wózka (jeśli dotyczy) i rozłóż asa na ziemi obok podstawy, gdzie zostanie ponownie przymocowany później. Krok Krok 2. Zdejmij całkowicie budkę drugiego wózka, aby mieć wolne ręce na proces demontażu przed złożeniem całego zestawu na siebie.

Krok 3. Ostatni krok jest nieco trudny, ale możliwy, jeśli będziesz postępować zgodnie z następującymi wskazówkami: trzymając lewą ręką pionową klatkę piersiową, prawą ręką chwyć kierownicę w kierunku środka korpusu głównego i unieś tak, aby pałąk nie dotyka już podłogi.

Krok 4. Po tym kroku połóż wózek płasko na ziemi i obiema rękami złóż go do tyłu do końcowego stanu ściśniętego, w którym baldachim zostanie bezpiecznie przymocowany do korpusu wózka.

Jak przymocować panele z siatki w kojcu:

Zacznij od wzięcia jednego panelu i rozciągnięcia go po wewnętrznej stronie pióra, w miejscu, w którym chcesz go umieścić. Upewnij się, że wszystkie cztery rogi są równe, aby żadna strona nie zachodziła na siebie. Zwróć uwagę, czy za bardzo odstają od siebie, ponieważ może to powodować problemy podczas późniejszego mocowania.

Następnie weź kolejny panel i umieść go ciasno na pierwszym kawałku, ale nie nakładaj na nie. Pomiędzy nimi nie powinno być widać żadnej siatki ani tkaniny. Weź trzeci panel i połóż go na pozostałych dwóch elementach, tak aby każdy róg pokrywał się z jednym z rogów pierwszego panelu, co pozwoli na łatwe szycie później w dół drogi, ponieważ nie ma niezręcznego nakładania się.

Upewnij się, że wszystkie trzy panele są równe po obu stronach oraz na ich górnej i dolnej krawędzi. Następnie weź swój czwarty kawałek i umieść go ciasno na ostatnich trzech, ale upewnij się, że również jest ustawiony prawidłowo. Kiedy już masz te cztery razem, teraz zszyj prostą linię od góry do dołu wzdłuż jednej strony, zaczynając tylko około pół cala od miejsca, w którym łączą się w szew, cofając się o kolejne pół cala

Kroki, jak wyczyścić baldachim gondoli

Odepnij i odepnij baldachim gondoli od podstawy. Powinna być przymocowana na zatrzaski lub rzepy w rogach z każdej strony. Możesz również odpiąć go wzdłuż dolnej krawędzi, jeśli zamiast tego użyjesz suwaka, aby przymocować go do pościeli dziecka.

Umyć w zimnej wodzie z niewielką ilością detergentu, a następnie całkowicie wysuszyć na powietrzu przed ponownym założeniem gondoli, aby uniknąć rozwoju pleśni podczas przechowywania między użyciem.

Kroki dotyczące czyszczenia podkładki do przewijania:

Jeśli masz taki do zmieniacza pieluch dla niemowląt, upewnij się, że wszystkie paski zabezpieczające są odpowiednio zapięte, aby nie zaczepiły się o szyję podczas zbyt dużego ruchu. Jeśli nie, zdejmij nakładkę na matę do przewijania i umyj ją oddzielnie w zimnej wodzie z niewielką ilością detergentu, a następnie całkowicie wysusz na powietrzu przed ponownym założeniem gondoli, aby uniknąć rozwoju pleśni podczas przechowywania pomiędzy użyciem.

Umyć w zimnej wodzie z niewielką ilością detergentu, a następnie całkowicie wysuszyć na powietrzu przed ponownym założeniem gondoli, aby uniknąć rozwoju pleśni podczas przechowywania między użyciem.

Jak czyścić materac typu halo BassiNest?

Często wyjmuj materac gondoli z jego ramy i umieszczaj go na płaskiej powierzchni. Wlej płynny roztwór, którego używasz, bezpośrednio na obszar tkaniny, który wymaga czyszczenia (nie zanurzaj w wodzie).

Okrężnymi ruchami delikatnie szoruj cały poplamiony obszar, aż plamy całkowicie znikną. Pozostawić do wyschnięcia na około 12 godzin przed ponownym umieszczeniem w gondoli lub ponownym przymocowaniem wyściółki do ramy.

Wlej płynny roztwór, którego używasz, bezpośrednio na obszar tkaniny, który wymaga czyszczenia (nie zanurzaj w wodzie). Okrężnymi ruchami delikatnie szoruj cały poplamiony obszar, aż plamy całkowicie znikną. Pozostawić do wyschnięcia na około 12 godzin przed umieszczeniem wewnątrz gondoli lub ponownym przymocowaniem wyściółki do ramy.

Co sprawia, że ​​Eddie Bauer Pack n’ Plays jest wyjątkowy?

Eddie Bauer jest dumny z używania tylko najlepszych dostępnych materiałów podczas tworzenia naszych niesamowitych produktów, co oznacza, że ​​otrzymasz jeden z najbezpieczniejszych i najwyższej jakości produktów na rynku. Oferują szeroką gamę standardów bezpieczeństwa produktów, a także regularne testy przeprowadzane przez niezależne laboratoria, dzięki czemu możesz czuć się dobrze z tym, co robimy dla Ciebie i Twojej rodziny.