Kompleksowy przewodnik Jak usunąć osłony gondoli

Kiedy masz dziecko, musisz kupić wiele rzeczy, aby się nim opiekować. Jednym z takich elementów jest pokrowiec na gondolę. Te pokrowce na gondole mogą być używane przez lata i zapewniają dodatkową warstwę ochrony przed żywiołami i innymi zagrożeniami w Twoim domu.

Jak zdejmujesz osłony gondoli? Sposobów jest kilka! Omówimy każdy z nich poniżej, abyś wiedział, jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo podczas snu w nocy.

Kompleksowy przewodnik Jak usunąć osłony gondoli

Kroki, jak zdjąć osłonę gondoli?

Krok 1. Zacznij od usunięcia pościeli lub zabawek znajdujących się wewnątrz gondoli. Naciśnij jednocześnie obie strony, aż zatrzasną się na swoim miejscu, a następnie lekko unieś, aby zwolnić.

Krok 2. Następnie wykręć wkręty w każdym rogu podkładki za pomocą śrubokręta i wysuń je od spodu.

Krok 3. Delikatnie odciągnij każdą stronę od odpowiedniego elementu sprzętowego (środkowe zawiasy) pod kątem, aby nie uszkodzić produktu podczas jego zdejmowania.

Upewnij się, że usunąłeś wszystkie cztery części, zanim przejdziesz do ponownego montażu/założenia pokrywy!

Jak naprawić zablokowane koło gondoli Halo?

Jeśli Twoje kółko obrotowe Halo Bassinest utknie, nie martw się, ponieważ jest to łatwa naprawa! Po prostu weź ręcznik lub szmatkę i owinąć dolną część kółka – a następnie za pomocą szczypiec odkręć/nałóż, aż uwolnisz się od tego, co powodowało jego przywieranie! Następnie po prostu włóż go z powrotem do miejsca, w którym go znalazłeś, na przechowanie.

Jak odłożyć materac Chicco pack n play

Na czele twojej paczki i zabawy powinieneś znaleźć mały plastikowy uchwyt. Chwyć go jedną ręką i pociągnij do tyłu, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu, aby uwolnić materac z ramy.

Ile elementów znajduje się w foteliku samochodowym typu all-in-one firmy Evenflo?

Trzy główne elementy składają się na materac Chicco pack n play: podstawa, podparcie ciała i amp; wkładka dla niemowląt.

Jak czyścić gondolę Chicco Lullago

Trzy główne elementy składają się na materac gondoli Chicco Lullago: podstawa, podparcie ciała i; wkładka dla niemowląt.

Możesz czyścić każdy element niezależnie, wyjmując go z ramy i wycierając ciepłą wodą z mydłem lub używając płynu do chusteczki dla niemowląt na części z tkaniny.

Upewnij się, że między matą materaca nie dostaje się wilgoć, ponieważ z czasem spowoduje to rozwój pleśni! Jeśli gondola Chicco Lullago nadaje się do prania w pralce, możesz wrzucić wszystkie te elementy do zwykłego wsadu do prania, ale nie jest to najlepsze ręczne pranie części z tkaniny.

Części tkaniny powinny być suszone na powietrzu. Upewnij się, że są całkowicie suche przed ponownym umieszczeniem ich na ramie lub ponownym użyciem.

Czy Graco Pack N Play może być używany jako łóżeczko dziecięce?

Tak! Jeśli zastanawiasz się, jak złożyć kołyskę Britax chaperone, aby uzyskać najlepszy zestaw Graco Pack 'n play, poszukaj takiego, które jest kabriolet.

Jak złożyć Magiczna gondola Chicco Lullaby

Otwórz łóżeczko i wyjmij całą pościel. Następnie połóż ręcznik lub prześcieradło na spodzie produktu. Pociągnij po obu stronach, aby zwolnić mechanizm blokujący, aż będzie płaski.

Jak złożyć ramę wózka Graco SnugRider Elite/stojak gondoli

Dociśnij jedną stronę materaca, aż usłyszysz kliknięcie sygnalizujące, że został zablokowany na swoim miejscu z pozycji zablokowanej.

Zrób to dla każdej strony, mocno dociskając każdy róg, zanim lekko pociągnij w górę, zwalniając blokady.

Teraz delikatnie, ale mocno podciągnij po obu stronach, przytrzymując dziecko zgodnie z potrzebami podczas tego procesu, a następnie powoli opuść je z powrotem do pozycji pionowej z dzieckiem w środku, używając najpierw dwóch rąk, jeśli to konieczne.

Jak otworzyć kołysankę Chicco

Chicco Lullaby Playard jest łatwy w montażu i składaniu. Aby otworzyć, rozłóż playard, ciągnąc w górę z każdej strony, aż zostanie całkowicie wysunięty.

Jak prać materac Evenflo?

Przed użyciem umyć pod zimną wodą z łagodnym mydłem i wysuszyć na powietrzu. Nie czyścić maszynowo ani nie gotować, ponieważ może to spowodować uszkodzenie produktu. Chociaż jest to dobre dla Ciebie, żrące chemikalia mogą skrócić żywotność Twoich produktów, więc po prostu trzymaj się ciepłej wody i; suche powietrze!

Kroki składania kołyski Britax opiekuńczej

Krok 1. Rozłóż siedzenie i wyjmij wszystkie części z jego wnętrza.

Krok 2. Wsuń ręce między obie strony tkaniny po jednej stronie, aby zwolnić mechanizm blokujący.

Krok 3. Powtórz ten proces dla liczby innych boków, które musisz rozłożyć, aż gondola będzie całkowicie otwarta

Krok 4. Następnie unieś lekko z każdej strony, powoli dociskając dłońmi płaską powierzchnię. Zatrzaśnie się na swoim miejscu! Może to wymagać trochę praktyki, ale kiedy już zrozumiesz, jak to działa, nie będzie to zbyt trudne!

Jakie akcesoria są potrzebne do osi Xplore Evenflo?

Będziesz potrzebował prześcieradła o wymiarach 28 „x 52” i jednej poszewki na poduszkę o wymiarach 16 „x 26”. Musisz również mieć dwie nogi stabilizujące, aby nie przewróciły się, gdy są używane na nierównych powierzchniach.

A także torbę na pieluchy, którą Little Unicorn sprzedaje osobno. Nie zapomnij również o workach typu pick-up, które ułatwiają czyszczenie.