Kompletny przewodnik po demontażu gondoli Pack and Play

Pack and Play to łóżeczko dla niemowląt, które można złożyć, aby można je było łatwo transportować. Gondola składa się z wielu części, ale można ją dość łatwo rozebrać, gdy się już wie. Ten przewodnik pokaże Ci krok po kroku proces demontażu paczki i zabawy w gondoli.

Kroki, jak zdemontować zestaw gondoli Pack and Play

Krok 1 Zdejmij materac.

Kompletny przewodnik po demontażu gondoli Pack and Play

Krok 2. Po obu stronach miejsca, w którym gondola styka się z ramą pack n play, należy odkręcić dwie śruby za pomocą śrubokręta krzyżakowego.

Krok 3. Po wykręceniu wszystkich czterech śrub, górna warstwa tkaniny powinna całkowicie odkleić się od spodu.

Kroki, jak mocować nakładki na nogi gondoli Graco

Krok pierwszy: Wyjmij nakładki na nogi z opakowania i usuń plastikową osłonę z każdej nasadki.

Krok drugi: Umieść gumową stronę nakładek na nóżki gondoli na każdym rogu metalowej ramy Pack N Play (patrz rysunek powyżej). Tarta tekstura powinna licować z teksturą metalowych prętów.

Krok trzeci: Za pomocą śrubokręta krzyżakowego dokręć śruby w otworach w dolnych rogach, aż poczujesz opór (nie dokręcaj zbyt mocno). W razie potrzeby powtórz ten proces dla przeciwległych nóg. Gratulacje! Udało Ci się zamocować pokrowce na nóżki łóżeczka Graco.

Jak złożyć gondolę i zmieniarkę Graco Dream Suite

Zamontuj ramę gondoli – Aby rozpocząć, musisz przymocować cztery nogi podstawy. Do tego kroku potrzebny będzie śrubokręt krzyżakowy i klucz nastawny, jeśli Twój model ma przedłużenia nóg.

Aby zmontować gondolę Graco Dream Suite w standardowym rozmiarze, odwróć plastikowe opakowanie zawierające wszystkie elementy sprzętu na płaskiej powierzchni, takiej jak podłoga lub stół (patrz schematy powyżej).

Umieść każdą nogę na górze odpowiadającej jej części łączącej, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu (patrz schemat poniżej, aby zobaczyć, jak powinny wyglądać po prawidłowym złożeniu). Jeśli do tego kroku używasz klucza nastawnego zamiast śrubokręta krzyżakowego, upewnij się, że nie dokręcasz zbyt mocno, aby połączenia nadal pozostawały w ruchu.

Przymocuj dwie nogi do odpowiednich nasadek na nogi, dopasowując je tak, aby pasowały do ​​siebie (patrz schemat poniżej, aby zobaczyć, jak powinny wyglądać po prawidłowym złożeniu).

Te elementy będą wymagały śrubokręta krzyżakowego i klucza nastawnego, jeśli Twój model ma przedłużenia nóg. Umieść jedną ze śrub na wierzchu każdej nasadki, a następnie naciśnij palcem wskazującym, przytrzymując podstawę nasadki kciukiem i palcem wskazującym.

Powtarzaj proces, aż wszystkie cztery nogi zostaną przymocowane do obu czapek nóg. Upewnij się, że nie dokręcasz zbyt mocno, aby w tych stawach nadal był jakiś ruch. W tym momencie pomocne może być, aby ktoś inny przytrzymał jeden koniec, z którego pracujesz, od miejsca, w którym przymocowałeś nogi.

Jak złożyć wózek Uppababy?

Pierwszym krokiem jest zdjęcie kapturów/daszków, jeśli nie zostały one jeszcze zdjęte przed rozpoczęciem procesu składania (zalecane dla najlepszego efektu).

drugim krokiem jest chwycenie obu uchwytów po obu stronach i pociągnięcie w górę, aż zatrzaśnie się na miejscu, na ile możesz się posunąć z wyprostowanymi ramionami nad głową.

Trzeci krok polega na siadaniu przez zgięcie kolan tak, aby stopy dotykały podłogi, a ręce trzymały wózek tak, jak chcesz. Używając stóp, odepchnij się trochę do tyłu, aby ciężar spoczywał na nich, a nie tylko na rękach.

Teraz użyj obu rąk, aby podciągnąć się za pomocą jednego z uchwytów, aż osiągniesz pożądaną wysokość lub jeśli nie masz wystarczającej siły na ten krok, po prostu kontynuuj używanie stóp, jak wspomniano powyżej, ale zamiast tego ciągnij w górę od spodu boków za pomocą pięt, zachowując palce u stóp posadzone na podłodze.

Czwarty krok wymaga rozpoczęcia od tej samej pozycji, w której można wyprostować nogi przed sobą i zgięcia kolan do pozycji półprzysiadu, w której łydki opierają się o tkaninę otaczającą górne elementy ramy, w której wózek został złożony w sposób dużo miejsca pozostaje wewnątrz na szerokość.

Jakiego rodzaju materaca do łóżeczka potrzebuję?

Decydując, jaki rodzaj pościeli będzie najlepiej pasował do Twojej gondoli, pamiętaj, aby nie przeoczyć czynników wielkości i kształtu.

Twoje dziecko może wyglądać uroczo w każdym jednoczęściowym stroju, ale przy wyborze miejsca do spania należy również wziąć pod uwagę kilka innych elementów.

Jak czyścić łóżeczko dziecięce Trend

Czyszczenie tkaniny użytej w różnych częściach Twojego dziecięcego wózka dziecięcego nie jest trudne. Można to zrobić zwykłymi produktami domowymi i nie wymaga to wiele czasu ani wysiłku. Kroki są proste, po prostu postępuj zgodnie z nimi, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Kroki dotyczące czyszczenia gondoli Glider Rocker

Krok 1. Zdejmij poduszkę i umyj ją w wodzie z mydłem

Krok 2. Zmyj wszystkie malowane powierzchnie ciepłą wodą z mydłem.

Krok 3. Usuń sprzęt z elementów drewnianych, a następnie spryskaj je dokładnie przezroczystą emalią z połyskiem. Na koniec złóż ponownie kołyskę szybowca.