Najprostsze kroki, jak złożyć wszechstronną gondolę do spania na wyciągnięcie ręki

W tym poście na blogu dowiesz się, jak złożyć wszechstronną gondolę Arm’s Reach Co=Sleeper.

Kroki Jak złożyć wszechstronną gondolę do spania z wysięgnikiem ramienia

Krok 1. Usuń wszystkie materiały opakowaniowe Sprawdź, czy nie ma części wymaganych do montażu Upewnij się, że nie ma brakujących części Upewnij się, że produkt jest czysty Umyj wszystkie użyte materiały przed montażem Połóż płaską podstawę.

Najprostsze kroki

Krok 2. Chwyć poręcze boczne w kierunku ramy Włóż ramę do podstawy. Upewnij się, że jest zablokowana na miejscu, naciskając środek poręczy. Jeśli dotyczy, przymocuj kółka do spodu nóg. Przymocuj zamki skrzydeł bocznych (jeśli są w zestawie) Popchnij w górę/w dół środek łóżka sypialnego, aż zamek się zablokuje

Krok 3. Włóż materac gondoli przez otwór. Złóż śpiwór na płasko i oprzyj się o ścianę lub łóżko, w którym będziesz z niego korzystać. Upewnij się, że podpora gondoli jest zwrócona na zewnątrz w kierunku podłogi. Pociągnij uchwyt pod matę materaca Otwór powinien być skierowany w stronę twoich stóp.

Krok 4. Podnieś przednie końce do góry, ciągnąc za uchwyty do przodu Zamontuj dwa kółka samonastawne na każdej stopie, jeśli nie są jeszcze przymocowane. Połóż część gondoli na ramionach. Unieś róg materaca ponad górną krawędź Kontynuuj podnoszenie, aż pozostałe rogi się połączą Chwyć oba uchwyty materaca. Podnieś, aby wytworzyć naprężenie zamków. Popchnij w dół/w górę środek kolegi, aż do zatrzaśnięcia blokady.

Jaka jest maksymalna waga gondoli?

Maksymalna zalecana waga: 25 funtów (11,34 kg).

Jak usunąć żółte plamy moczu z materaca

Czasami ludzie borykają się z problemem żółtych plam moczu na materacach. Może to być denerwujące, ponieważ nie tylko powoduje nieprzyjemny zapach, ale także uszkadza materiał materaca. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje kilka sposobów na usunięcie tego rodzaju plam z materaca bez konieczności wydawania tak dużej ilości pieniędzy i wysiłku.

Oto kilka przydatnych wskazówek dotyczących usuwania żółtych plam moczu z materaca, które mogą się przydać, jeśli taka sytuacja się powtórzy:

Krok 1. Przede wszystkim spróbuj użyć sody oczyszczonej zmieszanej z wodą, aby wyczyścić wszystkie zaschnięte części wokół poplamionego obszaru. Pozostaw na noc, a następnie odkurz go rano po przebudzeniu, a następnie wypierz zwykłym detergentem, tak jak robisz to ze zwykłym praniem.

Krok 2. Inną rzeczą, którą możesz zrobić, jest wymieszanie wody utlenionej z wodą i sodą oczyszczoną w tej samej ilości, nałożenie tego roztworu na zaschniętą plamę moczu, a następnie odstawienie na około 30 minut przed wypłukaniem w podobny sposób jak wspomniano powyżej.

Krok 3. Jeśli te metody zawiodą, przynajmniej spróbuj usunąć wszelkie pozostałe plamy poprzez delikatne szorowanie za pomocą starej szczoteczki do zębów, najlepiej takiej, której włosie nie jest zbyt rozchylone, ponieważ jeśli tak się stanie, nie ma mowy, abyś mógł dostać się do wszystkich tych zakamarków, co utrudnia do usuwania żółtych śladów z materaca, zwłaszcza gdy są głęboko osadzone w środku.

Może to być czasochłonne, ale na pewno się opłaci, przywracając dawny wygląd materaca. Ostatnim krokiem jest pozostawienie go do wyschnięcia w cieniu, zanim ponownie położysz materac na łóżku.

Jakie są podstawowe zasady rodzicielstwa dla noworodków?

Podstawowe rzeczy dla rodziców, które każdy nowy rodzic powinien mieć, obejmują zmianę ochraniaczy na podkładki, kremy lub chusteczki na pieluchy, kremy na sutki w przypadku karmienia piersią, smoczki, nawet jeśli dziecko jest karmione wyłącznie piersią, a także chusteczki do odbijania na wypadek ulewania. Dobrą praktyką jest również inwestowanie pieniędzy w nosidełko dla niemowląt z solidną ramą, taką jak ta.

Gdzie można kupić huśtawkę dla niemowląt?

Huśtawki dla niemowląt są dostępne w większości sklepów detalicznych, takich jak Walmart, Target, Babies R Us, Kmart i Amazon! Robią też świetne prezenty, więc miej je na uwadze, rozglądając się za kimś, kto może go polubić!

Jak powstrzymać siusiu przed zapachem na łóżeczku?

Jeśli Twoja gondola ma plastikową podkładkę, spróbuj dodać do niej trochę sody oczyszczonej, zanim zaczniesz jej używać.

Jak skonfigurować gondolę Graco Pack 'n Play?

Możesz używać tego plecaka i bawić się bez składania, jeśli dorosły po prostu umieszcza dziecko w środku na jakiś czas podczas podróży lub zabawy, ale przymocowanie nóżek zapewni większy komfort i łatwiejsze przechowywanie.

Krok 1. Najpierw chwyć obie strony zielonych prętów podtrzymujących przymocowanych w pobliżu siatkowej bocznicy, a następnie podnieś każdą nogę, aż zatrzasną się na miejscu po obu stronach, gdzie na końcach znajdują się żółtawo-zielone plastikowe elementy.

Krok 2. Złóż szarą szmatkę pod spodem, gdy wszystkie cztery zatrzasną się na swoim miejscu. Teraz naciśnij szare przyciski znajdujące się po obu stronach gondoli, jednocześnie podciągając ją, aby złożyć ją na pół. Po zakończeniu umieść gondoli Graco Pack 'n Play w żądanym miejscu, wkładając uchwyt u góry, aż jego spód będzie przylegał płasko do podłogi lub powierzchni, na której ją kładziesz.

Czy gondola Nuna Mixx jest bezpieczna do spania w nocy?

Gondola Nuna Mixx jest bezpieczna do spania w nocy, ponieważ zapewnia płaską powierzchnię bez dodatkowych poduszek, koców lub pluszaków.

Czy możesz umieścić noworodka w łóżeczku?

Nie, niemowlęta nie powinny być umieszczane w kołysce przed ukończeniem dwóch tygodni.