Kiedy moje dziecko może siedzieć w wysokim krzesełku? Wydziwianie

Kiedy moje dziecko może siedzieć w wysokim krzesełku? Kiedy Twoje dziecko jest w stanie samodzielnie usiąść i trzymać głowę w pozycji pionowej, może korzystać z wysokiego krzesełka.

Upewnij się, że kupujesz taki, który ma dobre podparcie pleców, aby dziecko nie garbiło się, gdy siedzi w nim przez dłuższy czas. Ważne jest również, aby wybrać taki z paskami lub pasami bezpieczeństwa, aby Twoje dziecko nie mogło się ruszać, próbując na nim stanąć!

Kiedy moje dziecko może siedzieć w wysokim krzesełku? Wydziwianie

Upewnij się, że nie ma ostrych narożników, sprawdzając cały obszar siedzenia, szczególnie tam, gdzie nogi są przymocowane na dole. Jeśli masz starszy model, poszukaj w Internecie wszelkich wycofań przed jego użyciem, ponieważ niektóre modele mogą stwarzać poważne ryzyko obrażeń, jeśli nie są używane prawidłowo.

Większość matek zaleca wczesne rodzenie dzieci, ponieważ szybko rosną – zacznij je w wieku około czterech do pięciu miesięcy.

Kiedy dziecko może siedzieć w podstawce bez oparcia?

Dziecko może siedzieć w podstawce bez oparcia, dopóki nie dotrze do pasa bezpieczeństwa, aby dopasować się do wymagań dotyczących wzrostu i wagi fotelika samochodowego. Oznacza to, że Twoje dziecko będzie musiało spełnić wszystkie te kryteria:

– Ma co najmniej cztery lata i nie więcej niż osiem lat

– waży od 40 do 80 funtów (18 – 36 kg); ORAZ

– Jest wyższy niż 34 cale (86 cm).

Jak zmienić Graco 4Ever w wzmacniacz z wysokim oparciem?

Najpierw musisz ustalić, czy Twój fotelik samochodowy jest kompatybilny z podwyższeniem z wysokim oparciem. Informacje te można znaleźć w instrukcji produktu w sekcji „Funkcje” i/lub wyszukując w Internecie listę zgodności firmy Graco .

Jeśli mówi, że twój model rzeczywiście można przekształcić z pięciopunktowej uprzęży w urządzenie wspomagające pozycjonowanie pasa, kontynuuj czytanie.

Będziesz także potrzebował:

* Zagłówek pojazdu (i jego cokół w razie potrzeby).

* Pasek znajduje się za oparciem fotelika samochodowego, w pobliżu miejsca, w którym pasy barkowe łączą się u podstawy. * Biodrowy i barkowy pas (pasy) pojazdu. Po zebraniu wszystkich tych elementów wykonaj następujące czynności: #* Otwórz osłonę na górze fotelika i wyciągnij szelki.

* Posadź dziecko w foteliku, zapnij mu pas biodrowy, a następnie przeciągnij pasy barkowe przez klatkę piersiową tak, aby nie dotykało go, ale po prostu siedziało na jego ramionach.

* Jeśli masz poduszkę powietrzną pasażera znajdującą się w pobliżu lub w pobliżu miejsca, w którym umieszczasz to urządzenie wspomagające, przed wykonaniem tych czynności skonsultuj się ze sprzedawcą w sprawie jej wyłączenia w razie potrzeby. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek obrażenia spowodowane przez nieprawidłowo unieruchomioną poduszkę powietrzną!

Czy Graco 4 kiedykolwiek może być zwrócony tyłem do kierunku jazdy?

Graco to firma produkująca foteliki samochodowe, wózki spacerowe i inne artykuły dla dzieci. Witryna Graco zawiera następujące informacje:

Ogólnie rzecz biorąc, najlepiej jest trzymać dziecko tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak to możliwe.

Foteliki dla niemowląt zwrócone tyłem do kierunku jazdy zaprojektowano tak, aby zmniejszyć ryzyko obrażeń podczas kolizji poprzez ograniczenie ruchu do przodu pasażera podczas zderzenia.

Zgodnie z wynikami testów zderzeniowych przeprowadzonych zarówno przez NHTSA, jak i IIHS, wykazano, że foteliki z kabrioletem zwrócone tyłem do kierunku jazdy zapewniają lepszą ochronę niż kabriolety lub foteliki łączone przodem do kierunku jazdy (dla niemowląt / małych dzieci), gdy są używane z systemami uprzęży.

Nie odpowiada to jednak na moje pytanie, czy mogę używać fotelika samochodowego z wiązką ExtendToFit firmy Graco do dłuższego użytkowania tyłem do kierunku jazdy. Dzieje się tak, ponieważ witryna Graco podaje, że składane foteliki samochodowe ExtendToFit są przeznaczone wyłącznie do użytku z uprzężą przodem do kierunku jazdy. Strona mówi:

Firma Graco zaprojektowała ten fotelik jako bezpieczną i wygodną opcję dla dzieci, które zwrócą się twarzą do przodu lub tyłu pojazdu, ale nie na oba te sposoby.

Kiedy dzieci mogą stawić czoła w 2021 roku?

Niemowlęta mogą stawić czoła w 2021 roku, kiedy będą miały około 22 do 24 miesięcy.

Jak długo możesz stać tyłem w Graco 4Ever?

Odpowiedź brzmi: długo. Fotelik może być używany tyłem do kierunku jazdy, dopóki dziecko nie ukończy czterech lat lub osiągnie czterdzieści funtów, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Rodzice, którzy chcą dłużej trzymać swoje dzieci w pięciopunktowych uprzężach, docenią tę funkcję, ponieważ pozwala im to zrobić bez zmiany fotelika samochodowego, gdy stanie się zbyt wysoki na obecny.

Można go również trzymać przodem do kierunku jazdy za pomocą pasa dla dorosłych o wadze do osiemdziesięciu ośmiu funtów i wysokości 52 cali tak długo, jak to możliwe, zanim przejdzie do innego siedzenia, które można przekształcić w więcej niż tylko dwa tryby użytkowania.

Kiedy możesz odwrócić dziecko przodem do kierunku jazdy?

AAP zaleca trzymanie dziecka tyłem do kierunku jazdy, aż osiągnie maksymalny wzrost lub wagę dla swojego fotelika samochodowego. Niektóre foteliki mogą pomieścić malucha do 40 funtów, podczas gdy inne osiągają nawet 65 funtów.

Sprawdź swoją markę i model fotelika samochodowego, aby uzyskać te informacje, zanim podejmiesz decyzję, kiedy skręcić przodem do kierunku jazdy. Jeśli masz wątpliwości dotyczące wzrostu/ciężkiego dziecka, zapytaj swojego lekarza!

Twój lekarz będzie w stanie pomóc Ci w wyborze najlepszego wieku, aby dokonać tak ważnej zmiany.

Możesz nawet chcieć, aby przy każdym sprawdzaniu sprawdzali, czy już nadszedł czas! Jak zawsze, w SOS Pediatrics zalecamy bycie na bieżąco ze wszystkimi zaleceniami z renomowanych źródeł, takich jak Amerykańska Akademia Pediatrii (AAP).

Kiedy mogę skierować Graco 4Ever do przodu?

Kiedy Twoje dziecko przerośnie wzrost lub wagę fotelika, możesz nadal używać go jako urządzenia wspomagającego pozycjonowanie pasa, dopóki nie spełni obu tych wymagań: * Co najmniej cztery lata ORAZ * Od 40 do 80 funtów.

Czy mój 8-latek powinien siedzieć w foteliku podwyższającym?

Amerykańska Akademia Pediatrii zaleca, aby dzieci jeździły w foteliku podwyższającym, dopóki nie osiągną co najmniej 57 cali wzrostu.

Jednak niektórzy producenci samochodów zalecają trzymanie stóp dziecka na podłodze i możesz użyć wózka bez pleców dla dzieci do czterech lat lub 40 funtów! Być może będziesz musiał wcześniej przestać korzystać z fotelika w kabriolecie, jeśli staje się to dla niego niewygodne.

Upewnij się, że noga Twojego dziecka nie zasypia, ponieważ jest zginana zbyt długo, ponieważ spowoduje to urazy, takie jak skurcze mięśni i zakrzepy krwi, które mogą prowadzić do poważnych konsekwencji.

Średnio dzieci przerastają swoje foteliki o 40-60 funtów w zależności od tego, jak szybko rosną, więc skonsultuj się z pediatrą, jaki rodzaj zabezpieczenia byłby bezpieczny dla Twojego dziecka.

Jak używać urządzenia wspomagającego pozycjonowanie pasa?

Wzmacniacz pozycjonujący pas jest używany w połączeniu z pasem bezpieczeństwa, aby lepiej chronić dzieci, które są za małe na sam pas bezpieczeństwa dla dorosłych.

Wzmacniacz pozycjonujący pas umożliwia prawidłowe zamocowanie fotelika samochodowego dziecka i/lub fotelika w wersji kabriolet za pomocą pasów biodrowych i barkowych pojazdu. Aby użyć, po prostu wsuń go między oparcie fotelika dziecięcego lub przodem do kierunku jazdy i zapnij jak zwykle.