Kiedy moje dziecko jest za duże na fotelik samochodowy dla niemowląt? Przeczytaj to

Kiedy moje dziecko jest za duże na fotelik samochodowy dla niemowląt? To pytanie może być w Twojej głowie, jeśli spodziewasz się nowego maleństwa lub właśnie powitałeś je na świecie.

Wiele osób zastanawia się, kiedy ich dziecko wyrosło z nosidełka i musi przenieść się do czegoś innego. Cóż, istnieje kilka bardzo prostych wskazówek, które mogą ułatwić to przejście!

Kiedy moje dziecko jest za duże na fotelik samochodowy dla niemowląt? Przeczytaj to

Spójrz poniżej na naszą infografikę, aby uzyskać więcej informacji:

– Twoje dziecko waży 20 funtów i ma co najmniej rok

– Twoje dziecko przekroczyło limit wzrostu lub wagi dla swojego fotelika dla niemowląt.

– Możesz łatwo zmienić pozycję z przodu na tył bez pomocy – Świetnie! Oznacza to, że jesteś gotowy do zmiany fotelika samochodowego.

– Wkrótce pojawi się nowy maluch, ale nie martw się; mamy kilka świetnych opcji, które są idealne dla niemowląt w każdym wieku! Po prostu przewiń tę stronę, aby dowiedzieć się więcej o naszej szerokiej gamie produktów.

Czy musisz się upewnić, że jest kompatybilny z moim wózkiem?

Tak! Potrzebujesz fotelika samochodowego, który ma własną podstawę, jeśli chcesz, aby był głównym systemem podróżnym Twojego dziecka. W przeciwnym razie są one przeznaczone do szybkiego montażu i demontażu bez podstawy.

Jeśli tego właśnie szukasz, pamiętaj, że nie są one bezpieczne w samolocie, chyba że ich producent mówi inaczej! Zastanów się również nad uzyskaniem co najmniej jednej dodatkowej bazy dla wygody podczas podróży po mieście lub poza stan/kraj.

Kabrioletowe siedzenia zazwyczaj są wyposażone w podstawy, ale nie wszystkie robią to, pamiętaj o tym przed podjęciem decyzji o zakupie, ponieważ niektóre są przeznaczone wyłącznie do podróży samolotem.

Powinieneś również upewnić się, że jest kompatybilny z Twoim wózkiem i rozważyć zakup co najmniej jednej dodatkowej bazy, jeśli planujesz przenosić siedzenie między samochodami podczas podróży po mieście, stanie/kraju lub z przyjaciółmi/rodziną.

Jak wybrać fotelik samochodowy z kabrioletem?

Kabriolet to doskonały wybór, ponieważ może rosnąć wraz z dzieckiem. Nie musisz kupować różnych rodzajów fotelików samochodowych na etap niemowlaka i malucha, dzięki czemu oszczędzasz w ten sposób! Ale jak wybrać jeden?

Przy wyborze fotelika z kabrioletem należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy: ograniczenia wzrostu/masy, rodzaj systemu uprzęży (jeśli istnieje), to, czy ma on opcję trybu podwyższenia, a także inne specyficzne cechy.

Jeśli to możliwe, wypróbuj kilka modeli przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie – każda rodzina jest wyjątkowa pod względem potrzeb i preferencji!

Aby znaleźć odpowiedni fotelik samochodowy z kabrioletem, który będzie pasował do Twojego stylu życia, pamiętaj o następujących czynnikach: w jakim pojeździe go wstawię, jakie są ograniczenia wzrostu/wagi mojego dziecka, czy potrzebuję fotelika, który będzie pasował do uprzęży czy bez?

Jaki jest najbezpieczniejszy składany fotelik samochodowy 2021?

Kabriolet to najlepszy wybór dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom bezpieczeństwo podczas podróży samochodem. Tego typu foteliki samochodowe mogą być używane od niemowlęctwa do osiągnięcia przez dziecko 60 kg, więc można z nich korzystać w pełni przed dokonaniem dalszych zakupów lub przejściem na modele fotelików podwyższających.

Samochody kabriolet mają regulowane szelki, co oznacza, że ​​rosną razem z dzieckiem i zapewniają doskonałe wsparcie podczas wypadku. Po zapoznaniu się z tymi informacjami łatwo zrozumieć, dlaczego foteliki samochodowe w wersji kabrioletowej są bezpieczniejsze niż tradycyjne nosidełka, które chronią tylko jedną pozycję na ciele – tyłem do kierunku jazdy!

Gdzie powinienem kupić mój kabriolet?

Najbezpieczniejszym sposobem na znalezienie optymalnego produktu jest czytanie recenzji online. Spójrz na Amazon, gdzie ludzie zostawiają swoje opinie na temat zakupionych produktów. To świetne miejsce do rozpoczęcia wyszukiwania, ponieważ ich recenzje są szczegółowe i dokładne, dzięki czemu masz wszystkie potrzebne informacje na wyciągnięcie ręki!

Powinieneś również sprawdzić filmy na YouTube, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co inni myślą o każdym produkcie. Gdy znajdziesz opcję, która uzyskała wysokie oceny na wielu platformach z recenzjami, będzie to o krok bliżej zakupu czegoś bezpiecznego do użytku przez Twoje dziecko w dowolnym pojeździe!

Kabrioletowe foteliki samochodowe są najbezpieczniejsze, jeśli chodzi o funkcje bezpieczeństwa – regulowane szelki zapewniają wsparcie podczas wypadku, a jednocześnie są wystarczająco łatwe dla pleców rodziców, ponieważ mogą rosnąć wraz z dziećmi przez niemowlęctwo do 60 funtów! Kabriolety zapewniają doskonałą ochronę w nosidełkach dla niemowląt, które obsługują tylko jedną pozycję i należy przeczytać w Internecie, aby znaleźć najbezpieczniejszy wybór.

Czy Doona jest wyposażona w wkładkę dla niemowląt?

Tak, Doona jest dostarczana z wkładką dla niemowląt. Wkładkę stosuje się, gdy dziecko waży od pięciu do dziesięciu funtów.

Doona zawiera zarówno pas bezpieczeństwa, jak i wkładkę dla niemowląt dla noworodków, które potrzebują dodatkowej ochrony na tym etapie rozwoju.

Kiedy używasz samego pasa bezpieczeństwa, działa on dobrze, dopóki niemowlę nie waży około 15-20 funtów (około sześciu miesięcy), co oznacza, że ​​większość niemowląt będzie mogła korzystać z fotelika samochodowego tylko przez około cztery lub pięć miesięcy, zanim zaczną „ Przerosnę jego pojemność.

Jednakże, gdy rodzice dodadzą dodatkową warstwę wyściółki dostarczoną przez dołączoną wkładkę dla niemowląt, wówczas dzieci ważące od pięciu do dziesięciu funtów mogą bezpiecznie pozostać w bezpiecznych siedzeniach, jednocześnie pozostając w ochronnej powłoce Doona.