Kiedy jest najlepszy czas na robienie zdjęć ciążowych? Wskazówki dla nowej mamy

Ciąża to wyjątkowy i szalony okres w Twoim życiu. Udokumentuj to! Jeśli jesteś zakłopotany tym, kiedy zrobić zdjęcia ciążowe, aby zrobić punktowe, świecące zdjęcia w ciąży, przeczytaj ten artykuł, ponieważ mamy pomysły na to, kiedy jest najlepszy czas na zrobienie zdjęć ciążowych

Więc kiedy jest najlepszy czas na zdjęcia ciążowe?

Twój brzuch jest wystarczająco pełny

Najlepszy czas na uchwycenie formy ciąży to trzeci trymestr. Nigdy nie należy zapominać o blasku, hojności i magii, jaką daje możliwość wykarmienia innej żywej istoty. Sesje położnicze mają na celu uchwycenie tej nierozcieńczonej esencji ciebie.

Kiedy jest najlepszy czas na robienie zdjęć ciążowych? Wskazówki dla nowej mamy

Trzeci trymestr to yin i yang dla większości kobiet w ciąży. Nadal czujesz się świetnie, możesz poruszać się całkiem wygodnie i cieszyć się niesamowitymi wrażeniami ruchów dziecka w pierwszej połowie; jednak jest też ta druga strona, gdzie spanie staje się wyzwaniem, ponieważ czujesz się niewygodny, a także bardzo zmęczony w nocy z powodu tych wszystkich nowych wymagań naszego ciała (tj. Dostosowanie poziomu hormonów).

Celując w to okno między 32. a 37. tygodniem, możesz celebrować kształty swojego ciała – w okresie, w którym nadal czuje się świetnie, ale nie jest już w ciąży.

Kiedy możesz poruszać się wygodnie i bezpiecznie

Większość moich macierzyńskich sesji zdjęciowych odbywa się w pięknych, plenerowych miejscach wokół Bay Area (żadne światło nie jest lepsze niż to, które zapewnia Matka Natura). Dlatego Twój komfort fizyczny i bezpieczeństwo są najwyższym priorytetem.

Kiedy jesteś w ciąży, twoje ciało przechodzi głębokie zmiany. Jednym z najbardziej godnych uwagi jest to, że po upływie 36 tygodni – lub wcześniej, jeśli wszystko idzie gładko bez żadnych oznak komplikacji – Twój brzuch staje się zbyt duży dla własnego dobra! Może to sprawiać, że trzymanie pozycji z łatwością staje się czasami trudne i ogranicza ruchy znacznie bardziej niż przed ciążą przez wszystkie trzy trymestry

Kiedy masz czas na otrzymanie bonu podarunkowego

Wiele profesjonalnych fotografów położniczych i noworodkowych oferuje bony upominkowe. A większość pryszniców dla dzieci odbywa się pod koniec drugiego lub na początku trzeciego trymestru, co oznacza, że ​​możesz cieszyć się prysznicem z prezentami od przyjaciół, członków rodziny lub współpracowników na czas, by z nich skorzystać.

Co mam ubrać do studia fotograficznego?

Mamas wie, że najlepszym sposobem, aby poczuć się komfortowo i pokazać swój tyłek, jest dopasowana sukienka maxi. Te sukienki pochlebiają, redukując ograniczenia brzuszka, co pozwala na dużo ruchu, a także dodaje mamie pełnej pewności siebie.

Unikaj dużych wzorów, ponieważ mogą rozpraszać niektóre osoby, które mogą nie chcieć odwracać uwagi od dziecięcego guza, a nawet zbytnio je rozpraszać w czasie ciąży – zamiast tego stosuj jednolite, ale nie zapomnij o drobnych detalach, takich jak koronka, która sprawi, że dopasuj większość części w dowolnym stroju, aby każdy element pięknie pasował do siebie, bez względu na rozmiar.

Jeśli chcesz naprawdę wyeksponować swój brzuch, zadbaj o to, aby skóra wokół niego została nawilżona balsamem. Pomoże to wszystkim zdjęciom IRL wyglądać na lśniące i nawilżone!

Jaka jest najlepsza poza do sesji zdjęciowej dla kobiet w ciąży?

Zachowanie profesjonalizmu jest kluczowe przy sesjach zdjęciowych. Dobry sposób, aby to zrobić, nie czując się zbyt sztywno lub formalnie w swoim zachowaniu? prostota!

Udana sesja zdjęciowa wymaga starannego przygotowania i planowania — ale nie zawsze jest to możliwe, gdy walczysz z nudnościami wynikającymi z bycia przed kamerą przez cały dzień (a jest wielu, którzy by się z tym nie zgodzili). Jedna rzecz, która pomaga uspokoić mój żołądek, zanim zaczniesz strzelać: picie dużej ilości wody pomaga utrzymać nawodnienie przez cały okres uchwycenia tych niezapomnianych chwil.

Dotknij swojego brzucha! Nie wstydź się tego. Niech świat zobaczy, co rośnie w tobie i przyjmij tę radość z otwartymi ramionami, jakby były wypełnione po brzegi miłością – dziecko lub dzieci w sercu (a może nawet tylko jedno).

Odpoczynek na jednej łopatce, podczas gdy trzymasz drugą stronę w dłoni, może zrobić słodkie zdjęcia, na których skupione są wszystkie oczy – ktokolwiek trzyma się wyprostowany, zawsze będzie wyglądał potężniej niż ten, który leży nieruchomo na piersi partnera – ale wszystko, co wydaje się właściwe, jest naprawdę idealne .

Ile staników ciążowych potrzebuję?

Będziesz potrzebować co najmniej trzech staników w czasie ciąży i trzech po porodzie, aby każdy dzień był łatwiejszy. Jeśli próba zakupu stanika ciążowego na początku może być jedyną opcją przez jakiś czas, te niestrukturalne biustonosze z miękkimi bokami lub biustonosze sportowe mogą wystarczyć, dopóki Twoje ciało w ciąży nie będzie ponownie potrzebować pełnego zakrycia. Odzież ciążowa, taka jak sukienki, może również służyć jako odzież do karmienia, gdy nadejdzie wielka zmiana.

Przedłużacz do biustonosza to świetny sposób na wydłużenie trwałości biustonoszy. Przyczepiają się łatwo i tanio, dzięki czemu są niedrogą opcją, aby uzyskać więcej życia z tych, które kupujesz na początku ciąży lub nawet wcześniej.

Możesz również rozważyć pożyczenie staników ciążowych od przyjaciółki lub siostry o podobnej wielkości. To kolejny niedrogi pomysł, który pomoże Ci wydobyć więcej życia z nowych stylizacji biustonoszy, jednocześnie oszczędzając pieniądze.

Wniosek

Najlepszy czas na uchwycenie guza to okres od 28 do 36 tygodni. Jest to również moment, w którym czujesz się wystarczająco komfortowo, aby zrobić słodkie zdjęcia brzucha, zanim będziesz zbyt blisko daty dostawy, ale nie ma tu twardych i szybkich zasad! Jeśli naprawdę zagłębia się w to, jaką cyfrę ma siódmy lub ósmy miesiąc, to oderwij się.