Poradnik dotyczący czyszczenia materaca Chicco Next To Me Magic Gondola

Czyszczenie materaca Chicco Next To Me Magic Gondoli jest ważną częścią pielęgnacji dziecka. Sposób czyszczenia zależy od tego, jak często i z jakiego materiału jest wykonany pokrowiec na materac Chicco Next To Me Magic Bassinet.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak czyścić materac Chicco Next To Me Magic Gondola Twojego dziecka za pomocą zwykłych artykułów gospodarstwa domowego!

Poradnik dotyczący czyszczenia materaca Chicco Next To Me Magic Gondola

Kroki, jak wyczyścić dziecięcy materac Chicco obok mnie Magic Gondola

Krok 1. Otwórz gondole, podnosząc dolną ramę. Materac automatycznie rozłoży się i zablokuje w podstawie.

Krok 2. Upewnij się, że masz gotowy produkt! Podczas mycia pod zimną wodą z łagodnym mydłem należy uważać, aby nie obrabiać maszynowo ani nie gotować do czysta, ponieważ może to spowodować uszkodzenie produktu.

Krok 3. Chociaż jest to dobre dla Ciebie, żrące chemikalia mogą skrócić żywotność Twoich produktów, więc po prostu trzymaj się ciepłej wody i amp; suche powietrze! W razie potrzeby wytrzyj wszelkie wycieki, które pojawiają się na wierzchu podkładki, przed umieszczeniem ich z powrotem w pojemniku przy łóżku. Po wykonaniu tych kroków powinieneś ponownie mieć gondolę!

Jak zdemontować Chicco obok Magic Bassinet

Krok 1. Wyjmij podkładkę materaca i wkładkę, rozpinając je z obu stron. Opaski błyskawiczne mocujące te elementy można przyciąć nożyczkami zamiast rozwiązywać, jeśli chcesz, ale może to utrudnić późniejszy montaż.

Krok 2. Gondola jest demontowana w częściach, które są zsunięte – nie ma w ogóle śrub ani śrub! Następnie zdejmij część gondoli z baldachimem, podnosząc po jednym klipsie na raz, aż wszystkie zostaną odpięte, a następnie złóż na górze zagłówka / obszaru baldachimu.

Krok 3. Jeśli pałąk ochronny Twojej gondoli wydaje się zbyt długi dla miejsca między listwami, spróbuj najpierw złożyć go wzdłuż, zanim odepniesz rzep i przeciągniesz go.

Krok 4. Weź dwa boczne elementy i po prostu złóż je razem, aby złożyć, nie zapomnij, ile listew znajduje się po każdej stronie, abyś wiedział, jak daleko od miejsca podczas mocowania!

Górna część łóżeczka jest mocowana za pomocą dużego elastycznego paska wokół wszystkich czterech słupków, które mocuje się ciasno, ale w razie potrzeby można je łatwo rozpiąć dla dorosłych. Podczas montażu tej sekcji upewnij się, że łączysz obie strony jednocześnie, w przeciwnym razie gondola nie będzie stać prosto.

Krok 5. Ostatnim krokiem jest założenie kółek (jeśli są), które można przymocować, ustawiając otwory w jednym kawałku z kołkami wystającymi z drugiego – powinny naturalnie zatrzasnąć się na swoim miejscu jak puzzle. Po umieszczeniu podkładek pod stopy tam, gdzie jest to wymagane, należy mieć gotowe gondole!

Jak zdjąć pokrowiec z wózka Maclaren

Otwórz gondole, podnosząc dolną ramę. Materac automatycznie rozłoży się i zablokuje w podstawie.

Zdejmij pokrowce z tkaniny z wózka Triumph: Aby je zdjąć, użyj odkurzacza ręcznego lub sklepowego z nasadką z miękką szczoteczką, aby delikatnie poluzować brud i kurz z powierzchni.

Nie prać w pralce, ponieważ może to spowodować uszkodzenie; po prostu wytrzyj do czysta, jeśli to konieczne, ciepłą wodą i amp; łagodny detergent (mniej niż 110 stopni). Suszyć w suszarce bębnowej na małym ogniu przez 20 minut, a następnie powiesić, aby zakończyć suszenie z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Jak czyścić wózek Inglesina?

Jeśli spacerówka ma siedzisko z tkaniny, można ją na miejscu umyć wodą. Jeśli Twój wózek nie jest brudny, po prostu wytrzyj go uniwersalnym środkiem czyszczącym i suchą szmatką, aby wyglądał dobrze.

Kroki, jak złożyć gondolę Chicco Next to Me Playard

Odłącz pałąk od ramy, naciskając dwa przyciski zwalniające znajdujące się na obu końcach przednich nóg. Przed złożeniem na płasko wyciągnij materac lub prześcieradło, które mogą znajdować się w leżance przy łóżku.

Złóż do wewnątrz, zaczynając od jednego rogu, a następnie powtórz dla innych rogów, wykonując podobne kroki, jak opisano powyżej.

Jak prać materac gondoli Chicco NextToMe

Odwróć go na lewą stronę i dodaj łagodny detergent do letniej wody, w temperaturze poniżej 40ºC / 104°F to idealna temperatura. Upewnij się, że dodajesz wystarczającą ilość detergentu, aby zapewnić tworzenie dobrej piany podczas czyszczenia materaca.

Nie używaj wybielaczy ani zmiękczaczy do tkanin podczas procesu prania, ponieważ może to wpłynąć na właściwości oddychające i wodoodporne w naszych materacach gondoli.

Umyj obie strony delikatnym cyklem w zimnej wodzie, a następnie dobrze spłucz przed pozostawieniem do wyschnięcia w sposób naturalny na płaskiej powierzchni z dala od bezpośredniego światła słonecznego przez 24 godziny w temperaturze pokojowej (60 stopni Fahrenheita).

Jak złożyć gondolę Graco Pack 'n Play Playard

Jak czyścić materac? Regularnie czyść obszar snu dziecka, zwłaszcza jeśli widoczne są plamy z ziemi lub wymiocin, które mogą przyciągać owady, takie jak muchy i komary, powodując potencjalne szkody nie tylko podczas snu, ale także bawiąc się na jawie.

Jak długo dziecko może spać w Chicco obok?

Jeśli masz noworodka, zaleca się trzymanie ich w łóżeczku do 15 funtów. Gdy Twoje dziecko osiągnie ten limit wagi i przekroczy ten wiek (zwykle trzy miesiące), może spać z tobą przez noc do szóstego miesiąca życia lub pozostać w łóżeczku.