Korzyści z używania wodoodpornej podkładki do gondoli

Dzisiaj omówimy powody i korzyści płynące z używania wodoodpornej podkładki do gondoli w strefie spania Twojego malucha. Dowiesz się również, jak zrobić spódniczki gondoli, gdy będziesz czytać dalej.

Jakie są zalety używania wodoodpornej podkładki do gondoli?

Niektóre świetne zalety tego produktu polegają na tym, że pozwalają rodzicom i opiekunom używać tylko jednej warstwy bawełnianej pościeli zamiast oddzielnych warstw, aby zapobiec zepsuciu wszystkiego przez przecieki. Tworzą również więcej ciepła w chłodne dni, co jest kolejnym plusem!

Korzyści z używania wodoodpornej podkładki do gondoli

Dzięki temu, że nie potrzebujesz wielu warstw, istnieje mniejsza szansa na zrzucenie kocyków lub przegrzanie dziecka, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz z tymi podpaskami, to jeden arkusz na wierzchu. Oznacza to również łatwiejszą zmianę pieluch, ponieważ nie potrzeba tylu pokrowców – większość ochraniaczy może nawet zmieścić się pod prześcieradłem, więc nadmiar materiału nie przeszkadza.

Utrzymują również całą tę wilgoć, co jest nie tylko wspaniałe dla dzieci, ale oznacza mniej pracy dla rodziców! Nigdy więcej zdejmowania warstw i prania ich tylko dlatego, że zdarzył się wypadek z pieluchą. Nie ma znaczenia, czy masz drewniane podłogi czy wykładzinę, te podkładki spełnią swoje zadanie! Można je również prać w pralce – dzięki czemu sprzątanie jest bardzo łatwe! Wszędzie sprawiają, że pora snu jest znacznie łatwiejsza (i czystsza) niż inne opcje dostępne na dzisiejszym rynku.

Kroki, jak zrobić spódnicę gondoli:

Zmierz obwód gondoli (nieco mniejszy niż rozmiar materaca)

Wytnij kawałek o szerokości około 12 cali i wystarczająco długim, aby sięgał wokół całej dolnej krawędzi. Złóż tak, aby krawędzie się spotkały, i ścieg prosty wokół maszyny do szycia, pozostawiając otwór do odwrócenia na lewą stronę. Odwróć prawą stronę i połóż na pościeli. Brzmi to bardzo prosto, ale jest to bardzo czasochłonny proces.

Złóż jak najwięcej materiału z rąbka na górze spódnicy, nie tworząc żadnych widocznych otworów lub szczelin, w które mogłyby wciągnąć palce dziecka. Następnie złóż materiał ponownie pod spodem, aby bezpiecznie zakryć surowe krawędzie. Zszyj pofałdowany obszar zamknięty igłą & nawlecz ręcznie lub użyj sergera, jeśli jest dostępny. Stworzy to schludne, czyste wykończenie po wewnętrznej stronie spódnicy.

Zszyj pasek w pasie, zamykając bezpiecznie surową krawędź. Zszyj przednie i tylne panele razem od góry do dołu, używając prostego ściegu prostego z igłą i igłą; nawlecz ręcznie lub użyj sergera, jeśli jest dostępny. Stworzy to gotowy szew po obu stronach pokrowca na pieluchę.

Który fotelik samochodowy jest kompatybilny z przegubem Evenflo xpand?

Przegub Evenflo xpand jest kompatybilny z fotelikiem samochodowym Evenflo Amp. Fotelik samochodowy powinien być wyposażony w podstawę, którą należy zainstalować w pojeździe w celu prawidłowego użytkowania tego produktu.

Jakie są inne alternatywy, jeśli nie chcę korzystać z materaca Graco pack n play?

Najlepszą opcją jest użycie alternatywnej bezpiecznej powierzchni do spania, takiej jak twarde, płaskie prześcieradło do łóżeczka. Te same instrukcje dotyczą prania pościeli i odzieży. Używaj zimnej wody w delikatnym cyklu, oddzielnie od innych przedmiotów; suszyć w suszarce bębnowej na małym ogniu aż do całkowitego wyschnięcia przed odłożeniem do następnego użycia.

Czy możesz polecić jakieś przenośne gondole?

Oczywiście! Oto nasza trójka najlepszych: Fisher-Price Rock N Play Sleeper Chicco KeyFit 30 Travel Gondola Kolcraft Tiny Dreamer Przenośne łóżeczko

Pierwszym z nich jest Fisher-Price Rock N Play Sleeper. Ten podkład ma wygodne nachylenie i może być używany do drzemek w domu lub podczas nocnego spania podczas wizyty u rodziny lub przyjaciół. Jest wyposażony w wyjmowaną wkładkę dla noworodków, która zapewnia dodatkowe podparcie głowy mniejszym niemowlętom, ale działa również świetnie bez poduszki, aby zapewnić więcej miejsca, gdy dziecko rośnie.

Z jakiego materiału jest wykonany materac pack n play?

Standardowy materac pack n play zawiera izolację z włókna drzewnego wewnątrz plastikowego pokrowca o otwartym splocie, który przepuszcza powietrze, ale zatrzymuje wilgoć. Ma również wodoodporną powłokę winylową na górze i na dole, a jednocześnie jest utrzymywana razem za pomocą dwóch metalowych prętów pokrytych siatką z tkaniny na każdym rogu, dzięki czemu nie wbijają się w nią sprężyny!

Ten rodzaj materaca jest nie tylko bezpieczny, ale i łatwy w utrzymaniu czystości! Materace Pack n play są dobrze wykonane i nie powinny sprawiać żadnych problemów przez cały czas ich użytkowania. Jak w przypadku każdego produktu dla dzieci, kupując zestaw Pack n’ Play, szukaj solidnej konstrukcji marki, której ufasz.

Jaka jest różnica między paczką i placem zabaw?

Największą różnicą jest to, że możesz ich używać na różne sposoby. Pack n’play ma więcej zastosowań; może służyć jako przewijak, do spania lub odpoczynku, a nawet do przechowywania!

Place zabaw są świetne, ponieważ zwykle trwają dłużej niż inne produkty i mają dołączony pałąk z wiszącymi zabawkami, dzięki czemu Twoje dziecko będzie się bawić, gdy tam leży. Przydają się również podczas podróży, ponieważ po prostu składasz jeden element, zamiast zabierać ze sobą wiele elementów, jak w przypadku pack n’play.

Jak wyregulować gondolę Evenflo?

Chcesz, aby materac był pod kątem 45 stopni. Aby wyregulować gondolę, po prostu podciągnij ją, jednocześnie naciskając kolanem, abyś mógł wejść pod i zobaczyć, gdzie wymaga regulacji. Po wyregulowaniu, opuść nóżkę gondoli z powrotem na miejsce, pociągając do góry za rączkę, która znajduje się w pobliżu głowy dziecka.