Kompleksowy przewodnik po wózku, w którym dziecko stoi przed Tobą

Na tym blogu dowiesz się więcej o wózku, w którym dziecko patrzy na Ciebie

Wózek spacerowy, w którym dziecko stoi przed Tobą, może być świetną opcją dla rodziców. Może pomóc w zwiększeniu więzi i zapewnia poczucie ochrony dla Twojego dziecka. Wózki są również zaprojektowane tak, aby miały idealną ergonomiczną pozycję dla noworodków, z wyjątkowo szerokimi siedziskami i opcjami głębokiego odchylania.

Kompleksowy przewodnik po wózku

Ten typ wózka jest ergonomiczny i zapewnia maksymalną ochronę i komfort Twojemu dziecku, gdy jest przodem do Ciebie. Wózki mają wyjątkowo duże siedziska, dzięki czemu mogą pomieścić nawet większe dzieci, i mają opcje głębokiego odchylania, które zapewniają optymalne podparcie dla noworodków, które potrzebują drzemki podczas spacerów po parku lub okolicy.

Podczas gdy wielu rodziców wolałoby opcję kompatybilną z fotelikiem samochodowym ze względu na łatwość jego użytkowania, niektórzy mogą wybrać ten typ ze względu na wygodę lub jeśli posiadają już taki, który nie pasuje do innych typów wózków dostępnych obecnie na rynku – jak na przykład joggery.

Sposoby usuwania plam z pleśni wózka

#1. Soda oczyszczona to dobry wybór, jeśli chcesz usunąć plamy pleśni z wózka. Wystarczy posypać nim plamę i pozostawić na cztery godziny przed praniem, jak często trzeba. Soda oczyszczona wchłonie wszelkie zapachy pozostawione przez pleśń, a także usunie brud, który nagromadził się wewnątrz wózka.

#2. Ocet to naturalny środek czyszczący, którego można użyć do usunięcia plam pleśni z tkaniny wózka. Wylej go na plamę i szoruj szczoteczką do zębów lub gąbką, jak często trzeba, a następnie spłucz wszelkie pozostałości, jak często trzeba. Jeśli martwisz się o wyczyszczenie któregoś koloru z wózka, spróbuj użyć starego ręcznika, jak często trzeba, aby chronić kolor.

#3. Światło słoneczne może pomóc wysuszyć plamy pleśni, jak często jest to potrzebne, więc jeśli jesteś w słonecznym miejscu, warto zostawić wózek na zewnątrz przez jakiś czas, który jest często potrzebny.

#4. Sól jest również inną opcją przy usuwaniu pleśni z tkaniny, jak często jest potrzebna, ponieważ może rozbijać plamy, jak często jest to potrzebne.

Jak usunąć plamy z tkaniny wózka?

Pierwsza metoda to użycie sody oczyszczonej. Spryskaj wózek dużą ilością sody oczyszczonej, a następnie wmasuj go palcami lub starą szczoteczką do zębów. Pozostaw na około 30 minut, a następnie odkurz pozostałości. Możesz również dodać trochę wody, jeśli okaże się, że na tkaninie nadal znajdują się uporczywe plamy pleśni, które wymagają więcej uwagi.

Druga opcja to ocet; wystarczy nasączyć czystą szmatkę 100% białym octem i zetrzeć wszelkie pozostałe plamy pleśni! W tym celu odczekaj 20-30 minut przed spłukaniem i wytarciem wszelkich śladów płynu z tkaniny. Innym świetnym rozwiązaniem jest użycie sody klubowej (lub innych napojów gazowanych).

Wlej wystarczającą ilość wody sodowej na plamę, aby ją zakryć (tylko pamiętaj, aby nie użyć jej za dużo, ponieważ spowoduje to pęcznienie tkaniny). Pozostaw na co najmniej 15 minut, a następnie wytrzyj wilgotną szmatką.

Jak dezynfekować wózek?

Najważniejszą rzeczą do zrobienia jest dokładne umycie wózka mydłem i wodą. Po wyschnięciu nałóż cienką warstwę roztworu wybielacza (zmieszaj jedną część domowego wybielacza chlorowego z dziewięcioma częściami wody) na wszystkie powierzchnie, które mają kontakt ze skórą lub ubraniem dziecka.

W przypadku bardzo małych dzieci, które spędzają dużo czasu w wózkach, przed ich użyciem należy użyć środka do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu, aby nie przenieść infekcji z rąk na ich ręce!

Jak często należy dezynfekować fotelik samochodowy mojego dziecka?

Zaleca się, aby rodzice dezynfekowali fotelik samochodowy swojego dziecka przynajmniej raz na dwa miesiące, jeśli używają jednorazowych pieluch, które mogą być bardzo skuteczne w zapobieganiu rozwojowi bakterii.

Używasz pieluch materiałowych? Fotelik samochodowy można dezynfekować raz w tygodniu za pomocą bezalkoholowego domowego środka czyszczącego.

Jakie jest pięć wspaniałych szamponów dla niemowląt i dzieci, które nie sprawią, że pachną jak pętle owoców?

Johnson & Płyn do mycia głowy i stóp dla niemowląt Johnson Baby jest bezzapachowy, ale nadal skutecznie usuwa brud ze skóry dzieci i włosów. Szampon dla dzieci Ivory Soap Company nie zawiera perfum, więc nie nadaje maluchom przytłaczającego zapachu po kąpieli, tak jak inne szampony dla dzieci.

Johnson’s Baby Shampoo jest hipoalergiczny i ma zrównoważone pH dla wrażliwej skóry, co oznacza, że ​​nie podrażnia Twojego dziecka po umyciu go. Ten produkt ma również lekki, świeży zapach, który nie przytłacza ani nie podrażnia zmysłów.

The Honest Company Kids Detangling Spray pomoże rozczesać włosy bez nadmiernego obciążania skóry głowy i pozostawiania śladów, idealny, jeśli szukasz szybkiego rozwiązania przed snem! Pachnie miękko jak lawenda, ale nie ma silnego zapachu, więc dzieci mogą go używać tak często, jak to konieczne, bez znużenia się tym, jak pachną ich włosy.

Chusteczki oczyszczające Burt Bees to niedrogi i łatwy sposób na utrzymanie dzieci w czystości. Formuła jest wystarczająco delikatna dla wrażliwej skóry, ale jest również wystarczająco silna, że ​​dobrze sprawdza się podczas sprzątania zabrudzeń na ubraniach lub twarzy.

Eucalan Wool Wash zapewnia głębokie czyszczenie każdego rodzaju wełny dzięki właściwościom zrównoważonego pH! Nie zawiera ostrych chemikaliów, takich jak inne detergenty, co oznacza, że ​​​​ten produkt pozostawi świeży zapach, nie będąc zbyt przytłaczającym!