Który jest najlepszy: Graco Dream Suite czy Fisher Price Gondola?

Graco Dream Suite lub Fisher Price Gondola: W przypadku Graco panele boczne można zdejmować i ponownie zakładać jedną ręką, co oznacza, że ​​gdy dziecko w nim śpi lub gdy jest niespokojne podczas zabawy na brzuszku, nie trzeba się wolny miał.

Istnieją również trzy opcje pozycji leżącej, w tym płaska, drzemka i pozycja noworodka, w zależności od potrzeb dziecka w czasie użytkowania .

Który jest najlepszy: Graco Dream Suite czy Fisher Price Gondola?

Jednak w przypadku gondoli Fisher Price dostępne są tylko dwie pozycje, ale obejmują one całkowicie pionową i półleżącą, dzięki czemu nadal są doskonałej jakości w porównaniu z większością innych konkurentów!

Ta opcja jest bardziej przystępna cenowo niż większość innych, co umożliwia rodzicom zakupy w dowolnym miejscu w Internecie lub w sklepie.

Jak używać plecaka z nosidełkiem z wózkiem Infantino Twist 360?

Możesz go przymocować pod siedziskiem wózka Infantino Twist XT, korzystając z tej samej metody, jaką przymocujesz do dowolnego innego fotelika samochodowego lub gondoli.

Paski są regulowane, dzięki czemu pasują do większości nosideł, ale w razie wątpliwości skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta, który z przyjemnością Ci pomoże! Jeśli nie jest to możliwe, niektórzy klienci mocują plecak do nosidełka bezpośrednio na rączkach wózka, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, gdy są poza domem.

Tak długo, jak pasuje bezpiecznie, to również powinno działać dobrze. Ponownie, jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta, a my możemy zaoferować dalsze porady.

Jest to świetny sposób na noszenie dziecka bez użycia rąk, gdy jesteś poza domem, ponieważ uwalnia obie ręce, aby móc robić inne rzeczy, takie jak noszenie torby lub trzymanie się za rączkę wózka. Plecak do nosidełka również podwaja się jako nosidełko na co dzień!

Możesz nosić go w domu podczas wykonywania prac domowych, aby maluch był blisko, ale jednocześnie był bezpieczny. Nadaje się nawet od urodzenia, co oznacza, że ​​nie będzie też potrzeby osobnego wózka ani fotelika samochodowego – bez znaczenia bałagan w Twoim domu.

Jaka gondola jest najlepsza dla Twojego dziecka?

Ważne jest, aby wiedzieć, że kołyski są przeznaczone dla niemowląt do około szóstego miesiąca życia, co oznacza, że ​​będziesz musiała od niej odejść, gdy maluch zacznie się czołgać. Niektórzy rodzice wybierają zamiast tego pełnowymiarowe łóżeczko, ponieważ ich dziecko może spać w nim dłużej, zanim z niego wyrośnie – ale jest to kosztowna opcja, jeśli zainwestowałeś już w łóżeczko.

Niektóre marki produkują prześcieradła z prześcieradłami, więc zwróć na nie uwagę przy wyborze odpowiedniego produktu. Niemowlęta często również uwielbiają być owijane, a niektóre modele mają wewnętrzne kieszenie lub elementy zewnętrzne, które umożliwiają bezpieczne owinięcie ich w środku.

Jeśli Twoje dziecko nie lubi spać spokojnie w nocy, nie martw się! Niektóre modele są wyposażone w funkcję wibracji, która pomaga uspokoić dziecko w zaśnięciu.

Większość pełnowymiarowych łóżeczek i gondoli jest wykonana z litego drewna lub tworzywa sztucznego, ale można również kupić wersje z siatki. Jest to szczególnie przydatne, jeśli Twoje dziecko cierpi na alergie – choć warto zauważyć, że nie wszystkie dzieci mają!

Większość produktów występuje w standardowych rozmiarach pojedynczych, jednak dostępne są również opcje dla dwóch osób, gdy nadejdzie czas, gdy oboje rodzice będą potrzebować trochę przymknięcia oczu w nocy. Często te typy nie mają przymocowanych kapturów, ponieważ mogą zamiast tego utrudniać dorosłemu leżącemu obok dziecka (chociaż zależy to od rozmiaru).

Jak czyścić materace z pianki na materac łóżeczka?

Podkładki pod materac z pianki czyszczącej: Po pierwsze; przed praniem zawsze upewnij się, że materac piankowy został usunięty z łóżeczka!

Aby umyć, po prostu wrzuć je do zwykłej pralki, używając ciepłej wody (i niewielkiej ilości łagodnego detergentu). Następnie wysuszyć w suszarce bębnowej na małym ogniu.

Jak zainstalować arkusz gondoli

Krok 1. Umieść prześcieradło na wierzchu materaca, upewniając się, że jest równomiernie rozłożone.

Krok 2. Następnie umieść gondolę w pozycji pionowej i przeciągnij każdy róg po jednej stronie łóżeczka. Zauważysz, że w każdym rogu są cztery dziury.

Krok 3. Przeciągnij je, aby dopasować je do odpowiednich otworów w dolnej części gondoli! Jeśli nadal masz problemy, spróbuj podnieść jeden koniec, podczas gdy ktoś inny przeciągnie kolejną dziurę od spodu, aż oba końce spotkają się między miejscami, w których należy je nawlec!

Wskazówki na poręczy łóżeczka

  • Zawsze umieszczaj barierkę ochronną łóżeczka na poziomie dziecka, aby uniknąć utknięcia lub zawieszenia się w niej.
  • Góra poręczy powinna sięgać co najmniej dwa cale poniżej ich ramion, gdy stoją przy niej, ale jej nie dotykają.

Jak zdemontować moje marzenie i amp; Uprawiać gondole?

Aby zdjąć nóżki, po prostu pociągnij je prosto do siebie przez cztery otwory blokujące. Zachowaj ostrożność podczas zdejmowania całego materiału z podstawy, ponieważ cała gondola jest zapinana na zatrzaski i może się rozdzielić, jeśli nie będzie się delikatnie obchodzić z nią!