Kiedy używać gondoli Uppababy Vista dla dziecka?

Nie ma łatwej odpowiedzi, ale w tym poście na blogu będziemy mogli przedyskutować, kiedy należy rozważyć wprowadzenie tej zmiany. Podzielimy się również niektórymi korzyściami płynącymi z używania gondoli Uppababy Vista, a także kiedy nie należy jej używać, abyś mógł podjąć świadomą decyzję.

Kiedy jest odpowiedni czas, aby przejść z gondoli na fotelik dla malucha? Kiedy Twoje dziecko powinno używać Uppababy Vista, jeśli chodzi o jego bezpieczeństwo i wygodę? To pytania, które zadaje sobie wielu rodziców, gdy rozważają zakup nowego wózka dla swojej rodziny.

Kiedy używać gondoli Uppababy Vista dla dziecka?

W jakim wieku mogę zacząć używać VISTA dla mojego dziecka?

Gondola: Idealny zakres wagowy jest odpowiedni dla niemowląt od urodzenia do momentu, gdy potrafią się podnieść, co ma miejsce około 20 funtów lub mniej w zależności od ich wielkości.

Fotelik dla malucha: Może być używany od urodzenia z akcesorium Infant SnugSeat. Odpowiedni dla niemowląt o wadze do 50 funtów, zapewni Twojemu maluchowi wygodę i bezpieczeństwo podczas podróży.

Czy moje dziecko może stawić czoła obu stronom w VISTA?

Tak, Twoje dziecko może jeździć przodem lub tyłem do rodzica w Foteliku Malucha. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą, aby ich maluch jeździł obok nich bez żadnych przystawek.

Co sprawia, że ​​koła UPPAbaby VISTA są tak wyjątkowe?

UPPAbaby zaprojektowało jak dotąd najbardziej zaawansowane koła. Te terenowe, solidne opony poliuretanowe zapewniają doskonałą przyczepność na każdej powierzchni bez ryzyka utknięcia lub utknięcia z powodu przebitych opon.

Jakie nowe funkcje zawiera VISTA V2?

VISTA V2 to elegancki i innowacyjny kamper, który zawiera wszystkie najnowsze funkcje.

Rozwijany, zapinany na zamek daszek zapewnia łatwy dostęp pod spodem; szelki bez nawlekania zapewniają maksymalny komfort podczas jazdy po mieście lub na wycieczce z przyjaciółmi. Małe dzieci uwielbiają siedzieć wysoko. Dla tych, którzy opiekują się dziećmi bardziej niż sobą, ten model ma głębsze podnóżki, a także dodatkowe kieszenie do przechowywania wewnątrz kosza (dodatkowo jest po jednej z każdej strony).

Koła są również blokowane, co przydaje się, jeśli utkniesz gdzieś bez dostępnego serwisu, ale co najważniejsze, mają również wskaźniki wizualne, dzięki czemu są bardzo szybkie.

Jak wyregulować paski uprzęży w VISTA?

Możesz pociągnąć za koniec taśmy, aby zacisnąć paski i odchylić górną pętlę dla maksymalnego komfortu.

Aby wyregulować wysokość ramion, odłącz szary klips z miejsca, w którym był przymocowany do szelek dziecka. Ponownie przymocuj ten mały kawałek plastiku, aby lepiej dopasować go do różnych typów ciała i potrzeb.

Kiedy mogę wyjąć wkładkę UPPAbaby Infant?

Wkładka dla niemowląt MESA zapewnia bezpieczniejszą i bardziej płaską pozycję do jazdy dla wcześniaków i małych noworodków. Wkładka może być używana z dziećmi o wadze od 4 do 8 funtów, ale gdy Twoje dziecko waży więcej niż 8 funtów lub jeśli zacznie wcinać się w uprząż z powodu siedzenia na nich, należy usunąć ten element z jego siedzenie samochodowe.

Czy UPPAbaby Vista może pomieścić dwa foteliki dla małych dzieci?

Do UPPAbaby VISTA możesz przymocować do dwóch fotelików samochodowych dla niemowląt! Jest idealny dla rodzeństwa lub bliźniaków. Będziesz potrzebować kilku dodatkowych akcesoriów, ale warto, gdy zabierzesz swoje maleństwa do domu z przedszkola w jednym kawałku, po tym, jak przez cały tydzień znosili ich nędzne dojazdy do pracy w tę i z powrotem komunikacją miejską.

Dlaczego materace gondoli są tak cienkie?

Materac, który jest zbyt gruby i miękki, może spowodować, że dziecko zatopi głowę w wyściółce, zwiększając ryzyko uduszenia. Dlatego większość materacy do gondoli jest cienka i ma twarde boki, dzięki czemu niemowlę ma wystarczająco dużo miejsca między nimi, gdy kładzie się je twarzą w dół lub na czworakach, aby oddychać bez uczucia uwięzienia w nocy.

Czy Lotus Bassinet kołysze?

Gondola Lotus to świetny sposób na uspokojenie malucha. Ma dwa różne ustawienia, może delikatnie kołysać lub być ustawiony nieruchomo, w zależności od tego, co wolisz.

Jak gruby jest materac Guava Lotus?

Łóżeczko Guava Family Lotus ma gruby, standardowy materac 1″, wykonany z niepalnej pianki poliuretanowej. Nie używaj innego grubszego materaca w żadnym łóżeczku podróżnym lub gondoli.

Jak duży jest materac Pack N Play?

Podczas gdy większość zabaw Pack n wymaga materaca o wymiarach 37,5 na 26 cali, niektóre są dostępne w różnych rozmiarach lub są okrągłe, a nie prostokątne. Twardość: Sprawdź twardość placu zabaw Twojego dziecka i upewnij się, że jest odpowiedni dla jego grupy wiekowej ( noworodki potrzebują bardzo miękkich powierzchni).

Jak czyścić baldachim gondoli Simmons?

Baldachim Gondoli można myć powierzchniowo i suszyć na powietrzu lub prać ręcznie w zimnej wodzie. W przypadku spódnicy gondoli wyjmij łóżeczko dziecka z ramy, zwalniając dźwignie przed praniem, uważając, aby niczego nie wybielić, ponieważ z czasem uszkodzi włókna tkaniny, jeśli nie zostanie poddana obróbce.

Gdzie baterie są w gondoli Simmons?

Komora baterii na spodzie materaca to miejsce, w którym znajdziesz 3 baterie alkaliczne „C”. Wystarczy poluzować wszystkie śruby śrubokrętem krzyżakowym, podnieść, aby zdjąć pokrywę i wymienić na nowe od dołu (lub po prostu kupić!).