Kompletny przewodnik dotyczący składania podwójnego wózka Kolcraft Cloud Plus

Ten poradnik pomoże Ci złożyć podwójny wózek Kolcraft Cloud Plus w czterech prostych krokach. Omówimy podstawy tego, jak go rozebrać, jak go zwinąć i jak ponownie złożyć. Jeśli będziesz dokładnie przestrzegać tych instrukcji, nie powinieneś mieć problemu ze złożeniem wózka.

Kroki składania podwójnego wózka Kolcraft Cloud Plus:

Krok 1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to upewnić się, że blokady przednich kół są odblokowane. Aby je odblokować, unieś szarą dźwignię znajdującą się z tyłu po każdej stronie i pociągnij ją na zewnątrz, tak aby przestała dotykać ramy wózka.

Kompletny przewodnik dotyczący składania podwójnego wózka Kolcraft Cloud Plus

Krok 2. Następnie mocno naciśnij obie dźwignie, aż zatrzasną się na swoim miejscu (coś tak, jak działa klamra pasa bezpieczeństwa). Spowoduje to zwolnienie napięcia z obu stron, co z kolei zwolni napięcie ze wszystkich czterech kół i pozwoli Ci rozpocząć składanie wózka Kolcraft Cloud Plus Double Stroller do przechowywania lub podróży.

Krok 3. Następnie usuń wszelkie akcesoria przymocowane do akcesoriów dziecięcych, zdejmując foteliki samochodowe dla niemowląt i odpinając wszystko inne, co może być zabezpieczone haczykami lub paskami. Teraz podnieś jedną kierownicę tak wysoko, jak to możliwe, podczas gdy druga kierownica nadal leży na ziemi. Następnie mocno dociśnij obie dźwignie, aż zatrzasną się na swoim miejscu (coś w rodzaju działania klamry pasa bezpieczeństwa).

Krok 4. Następnie złóż przednie koła do góry, przyciągając je do siebie i wpychając ręce do środka, aby uwolnić napięcie z każdego koła. Upewnij się, że wszystkie akcesoria zostały usunięte przed złożeniem. Następnie podnieś jedną kierownicę tak wysoko, jak to możliwe, podczas gdy druga kierownica nadal leży na ziemi.

Krok 5. Pchnięcie dłoni w dół spowoduje ściśnięcie ramy tej strony wraz z kołami… następnie otwórz ten drążek, aby złożył się płasko na siebie, a następnie zamknij ponownie w celu przechowywania lub podróży! Powtórz te kroki dla wszystkich czterech sekcji wózka Kolcraft Cloud Plus Double Stroller.

Odblokuj podwójny wózek Kolcraft Cloud Plus

Aby odblokować wózek z dwoma siedzeniami, po prostu rozłóż go i unieś jedną stronę miejsca, w którym siedzi Twoje dziecko, aby zrobić miejsce, aby mogło wysiąść. Po przeciągnięciu ich stóp przez przestrzeń między siedzeniem a dolną ramą, pociągnij z obu stron, aż uwolnią się z pasów, a następnie opuść przeciwległy koniec, aby w danym momencie siedziało tylko jedno dziecko.

Nie musisz się martwić, ile zajmują miejsca, ponieważ obie strony otwierają się płasko jak skrzydła samolotu – idealne do dopasowania przez większość drzwi!

Jak odblokować wózek

Solidnym i bezpiecznym sposobem odblokowania wózka jest użycie blokady na szczycie parasola. To zadziała, jeśli nie masz żadnych innych obiektów przed lub za nim, więc upewnij się, że nie ma żadnych przeszkód przed wypróbowaniem tej metody. Przełóż rękę przez uchwyt, a następnie umieść koniec parasola na górze i delikatnie popchnij parasol w dół.

Co to jest podwójny wózek Kolcraft Cloud Plus i jego funkcje?

Kolcraft Cloud Plus Double Stroller to lekki, kompaktowy i łatwy w użyciu podwójny wózek, który może pomieścić dwoje dzieci w wieku czterech lat lub ważące 40 funtów każde. Oznacza to, że świetnie sprawdzi się u rodzin z bliźniakami!

Duży kosz do przechowywania Kolcraft Cloud Plus Double Strollers pod siedzeniami zapewnia miejsce na cały sprzęt i artykuły spożywcze; dzięki czemu jest to doskonały dodatek do każdej rodziny w podróży. Gdy potrzebujesz większej wygody, złóż jedną stronę w dół, aby w danym momencie siedziało tylko jedno dziecko (lub po prostu umieść je z przodu).

Nie martwisz się, ile zajmują miejsca, ponieważ obie strony otwierają się płasko jak skrzydła samolotu – idealne do dopasowania przez większość drzwi!

Jak otworzyć ramę wózka Graco Click Connect

Rama wózka Graco Click Connect to idealny wybór dla rodziców, którzy poszukują wielofunkcyjności i wygody. To jedyna rama, która daje możliwość użycia fotelika samochodowego lub gondoli z wózkiem, więc jak go otworzyć?

Początkujący:

Jeśli jest właśnie złożony (przednie koła będą razem), wystarczy nacisnąć po obu stronach uchwytu i wcisnąć, aż zablokują się na swoim miejscu.

Możesz również trzymać obie strony tylnej taczki, a następnie jedną ręką wyciągnąć każdą nogę na zewnątrz, jednocześnie naciskając w dół na te uchwyty! Jeśli to nie zadziała, spróbuj wyciągnąć jeden zestaw uchwytów, a następnie popchnąć drugim.

Jesteś skończony! Tak składa się Kolcraft Cloud Plus Double Stroller i to naprawdę takie proste.

Pośredni:

Jeśli chcesz zdjąć koła przed złożeniem wózka (co może to ułatwić), wystarczy, że położysz obie ręce po jednej stronie kierownicy i wepchniesz je do środka, aż zablokują się we właściwej pozycji – a następnie powtórz Przeciwna strona.

Jeśli to nie zadziała, spróbuj trzymać się jednego zestawu uchwytów, jednocześnie pociągając na zewnątrz za przeciwległymi! Możesz również zdjąć tylną taczkę, odkręcając każdą śrubę w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara; pamiętaj jednak, aby nie zgubić żadnych części, w przeciwnym razie będziesz musiał zamówić zamienniki w Kolcraft!

Jak złożyć wózek Click Connect

Click connect to rodzaj wózka, który ma dwie oddzielne ramy i faktyczne połączenie, w którym są połączone w środku. Pierwszą rzeczą, którą będziesz chciał zrobić przed złożeniem wózka Click connect, jest odblokowanie go, naciskając jedną ręką obie dźwignie znajdujące się w górnych rogach stelaża.

Następnie raz odblokowane uchwyty do pchania razem, aż zablokują się na swoim miejscu, a następnie złóż je z powrotem do siebie. Na koniec po prostu zatrzaśnij przednią część rączki pod nią lub unieś ją na wierzch, aby nie było szans, aby rączki malucha zaplątały się podczas jazdy!