Kto sprawia, że ​​rodzice wybierają pieluchy dla Walmart? Pomysły

Kto sprawia, że ​​rodzice wybierają pieluchy dla Walmarta? Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów pieluszek, więc jak rodzice decydują, którą z nich kupić?

Jednym z popularnych wyborów są pieluchy Walmart Parent’s Choice. Pieluchy te są produkowane przez firmę Drypers i są dostępne zarówno w wersjach jednorazowych, jak i tekstylnych.

Jednorazowa wersja tych pieluszek występuje w trzech rozmiarach: małym, średnim i dużym. Mają też różne projekty, w tym postacie z popularnych filmów dla dzieci, takich jak Kraina lodu i Minionki. Wersje z materiału dostępne są w dwóch rozmiarach: dla noworodka i małego dziecka/przedszkolaka. Mają też różne wzory, w tym zwierzęta, ciężarówki i kwiaty.

Jedną z rzeczy, która odróżnia pieluchy Parent’s Choice od innych marek, jest ich cena. Walmart oferuje je ze zniżką w porównaniu z innymi markami, co czyni je bardziej przystępną opcją dla rodziców.

Jaki rozmiar pieluch powinienem poprosić?

Rozmiar pieluch zależy od wagi i wzrostu dziecka. Jeśli nie masz pewności, poproś o kilka rozmiarów (mały, średni i duży) od przyjaciół lub krewnych, którzy mają dzieci starsze niż twoje.

Większość świeżo upieczonych rodziców kupuje zbyt małe pieluchy, gdy ich dzieci po raz pierwszy wracają do domu, ponieważ nie wiedzą, czego się spodziewać, jeśli chodzi o przyspieszenie wzrostu lub wzorce karmienia.

Jedyne, na co nikt nie może cię przygotować, to to, jak szybko niemowlę wyrasta ze swoich ubrań! Nie jest niczym niezwykłym kupowanie większych rozmiarów przed trzecim miesiącem, jeśli nie wcześniej, więc dobrym pomysłem jest zainwestowanie w większe pieluchy materiałowe od razu.

W ten sposób nic nie zostanie użyte więcej niż raz, zanim zostanie zastąpione czymś nowym, jednocześnie oszczędzając pieniądze.

Niektóre marki pieluch materiałowych mają nadrukowane zakresy wagowe na metkach, ale nawet jeśli Twoja nie ma, zwykle możesz znaleźć tabelę rozmiarów, wykonując szybkie wyszukiwanie w Internecie. I nie zapomnij kupić wystarczającej ilości wkładek i podwajaczy, ponieważ Twoje dziecko prawdopodobnie będzie je częściej moczyło w pierwszych dniach i tygodniach.

Ile pudełek pieluch potrzebujesz na baby shower?

Ogólna zasada mówi, że jedno pudełko pieluszek dla noworodków przypada na ośmiu gości. Aby wziąć prysznic dla 16 osób, potrzebujesz dwóch pudełek z pieluchami dla noworodków.

Jeśli nie masz pewności, ilu gości będzie uczestniczyć, zawsze lepiej mieć za dużo niż za mało! Zawsze możesz oddać dodatkowe pieluchy jako upominki na przyjęcia lub użyć ich samodzielnie w ciągu kilku dni po prysznicu.

Jeśli masz tematyczny baby shower, weź to pod uwagę przy zakupie pieluch. Na przykład, jeśli urządzasz imprezę na plaży dla dzieci, będziesz chciał kupić pieluchy w kolorze piasku, a nie niebieskie lub różowe. Bez względu na wybrany motyw, upewnij się, że masz wystarczająco dużo pieluszek, aby każda torba na prezent miała jedną.

Jaki rozmiar pieluchy jest po 7?

Po siódmej rozmiar pieluchy jest średni. Ten rozmiar może pasować do większości niemowląt, które ważą od 22 do 37 funtów. Ma obwód w talii do 29 cali.

Otwory na nogawki są również regulowane, co zapewnia wygodne i dokładne dopasowanie. Dla mniejszych niemowląt lub wcześniaków dostępny jest również bardzo mały rozmiar, który pasuje do talii do 19 cali i ma zakres wagi do 11 funtów.

Dostępny jest również duży rozmiar dla małych dzieci, które ważą od 33 do 45 funtów z obwodem talii do 35 cali. Otwory na nogi w tym rozmiarze wygodnie dopasowują się do ud 25-calowych.

Wreszcie, istnieje bardzo duży rozmiar dla niemowląt ważących ponad 45 funtów z obwodem talii wynoszącym 38 cali lub więcej! Ten rozmiar będzie pasował do talii większości dorosłych i jest idealny dla starszych maluchów.

Ten rozmiar może być również używany przez małe dzieci, które zostały przedwcześnie urodzone, a także dla noworodków. Elastyczne otwory na nogawki tych pieluch można regulować, aby zapewnić wygodne dopasowanie, które w żaden sposób nie ogranicza krążenia ani ruchu.

Chociaż ta pielucha może kosztować więcej niż inne na tej liście, jej wszechstronność sprawia, że ​​jest to doskonała wartość ogólna! Jeśli potrzebujesz czegoś, co pasuje do bardzo małych dzieci o ograniczonej sprawności ruchowej, wypróbuj pieluchy Huggies Little Snugglers .

Oferują rozmiary zaprojektowane specjalnie dla niemowląt o wadze poniżej czterech funtów, dzięki czemu nie czują się uciskane podczas noszenia podczas aktywnych godzin w domu lub podczas snu w nocy. W przypadku większych wcześniaków ważących do 12 funtów możesz zamiast tego rozważyć zastosowanie pieluch Pampers Baby Dry.

Wszystkie te produkty są bardzo polecane zarówno przez rodziców, jak i pracowników służby zdrowia! Jeśli szukasz czegoś niedrogiego, a jednocześnie niezwykle wytrzymałego, wypróbuj pieluchy Luvs Ultra Leakguards z tej listy.

Te innowacyjne nowe pieluchy mają elastyczną wyściółkę boczną z unikalnymi elastycznymi wypustkami, które pozwalają im swobodnie się poruszać, ale całkowicie zatrzymują wszelkie bałagany lub przecieki, aż dotrą do wiaderka na pieluchy. Będą dobrze pasować przez całe niemowlęctwo, a jednocześnie będą wystarczająco delikatne dla wrażliwej skóry i delikatnych obszarów jego ciała.

Mam nadzieję, że wszystkie te informacje pomogą Ci w podjęciu świadomej decyzji, który rodzaj pieluchy najlepiej odpowiada potrzebom Twojego dziecka, gdy dorośnie! Pamiętaj: nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie, więc wybierz produkt, który Twoim zdaniem najlepiej sprawdzi się w Twojej wyjątkowej sytuacji rodzinnej.