Kompletny przewodnik dotyczący montażu gondoli przyłóżkowej

Jeśli szukasz instrukcji, jak złożyć łóżeczko przy łóżku, ten artykuł jest dla Ciebie! Gondole istnieją od dłuższego czasu i nadal są silne.

Te przyłóżkowe gondole zostały pierwotnie zaprojektowane do umieszczenia obok łóżka, aby rodzice mogli łatwo monitorować swoje niemowlęta bez konieczności wstawania z łóżka. Od tego czasu projekt przekształcił się w modele, które mogą również służyć jako alternatywa dla łóżeczka lub przewijaka.

Kompletny przewodnik dotyczący montażu gondoli przyłóżkowej

Kroki dotyczące montażu gondoli przyłóżkowej

Krok pierwszy: Przygotuj sprzęt, wykładając wszystkie śruby i śruby z odpowiednimi podkładkami. Upewnij się, że masz taką samą liczbę każdego rodzaju kawałka!

Krok drugi: Zamocuj podstawę kółka (cztery kółka) za pomocą dołączonych nakrętek i śrub (w tym kroku użyj szczypiec). Nie dokręcaj ich jednak – mają być dostosowywane do woli.

Jeśli się poluzują lub zaczną piszczeć, znajdź sposoby na obejście tego bez konieczności ponownego rozbierania całości! Teraz odwróć gondolę i przymocuj platformę materaca.

Krok trzeci: Przymocuj boczne szyny gondoli do swojego zestawu, upewniając się, że są ze sobą wyrównane.

Kiedy skończysz go składać (pamiętałeś te instrukcje, prawda?) umieść go obok przewijaka lub w innym miejscu, które Ci odpowiada!

Jak wybrać najlepszy materac do łóżeczka? Jaki rozmiar materaca powinienem kupić?

Ile to kosztuje i jak długo moje dziecko będzie z niego korzystać przed przejściem na zwykłe łóżko lub łóżeczko dla dziecka.

Są to wszystkie ważne rzeczy, które musisz wiedzieć, kupując materac do łóżeczka do pokoju niemowlęcia, więc przyjrzyjmy się im szczegółowo! Decydując, jaki rodzaj amortyzacji jest odpowiedni dla Twojego maleństwa, należy wziąć pod uwagę dwa istotne czynniki: jędrność i rodzaj.

Dobrą praktyczną zasadą przy wyborze różnych rodzajów wyściółki jest sprawdzenie, czy poduszka jest wystarczająco sztywna, aby podeprzeć głowę niemowlęcia, gdy leży ono w pochylonej pozycji.

Jak mogę wyczyścić moją łóżeczko dziecięce?

Materace łóżeczkowe są wykonane z kilku różnych materiałów, dlatego ważne jest, aby wybrać taki z pokrowcem, który odpowiada wymaganiom czyszczenia ze względu na skład materiału. To może wydawać się oczywiste, ale przed zakupem zawsze sprawdź metkę na materacu!

Jak pozbyć się pluskiew z gondoli i kołysek bez ich niszczenia?

Jeśli chodzi o pozbycie się tych przerażających pełzaczy, nie możesz zapomnieć o dwóch rzeczach: środkach ostrożności i dokładności. Sprzątanie po wyeliminowaniu pluskiew wymaga kilku ważnych kroków, takich jak pranie wszystkich prześcieradeł i ubrań w wysokich temperaturach, ponieważ ciepło zabija zarówno dorosłych, jak i ich jaja.

Dwa najskuteczniejsze sposoby na pozbycie się pluskwy to pranie wszystkich prześcieradeł, poszewek na poduszki i ubrań w wysokich temperaturach lub używanie steamera, jeśli taki masz dostępny – jest to szczególnie przydatne w przypadku pokrowców na materace, których nie można prać w wodzie, ponieważ nie jest to bezpieczne. użyj na nich suchego środka czyszczącego.

Gdy wszystko zostanie już odpowiednio wyczyszczone, należy również spryskać przedmioty środkiem owadobójczym, aby upewnić się, że nie będzie żadnych maruderów!

Jak przymocować gondolę Baby Delight do łóżka?

Aby przymocować gondolę do łóżka, należy ją umieścić po obu stronach materaca. Dwa oddzielne elementy, które zsuwają się ze sobą, a następnie zatrzaskują na swoim miejscu.

Ile czasu zajmuje złożenie gondoli Baby Delight?

Ten prosty montaż nie powinien zająć więcej niż 20 minut

Jaką wagę może utrzymać maluch w ramionach podczas korzystania z łóżeczek do spania w najlepszej cenie?

Dziecko do 30 funtów

Jak wysokie są łóżeczka do spania w najlepszej cenie?

Wysokość od dolnej szyny do górnej części baldachimu wynosi 38 cali

Jakie są sposoby, w jakie rodzice mogą pozbyć się pluskiew bez wydawania pieniędzy?

Pranie pościeli w wysokich temperaturach lub w miarę możliwości na parze. Stosowanie środków owadobójczych jest ostatnim krokiem, jeśli wszystko inne zawiedzie.

Skąd mam wiedzieć, jakiego rozmiaru materaca potrzebuje moja gondola Baby Delight?

W przypadku większości modeli kołysek dla niemowląt dostępnych obecnie na rynku powinna mieć wysokość od 12 cali do 24 cali. Kolejną rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę, jest to, ile kółek jest przymocowanych do podstawy Twojej gondoli – zazwyczaj będą one podtrzymywane przez trzy lub cztery kółka, aby można było łatwo przesuwać się po płytkach bez żadnych problemów.

Jak łatwo łączy się to zmontowane łóżeczko przy łóżku?

O wiele łatwiej niż niektórym się wydaje! Rama jest trochę pogmatwana po pierwszym otwarciu pudełka, ale nie martw się – po wyjęciu wszystkiego z wnętrza wszystko jest dość proste do złożenia. Po prostu postępuj zgodnie ze wskazówkami i w razie potrzeby poproś kogoś o pomoc, dlatego samodzielny montaż tego łóżeczka może być trudny!

Ile kółek jest w mojej gondoli?

Liczba kółek dołączonych do łóżeczka dla niemowląt będzie się różnić w zależności od producenta.

Twój pakiet powinien zawierać cztery kółka, aby bez problemu utrzymały odpowiednią wagę, a jednocześnie umożliwiły łatwą mobilność w całym domu, a nawet na zewnątrz w celu zmiany pieluszek w pobliżu drzew lub krzewów.