Kompletny przewodnik po tym, jak złożyć wózek Britax

Czy masz wózek Britax? Jeśli tak, to w jaki sposób składasz go prawidłowo? Dobra wiadomość jest taka, że ​​dzięki temu przewodnikowi każdy może nauczyć się składać wózek Britax! Będziesz mógł włożyć wózek z powrotem do torby i zaoszczędzić miejsce w mgnieniu oka. Wykonaj te kroki, a będziesz na dobrej drodze, jak zwinąć Britax Stroller jak ekspert!

Kroki składania wózka Britax

Krok 1. Upewnij się, że koła są na miejscu i nie wystają.

Krok 2. Złóż jedną stronę wózka tak, aby leżała płasko na ziemi, ale z jednym kołem wciąż podniesionym z ziemi.

Krok 3. Następnie podnieś to pojedyncze koło, aby złożyć wózek Britax na trzy części jak akordeon (patrz zdjęcie).

Krok 4. Teraz podnieś jedną stronę wózka i połóż go płasko na ziemi z jednym kołem wciąż podniesionym z ziemi.

Krok 5. Następnie pociągnij w dół to pojedyncze koło, aby złożyć wózek Britax na trzy części jak akordeon (patrz zdjęcie).

Krok 6. Na koniec umieść oba koła z powrotem we właściwej pozycji i z powodzeniem złożyłeś wózek Britax!

Jak otworzyć wózek Britax B Agile?

Aby otworzyć wózek Britax B-Agile, musisz:

Krok 1. Zlokalizuj lub unieś przycisk zwalniający, aż kliknie.

Krok 2. Przytrzymaj jeden z uchwytów i pociągnij go do przodu ze złożonej pozycji do prawie całkowicie rozłożonej pozycji; upewnij się, że Twoje dziecko jest nadal zabezpieczone w foteliku, zanim wypuścisz je, aby wstało samodzielnie.

Krok 3. Chwyć obie kierownice mniej więcej na wysokości klatki piersiowej i obróć je tak, aby były równoległe do siebie.

Trzymaj obie kierownice, lekko pochylając się i pociągając w górę tylny drążek, który powinien znajdować się na wysokości kolan, wykonując lekki ruch na boki (patrz rysunek). Ta czynność powinna sprawić, że wszystkie cztery koła ponownie zetkną się z podłożem, a wózek powinien być w konfiguracji gotowej do toczenia.

Jak wyregulować siedzisko wózka Britax B Ready?

Britax B Ready to wysokiej jakości, bezpieczny wózek. Nie ma wad produktu, a większość reklamacji to minimalne rzeczy, które nie wpływają na to, jak dobrze ten produkt działa lub jak działa z dzieckiem. Jedna skarga dotyczyła trudności z dostosowaniem pozycji oparcia do wzrostu dziecka lub poziomu komfortu.

Oto kilka pomocnych wskazówek, jak dokonać zmian, aby zapewnić dziecku większy komfort:

Krok 1. Aby wyregulować pozycję do przodu/do tyłu, chwyć za uchwyty i mocno pociągnij w górę lub w dół, wciąż trzymając obie kierownice na wysokości klatki piersiowej (patrz rysunek). Zmieni to miejsce, w którym spoczywa dekolt, co zmienia to, jak daleko mają miejsce, gdy siedzą w pozycji wyprostowanej, w przeciwieństwie do pochylania się.

Krok 2. Aby wyregulować wysokość/nisko zagłówka, chwyć za kierownicę i mocno pociągnij w górę lub w dół, aby zmienić ilość miejsca w okolicy szyi podczas siedzenia prosto, zamiast pochylania się.

Krok 3. Baldachim można regulować po obu stronach wózka, przesuwając go z powrotem w kierunku miejsca, w którym siedzi dziecko, aby uzyskać więcej cienia (patrz zdjęcie). Nie wpłynie to na skuteczność ochrony przed jasnym światłem słonecznym, jeśli musisz poruszać się na zewnątrz, gdy jesteś poza domem”.

Jak obniżyć paski wózka Britax?

Aby obniżyć paski wózka Britax, pociągnij za oba końce, aż będą wyglądać tak, jak chcesz. Nie zablokują się, ale nie martw się! Pasek nie musi być idealny, aby działał prawidłowo”.

Jak ustawić wysokość/nisko zagłówka?

Aby dostosować wysokość/nisko zagłówka, chwyć się za kierownicę i mocno pociągnij w górę lub w dół, aby zmienić ilość miejsca w okolicy szyi podczas siedzenia prosto, zamiast pochylania się.

Może to pomóc upewnić się, że podbródek Twojego dziecka nie uderza w klatkę piersiową, co zmienia to, jak daleko ma miejsce, gdy siedzi prosto, zamiast pochylać się. Pomaga również upewnić się, że szyja dziecka nie jest zbyt mocno naciskana.

Jak ustawić wysokość/nisko podnóżka?

Aby dostosować wysokość/nisko podnóżka, możesz pociągnąć w górę lub w dół, aż osiągniesz tyle miejsca, ile potrzebuje Twoje dziecko, aby było wygodnie, gdy siedzisz prosto, zamiast pochylać się. Pomaga to również upewnić się, że kręgosłup nie jest zbyt duży i mają wystarczająco dużo miejsca na naturalną pozycję podczas siedzenia prosto.

Wózek Britax B-Lively ma regulowane oparcie, dzięki czemu Twoje dziecko nie będzie odczuwać ucisku, nawet jeśli próbujesz pozbyć się luzu z bocznych pasków, ciągnąc za oba końce, aż będą tak, jak chcesz ich. Nie będą zbytnio wysunięte ani zbyt daleko w siedzeniu.

Jak zdjąć daszek z mojego Britax B Ready?

Foteliki Britax B Ready mają opcjonalny daszek, którego można użyć dla dodatkowej ochrony przed żywiołami. Można go łatwo zdjąć, podnosząc z jednej strony budkę, odciągając ją od dziecka, a następnie odczepiając z przodu lub z tyłu, gdzie są połączone z paskiem pasa bezpieczeństwa lub innym kawałkiem materiału.