Kiedy dziecko może jechać w foteliku przodem do kierunku jazdy? Pomysły

Kiedy dziecko może siedzieć w foteliku montowanym przodem do kierunku jazdy? Dziecko może siedzieć w foteliku przodem do kierunku jazdy, gdy waży co najmniej 22 funty, niezależnie od tego, czy jego stopy dotykają podnóżka.

Przy tej wadze mogą bezpiecznie jeździć z zestawem wspomagającym pozycjonowanie pasa dla dorosłych (który może być używany do 40-100 funtów).

Kiedy dziecko może jechać w foteliku przodem do kierunku jazdy? Pomysły

Gdy Twoje dziecko osiągnie 40 funtów i/lub 38 cali wzrostu, możesz rozważyć przeniesienie go do zwykłego zestawu podwyższającego z pozycjonowaniem pasa bez tylnego podparcia pasów.

Pas na ramię powinien ciasno przylegać do jego klatki piersiowej i bioder. Część biodrowa pasa leży nisko na jego górnej części ud, dotykając, ale nie uciskając pępka.

Wzmacniacz z wysokim oparciem pozwala dzieciom, które nie wyrosły z systemu uprzęży, na korzystanie z tego samego fotelika samochodowego, dopóki nie osiągną co najmniej 100 funtów.

Przy tej wadze mogą bezpiecznie jeździć ze zwykłym systemem podwyższania pozycji pasa bez podparcia pleców z wysokim oparciem. Pas na ramię powinien ciasno przylegać do jego klatki piersiowej i bioder.

Część biodrowa pasa leży nisko na jego górnej części ud, dotykając, ale nie uciskając pępka.

Kiedy dziecko może być zwrócone do przodu w foteliku samochodowym 2015?

Kiedy dziecko może być zwrócone do przodu w foteliku samochodowym 2015? Nie ma określonego wieku, w którym dziecko musi odwrócić się i usiąść tyłem do oparcia fotelika.

Zależy to tylko od wielkości, wagi i wzrostu Twojego malucha. Na przykład, jeśli masz noworodka, który nie spełnia wszystkich tych trzech wymagań, może być niebezpieczne dla niego jeżdżenie tyłem, ponieważ jest tak małe i delikatne.

Jednak niektóre dzieci, które ważą więcej niż 40 funtów przy wzroście poniżej 40 cali, nadal mogą być całkowicie bezpieczną jazdą bez ograniczeń skierowanych tyłem do kierunku jazdy.

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas podróży z dziećmi, zapoznaj się z naszym artykułem „Pięć najlepszych fotelików samochodowych”, w którym porównujemy wszystko, od metod instalacji po oceny zderzeń!

W jakim foteliku samochodowym powinno być moje dziecko?

Fotelik samochodowy to urządzenie ochronne zaprojektowane, aby zapobiec obrażeniom spowodowanym nagłym zatrzymaniem lub wypadkiem. Może być wykonany z plastiku, pianki i innych materiałów ściskających się pod wpływem uderzenia. Fotelik dziecięcy musi spełniać federalne normy pojazdów silnikowych w Stanach Zjednoczonych, zanim będzie mógł być tam legalnie sprzedawany.

National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA) zaleca foteliki skierowane tyłem do kierunku jazdy dla niemowląt w wieku do dwóch lat i przodem do kierunku jazdy dla starszych dzieci, dopóki nie osiągną co najmniej czterech stóp i dziewięciu cali wzrostu – w wieku około dwunastu lub trzynastu lat.

W jakim wieku dzieci zmieniają foteliki samochodowe?

Nie ma oficjalnego wieku, który określa, kiedy dziecko powinno zmieniać foteliki samochodowe. AAP zaleca trzymanie dzieci tyłem do kierunku jazdy na tylnym siedzeniu tak długo, jak to możliwe, co przynosi korzyści nawet po tym, jak wyrośnie z fotelika samochodowego (niektóre dzieci mogą nadal mieścić się w granicach wagi lub wzrostu nosidełka). dzieciństwo).

Jednak wielu rodziców decyduje się na przejście z nosidełka dla niemowląt w wieku około jednego roku, ponieważ zwykle jest to o wiele wygodniejsze niż trzymanie dziecka tyłem do kierunku jazdy na tak małej przestrzeni.

Jeśli Twoje dziecko wydaje się, że wyrosło ze swojego obecnego modelu, ale nie chcesz, aby było skierowane przodem do kierunku jazdy, rozważ skorzystanie z niektórych systemów podróżnych zaprojektowanych specjalnie dla małych dzieci z wyższymi górnymi szczelinami na uprzęże.

Jaki jest system zatrzasków do fotelików samochodowych?

System zatrzasków to pas lub pasek, który utrzymuje fotelik samochodowy w pojeździe. System zatrzasków jest ważny, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas wypadku, dlatego przed każdą podróżą chcesz się upewnić, że jest bezpieczny i działa prawidłowo.

Dobra zasada jest taka, jak zapinanie się na fotelu pasażera, zawsze sprawdzaj, czy fotelik Twojego dziecka jest zabezpieczony sprzączką po zamontowaniu!

Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z paskami LATCH do kapsułek dziecięcych, fotelików przodem do kierunku jazdy lub fotelików podwyższających – zleć ich naprawę jak najszybciej przez doświadczonego technika w naszym sklepie!

Nie zalecamy używania fotelika samochodowego innej osoby, ponieważ mogła ona brać udział w wypadku lub otrzymała naprawę od kogoś innego, nie wiedząc, czy te naprawy zostały wykonane prawidłowo.

Oto najważniejsze rzeczy, na które należy zwrócić uwagę podczas sprawdzania fotelika samochodowego dziecka:

– Czy jest zwrócony do tyłu? Jeśli tak, przestań! Najbezpieczniejszym miejscem dla dziecka lub niemowlaka jest tylne siedzenie – zawsze jedź tyłem do kierunku jazdy.

Jeśli nadal nie masz pewności, które foteliki najlepiej pasują do Twojej rodziny, nie wahaj się z nami skontaktować! Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie palące pytania, które możesz mieć.

Na koniec, pamiętaj, że jesteśmy tutaj jako system wsparcia – niezależnie od tego, czy po raz pierwszy instalujesz jednego z tych złych chłopców, czy nie – więc nie krępuj się zadzwoń do nas w przypadku JAKICHKOLWIEK problemów/obaw przed wyruszeniem w drogę! Pamiętaj, aby być tam bezpiecznym!

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Jeśli instalujesz po raz pierwszy lub masz pytania, nie wahaj się z nami skontaktować. Chętnie odpowiemy na wszystkie palące pytania naszych klientów.

Pamiętaj, że jesteśmy systemem wsparcia – bez względu na to, jak bardzo masz doświadczenie z tymi fotelikami samochodowymi. Zadzwoń do nas w razie potrzeby, zanim ponownie wyruszysz w drogę! Jedźcie bezpiecznie, wszyscy.