Kompletny przewodnik: Jak zamknąć wózek UPPAbaby Minu

Wózek UPPAbaby Minu jest lekki i kompaktowy, co czyni go marzeniem do noszenia ze sobą. Może to jednak stanowić wyzwanie, jeśli musisz dużo chodzić, ponieważ koła nie są tak duże. Jeśli chcesz wiedzieć, jak szybko zamknąć wózek UPPAbaby Minu, ten post pokaże Ci wszystko!

Kroki, jak zamknąć wózek UPPAbaby Minu

Krok 1. Naciśnij czerwony przycisk po lewej stronie kierownicy. To odblokuje oba koła.

Kompletny przewodnik: Jak zamknąć wózek UPPAbaby Minu

Krok 2. Przytrzymaj z jednej strony i pociągnij w górę, a następnie ponownie wciśnij, aby zatrzasnął się na swoim miejscu. Powtórz z innym kołem!

Oto kilka wskazówek dotyczących szybkiego zamykania wózka UPPAbaby Minu:

Zwracaj uwagę na przeszkody lub ludzi wokół ciebie — mogą się zaplątać w kadrze, jeśli znajdą się zbyt blisko!

Jak złożyć UPPAbaby Minu

Najpierw odblokuj pojedyncze koło, naciskając czerwony przycisk. Spowoduje to zwolnienie go z obu stron i możesz teraz podciągnąć po obu stronach kierownicy, aby uzyskać płynniejsze składanie.

Następnie naciśnij jeden z uchwytów tak, aby były do ​​siebie prostopadłe (pod kątem około 90 stopni). Gdy to zrobisz, chwyć przeciwny drążek i powtarzaj drugą ręką, aż zostanie osiągnięta pełna pozycja złożona!

Wskazówki dotyczące szybkiego składania wózka UPPAbaby Minu:

Nie otwieraj go zbyt szeroko, bo będziesz miał problem z ponownym zamknięciem! Pamiętaj, ile miejsca jest wokół ciebie

Zajmie to trochę praktyki, ale z czasem wyczucie procesu składania powinno stać się łatwiejsze – Jeśli UPPAbaby Minu nie jest prawidłowo zamknięte lub są jakieś zagniecenia na tkaninie, spróbuj użyć wody i mydła na ich

Nie zapomnij zablokować tylnego koła przed odejściem. Unikaj siadania podczas pchania wózka, ponieważ może to spowodować zużycie kół.

Jaki jest najlżejszy wózek UPPAbaby?

UPPAbaby Minu jest najlżejszy. Waży około 11 funtów i ma pasek do noszenia, gdy jest złożony.

Ciężar w tym wózku rozłożony jest na cztery koła, co oznacza, że ​​manewrowanie będzie łatwiejsze nawet z dzieckiem w środku! Jeśli chcesz z łatwością nosić ze sobą coś lżejszego, sprawdź wersję Classic lub jej gigantyczny odpowiednik: Vista/Pockit.

Jakie są inne moje opcje, jeśli nie mogę znaleźć tego, czego szukam?

Pockit oferuje lekką alternatywę idealną do podróży i życia w mieście + kosztuje mniej niż 200 USD – Możesz również wypróbować jeden z naszych najpopularniejszych systemów podróżnych, taki jak nasz UPPAbaby Mesa.

Lub, to idealny czas, aby ulepszyć swój wózek o najnowszy produkt UPPAbaby: VISTAXLE+!

Jaka jest różnica między UPPAbaby Cruz i Vista?

Cruz jest bardziej tradycyjnym wózkiem z dodatkowym odchylaniem, podczas gdy lekka rama Vista składa się i mieści się w większości schowków nad głową. Z drugiej strony UPPAbaby Minu ma własną torbę transportową do noszenia lub podróżowania – po złożeniu również stoi samodzielnie!

Jak zapobiec zapadaniu się mojej gondoli UPPAbaby?

Jeśli Twoja gondola zaczyna się składać lub zwijać, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zawsze zrobić, to sprawdzić, czy jest bezpiecznie i czy jest w zablokowanej, pionowej pozycji. Sposobem na upewnienie się, że tak się stało, jest naciśnięcie po obu stronach ramy w pobliżu końcówki (gdzie są dwa małe kółka). Zablokuje się na swoim miejscu.

Następnie jedną ręką lekko dociśnij z każdej strony, aż zatrzaśnie się z powrotem – jak parasol! Zwykle rozwiązuje to wszelkie problemy z zwijaniem się ramek.

Możesz również zacisnąć wszystkie paski przed złożeniem wózka do podróży. Zaciśnij oba pasy biodrowe, aby dobrze przylegały do ​​osoby, która w nich siedzi; następnie mocniej zaciągnij pasek na ramię, aby mógł sięgnąć ramion dziecka.

Można to zrobić, ciągnąc po obu stronach paska, tak aby sięgały dookoła i stykały się z tylną sprzączką. Kiedy jesteś zadowolony z tego, jak ciasno jest – pociągnij mocniej!

Jak ustawić moją gondolę UPPAbaby w pozycji stojącej?

Jeśli Twoja gondola UPPAbaby nie może samodzielnie stać, może po prostu trzeba ją ustawić w pozycji pionowej. Na początku może się to wydawać zniechęcającym zadaniem – ale przekonasz się, że jeśli będziesz ostrożny i użyjesz właściwych technik na każdym kroku, wszystko pójdzie gładko!

Zacznij od otwarcia obu paneli zamka błyskawicznego do oporu, nie łamiąc ich całkowicie. Powinno to dać wystarczająco dużo miejsca, aby dostać się do gondoli i popchnąć jeden koniec całym ciężarem, jednocześnie odciągając z drugiej strony, używając wszystkiego, co jest dostępne (mały stolik lub krzesło są idealne). Chcesz podnieść tylko jeden koniec gondoli, ponieważ gdy będzie stał prosto, drugi koniec będzie teraz zwisał.

Uklęknij po jednej stronie gondoli i użyj swojego ciężaru, aby ją popchnąć, jednocześnie odciągając z przeciwnej strony wszystko, co możesz znaleźć w pobliżu.

Następnie otwórz całkowicie wszystkie trzy panele zamka błyskawicznego, aby nie dotykały żadnej części tego woreczka z tkaniny ani nie zaczepiały się o siebie; następnie odwracaj jeden panel na raz, aż oba końce będą wywrócone na lewą stronę. Chcesz zacząć to robić, odwracając tylko dwa zamki błyskawiczne (pozostawiając rozpięty górny), ponieważ po ich odwróceniu jest wystarczająco dużo miejsca, aby mogły się od siebie odsunąć bez ponownego zablokowania.