Pięć zabawnych i kreatywnych sposobów na owinięcie wózka na Baby Shower

Czy jest lepszy sposób na przygotowanie się na zbliżające się przybycie małego pakietu radości niż rzucenie baby shower? Wszyscy wiemy, jak bardzo jesteś podekscytowany, ale jak sprawić, by Twój wózek również był przygotowany? Oto pięć zabawnych i kreatywnych sposobów na owinięcie wózka na baby shower!

Kroki pakowania wózka na baby shower

Krok 1. Wybierz kolor i motyw. Ważne jest, aby wybrać kolory, które będą pasować do wydarzenia, więc zastanów się, ile osób będzie obecnych, z jakiego rodzaju miejsca korzystasz itp.

Pięć zabawnych i kreatywnych sposobów na owinięcie wózka na Baby Shower

Krok 2. Zacznij od owinięcia go tak, jakby był prawdziwym prezentem: owiń wstążkę wokół rączki wózka lub znajdź inny sposób, aby bezpiecznie zawiązać wstążkę wokół niego.

Krok 3. Następną warstwą powinien być tiul, który możesz uzyskać w różnych kolorach i wzorach! Owiń go luźno wokół rączki wózka, tak aby zwisał po obu stronach jak długie wstążki, a następnie przypnij je na miejscu za pomocą agrafek. (Bezpieczeństwo przede wszystkim!)

Krok 4. Pokrój trochę tkaniny w paski i zawiąż wstążki na tiulu. Możesz użyć kontrastującego koloru lub wzoru, jeśli chcesz, ale nie jest to konieczne, o ile obie warstwy są ładne!

Krok 5. Pamiętaj, aby zakryć wszelkie logo wstążką, aby nie były widoczne podczas nowego zadania owijania.

Krok 6. Jeśli w wózku nie ma nic innego, możesz użyć długiego materiału i agrafek, aby wyglądało, że coś w nim jest. Zawiąż jeden lub dwa paski wokół uchwytu, aby wystawały po obu stronach.

Ostatni krok polega na tym, jak zawiązać wstążkę! Kontynuuj owijanie, aż dotrzesz do końca tkaniny. Zawiąż węzeł (możesz również użyć podwójnych), a następnie zawiąż go w kokardę na górze, aby uzyskać dodatkowy wyjątkowy akcent!

Jaki rodzaj wózka jest najlepszy dla niemowląt?

Wybór najbardziej odpowiedniego wózka może być trudny. Istnieje wiele opcji, więc skąd wiesz, która jest najlepsza dla Twojego dziecka? W tym artykule opiszę to i pomogę Ci wybrać.

Przy podejmowaniu decyzji o wyborze typu i stylu wózka, należy wziąć pod uwagę wiele czynników.

Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, jak często będziesz korzystać z wózka. Jeśli masz dziecko, które nie potrzebuje dużo czasu na świeżym powietrzu, wózek typu parasolka może najlepiej spełnić Twoje potrzeby.

Styl jogger będzie idealny dla tych, którzy chcą, aby ich dziecko zaczerpnęło świeżego powietrza i cieszyło się naturą, gdy są poza domem. Jeśli masz dużo dzieci lub dziecko, które uwielbia przebywać na świeżym powietrzu, najlepiej sprawdzi się styl podwójnego joggera, ponieważ jest większy niż tylko jeden wózek.

Styl podwójnego joggingu może również działać dobrze, jeśli w rodzinie jest więcej niż jedna osoba dorosła, która będzie potrzebować wózka. Jeśli masz ochotę na bardziej tradycyjne wózki, to jest wiele, które będą odpowiadać Twoim potrzebom. Możesz znaleźć tanie, lekkie lub ciężkie modele w zależności od tego, jak bardzo będą używane i jak często trzeba je czyścić.

Najlepsze wózki dziecięce

Wózek UPPAbaby Vista V2 z gondolą:

Dzięki płaskiej pozycji do noszenia noworodków ten wózek ma regulowane siedzisko dla rosnących dzieci. Vista to jedyny wózek na rynku z wysuwanym podnóżkiem i pałąkiem zabezpieczającym, który rozciąga się do samego dołu, aby pomieścić dzieci o wadze powyżej 30 funtów.

Wózek Chicco Cortina CX:

Jedną z naszych ulubionych cech jest łatwość złożenia i włożenia do bagażnika samochodu. Składany wózek również obraca się do tyłu, co ułatwia mamie lub tacie pchanie od tyłu, podczas gdy dziecko obserwuje, jak mijasz

Wózek Baby Jogger City Mini:

Ten lekki, ale wytrzymały model ma wszystko, czego rodzice szukają w wózku. Ma łatwe składanie jedną ręką, regulowaną kierownicę z gumowanymi uchwytami i rozkładane siedzenie, które ułatwia drzemki w podróży.

Wózek dziecięcy Baby Trend Expedition:

Rodzice, którzy szukają czegoś, co może zabrać je w teren lub w trudny teren, pokochają trwałość tego wózka. Ma również duży baldachim i kosz do przechowywania, aby wszystko, czego potrzebujesz, było pod ręką.

Lekki wózek dziecięcy Graco Breaze:

Rodzice w podróży docenią, jak łatwo się składa, mieści się w bagażniku większości samochodów, pozostawiając dużo miejsca na zakupy lub torby na zakupy. Fotel jest wystarczająco szeroki, aby pomieścić większe dzieci, a opony mają dobrą przyczepność

Wózek dziecięcy Baby Jogger City Mini GT:

Ten wózek jest łatwy do złożenia, mieści się w większości bagażników samochodowych, pozostawiając dużo miejsca na zakupy lub torby na zakupy. Siedzenie jest wystarczająco szerokie, aby pomieścić większe dzieci, a opony mają dobrą przyczepność. Posiada również niezależnie działające tylne hamulce, które ułatwiają rodzicom bieganie po mieście!