Kiedy wynaleziono jednorazowe pieluchy Pampers? Pomysły

Kiedy wynaleziono jednorazowe pieluchy Pampers? W 1946 roku Marion Donovan, badaczka P&G, wykorzystała zasłonę prysznicową do stworzenia pierwszej wodoodpornej pieluchy. Jej projekt został wykonany z dwóch kawałków nylonowej tkaniny z zatrzaskami pośrodku, dzięki czemu można go łatwo zakładać i zdejmować niemowlakowi.

Patent Donovana został przyznany w 1951 roku, ale zaczęła sprzedawać swój produkt dopiero później, kiedy założyła własną firmę Boater. W 1957 r. Procter & Gamble przejął firmę Boater i rozpoczął sprzedaż jednorazowych pieluszek pod marką Pampers.

Od tego czasu Pampers jest powszechnie znaną nazwą jednorazowych pieluszek. Firma od lat wprowadza innowacje w swoich produktach, wprowadzając takie funkcje, jak wskaźniki wilgotności i materiały oddychające.

Dziś Pampers jest liderem na rynku jednorazowych pieluszek, z ponad 20% udziałem w rynku światowym. I wygląda na to, że ta liczba będzie rosła dopiero w nadchodzących latach.

W 2016 r. światowy rynek pieluch dla niemowląt był wart 35 miliardów dolarów i oczekuje się, że do 2022 r. osiągnie 52 miliardy dolarów.

Wzrost ten można przypisać kilku czynnikom, w tym rosnącym poziomom dochodów w krajach rozwijających się i rosnącej świadomości na temat korzyści płynących z jednorazowych pieluszek. Więc jeśli szukasz okazji do szybkiego wzrostu inwestycji, nie szukaj dalej niż rynek pieluch dla niemowląt!

Czy na baby shower należy zabrać pieluchy?

To pytanie, które zadają mi cały czas i, o dziwo, nie zawsze przez świeżo upieczonych rodziców. Odpowiedź zależy od sytuacji hostessy/gospodarza z baby shower:

Hostessy, które proszą Cię o przyniesienie pieluch lub kart podarunkowych jako prezentów, proszą o to, ponieważ nie chcą utknąć z pudłami pieluch w rozmiarze [wstaw numer], gdy niespodziewanie pojawiają się przyjaciele, którzy chcą pomóc w przygotowaniu i zdobyciu jedzenia dla siebie wcześniej kierować sie w stronę domu.

Chociaż jest to zrozumiałe (i bardzo przemyślane), stanowi to problem dla gości, którzy nie mają pojęcia, jak długo potrwa ich pobyt na imprezie, oprócz tych, którzy nie mają dodatkowych pieniędzy, po prostu czekając na inny użytek oprócz płacenia rachunków.

Jak prosić o pieluchy na baby shower?

Najlepszym sposobem, aby poprosić o pieluchy jako prezent na baby shower, jest utworzenie rejestru w Amazon lub innym sklepie internetowym. Dzięki temu Twoi goście będą mogli łatwo dowiedzieć się, czego potrzebujesz i będą mogli kupować produkty bezpośrednio ze strony. Możesz również dołączyć notatkę do swoich zaproszeń, aby Twoi goście wiedzieli, że docenisz pieluchy jako prezent.

Jeśli nie chcesz tworzyć rejestru, możesz po prostu umieścić znak obok swojego stolika z prezentami, aby goście wiedzieli, że pieluchy są doceniane. Bez względu na to, jak o nie poprosisz, pieluchy z pewnością docenią każdy nowy rodzic!

Jest tak wiele rzeczy, które wiążą się z byciem rodzicem po raz pierwszy: nieprzespane noce, niekończące się karmienia i mnóstwo brudnych pieluch. Chociaż jest kilka rzeczy, których nie możesz przewidzieć, jedną rzeczą, która jest całkowicie pod Twoją kontrolą, jest to, jakiego rodzaju pieluch używasz.

Jak umieścić loterię na pieluchy na zaproszeniu?

Aby umieścić loterię na pieluchy na zaproszeniu, musisz podać kilka podstawowych informacji o loterii. Obejmuje to nazwę wydarzenia, datę i godzinę oraz miejsce, w którym można kupić bilety.

Musisz również określić, jakie nagrody są oferowane i ile biletów zostanie sprzedanych. Na koniec będziesz chciał podać instrukcje dotyczące udziału w loterii. Pamiętaj, aby wspomnieć, że pieluchy (lub inną nagrodę) należy przynieść na wydarzenie, aby odebrać nagrodę!

Jak umieścić loterię na pieluchy na zaproszeniu?

Loteria na pieluchy to świetny sposób, aby goście byli podekscytowani nadchodzącym baby shower. Oto jak umieścić jeden na zaproszeniu:

-Dołącz zdanie na górze zaproszenia informujące, że odbędzie się loteria na pieluchy. Dzięki temu goście będą wiedzieć, czego się spodziewać i będą podekscytowani szansą na wygranie darmowych pieluch!

-Dołącz wszystkie szczegóły dotyczące loterii w treści zaproszenia. Pamiętaj, aby podać, jaki rodzaj pieluszek (marka, rozmiar itp.) będzie rozdawany i ilu będzie zwycięzców.

-Ułatw gościom wejście, zapewniając miejsce z tyłu lub na dole zaproszenia, w którym mogą wpisać swoje imię i nazwisko oraz informacje kontaktowe.

– Zachęć gości do zabrania ze sobą paczki pieluszek pod prysznic. Dzięki temu każdy, kto chce wziąć udział w loterii, będzie miał na to szansę!

Jak prosić o pieluchy i karty podarunkowe?

O pieluchy i karty podarunkowe możesz poprosić na kilka różnych sposobów. Możesz zadzwonić, wysłać e-mail lub odwiedzić sklep.

Jeśli dzwonisz, możesz poprosić o rozmowę z przedstawicielem obsługi klienta. Jeśli wysyłasz wiadomość e-mail, możesz podać swoje dane kontaktowe, aby ktoś mógł się z Tobą skontaktować.

A jeśli odwiedzasz sklep, możesz poprosić o pomoc sprzedawcę. Bez względu na to, którą drogę wybierzesz, pamiętaj o przygotowaniu nazw i ilości przedmiotów.

Oto kilka dodatkowych wskazówek dotyczących zakładania loterii na pieluchy:

-Wybierz pieluchy, które są neutralne pod względem płci, ponieważ nie chcesz, aby ktokolwiek czuł się pominięty.

– Jeśli bierzesz duży prysznic, rozważ podział loterii na kilka mniejszych konkursów w trakcie wydarzenia. To sprawi, że wszystko będzie ekscytujące i da każdemu szansę na wygraną!

– Upewnij się, że masz wystarczająco dużo nagród dla wszystkich swoich gości. Nie chcesz, żeby ktokolwiek wracał do domu z pustymi rękami!