Łatwe zrób to sam, jak złożyć łóżeczko dla kojca

Poznasz triki i wskazówki, jak złożyć kołyskę w kojcu. Kojec do kojca to niezbędnik dla przyszłych rodziców. Jest wyposażony w funkcje, które zapewnią dziecku wygodę.

Kroki, jak złożyć łóżeczko dla kojca?

Krok pierwszy: Umieść łóżeczko dla kojca na płaskiej powierzchni.

Łatwe zrób to sam

Krok drugi: Rozłóż jeden z paneli i mocno go dociśnij, aby spłaszczyć go na ziemi.

Krok trzeci: Powtórz ten proces dla każdego panelu, aż kojec dla zwierząt zostanie całkowicie złożony w kwadratowy kształt, co powinno być dość łatwe, jeśli użyjesz wystarczającej siły.

Krok czwarty: Podnieś kojec ze złożonego kształtu i umieść go w torbie lub pudełku do przechowywania.

Krok piąty: Zabezpiecz zamek błyskawiczny w pokrowcu kojca za pomocą taśmy do pakowania, aby nikt nie mógł dostać się do środka, gdy nie ma Cię w pobliżu. Jeśli nie masz taśmy do pakowania, możesz również użyć paska lub zamka bagażowego, aby zapewnić bezpieczeństwo kojecowi, gdy jest on przechowywany.

Krok szósty: Umieść kojec w miejscu, w którym możesz go łatwo znaleźć, zanim przejdziesz do kroku siódmego, który polega po prostu na przymocowaniu paczki Graco i zabawie na przewijaku.

Kroki, jak przymocować pakiet Graco i zmienić stolik do zabawy

Przede wszystkim ustaw stół do zmiany pozycji nad pack n play, jak pokazano na powyższym obrazku.

Drugim krokiem jest usunięcie kółek blokujących z dolnej części zmieniacza, a następnie zastąpienie ich czterema miseczkami na kółkach, które są dostarczane ze sprzętem dla tego konkretnego modelu.

Na koniec przykręć jednostkę główną za pomocą dostarczonych śrub przed przymocowaniem drugiej części, która jest również dostarczana z niezbędnym sprzętem potrzebnym do skutecznego zabezpieczenia obu części, aby żadna część nie spadła podczas użytkowania lub transportu. Pamiętaj też, aby nie dokręcać zbyt mocno, ponieważ może to uszkodzić śruby, a następnie nie przyklei się do pakowania i gry.

Kroki, jak sprawić, by ściany kojca były wygodniejsze dla niemowląt

Najpierw użyj wyściółki pod pokrowcem materaca, umieszczając bardzo cienki koc na dolnym prześcieradle, a następnie złóż kolejny kilka razy w środku wzdłuż, aż równomiernie pokryje wszystkie boki, w tym górne i dolne krawędzie boczne. Następnie umieść na nim kolejny cienki koc lub złożony cienki prześcieradło.

Po drugie, połóż miękką poduszkę na środku pokrowca materaca, a drugą na wierzchu wraz z dzieckiem, aby zapobiec przetoczeniu się na twardą powierzchnię pod spodem.

Po trzecie, umieść kolejny cienki bawełniany koc pod całym obszarem otaczającym ciało, w tym od stóp do głów, aby zwiększyć komfort i ciepło w razie potrzeby!

Po czwarte, upewnij się, że ściany kojca są wyścielone grubymi kocami wokół ich pionowych krawędzi (lub użyj sklejonej pianki owiniętej wokół).

Po piąte, umieść kilka kołder odbiorczych między ścianą a plecami dziecka, aby uniknąć zranienia przez rogi/krawędzie również podczas snu w pozycji pionowej!

Kroki, jak złożyć łóżeczko turystyczne Graco

Najpierw połóż ramę na płaskiej powierzchni i otwórz ją, aby odblokować. Po drugie, wsuń koniec każdego drążka na odpowiedni haczyk na każdym końcu owalnych rurek, jednocześnie blokując go na miejscu, naciskając, aż usłyszysz, że jest bezpieczny.

Na koniec rozciągnij środkowy pręt między słupkami i podłącz plastikowe złącza przed napełnieniem powietrzem za pomocą dostarczonej pompy

Jak przymocować paczkę Graco i bawić się przy przewijaku

Aby przymocować pack n’play do przewijaka, będziesz potrzebować albo

Łóżeczko dziecięce Graco z przystawką do innego łóżeczka lub b) Komoda z szufladami po każdej stronie. Jeśli Twoja komoda nie ma tej opcji, nadal możesz z niej korzystać, ale upewnij się, że między górną powierzchnią a miejscem, w którym śpi dziecko, jest około pięciu cali przestrzeni.

Należy również wyrównać jedną stronę gondoli z krawędzią komody, aby gdy dziecko się pochyla, nie może spaść mu na głowę.

Jak podróżować z wózkiem dziecięcym

Gdy będziesz gotowy do podróży, przymocuj koła do plecaka Graco i graj. Wózek gondoli można złożyć tak jak zwykły wózek, co ułatwia transport do bagażnika samolotu lub samochodu.

Jak złożyć gondolę Graco Pack and Play

Krok pierwszy: Rozpakuj napper i wyjmij go z przegródki.

Krok drugi: Wyjmij łóżeczko, podnosząc je w jednym rogu materaca, aby odłączyć je od siebie.

Krok trzeci: Delikatnie podnieś róg materaca i Nappera od siebie, aby wyjąć go z przegródki.

Krok czwarty: Umieść materac na stole do przewijania lub komodzie.

Krok piąty: ponownie zapiąć napper i przymocować obie strony przed zamknięciem plecaka i zabawą w celu przechowywania.

Jak rozebrać Baby Trend Pack N Play

Krok pierwszy: Wyjmij materac z plecaka i graj.

Krok drugi: Obróć drugą szynę na pierwszej szynie, a następnie unieś, aby całkowicie ją wyjąć.

Krok trzeci: Wyjmij wszystkie cztery śruby mocujące każdą stronę. Uważaj, aby nie zgubić tych małych kawałków podczas ich odkręcania.

Krok czwarty: Podnieś jeden róg materaca na raz, a po zakończeniu umieść go z powrotem w gondoli. Zrób to dla obu stron, jeśli to konieczne, a następnie powtórz to, aby zablokować boki z powrotem na swoim miejscu.