Kiedy dziecko może iść do wózka bez fotelika samochodowego? Pomysły

Kiedy dziecko może chodzić w wózku bez fotelika? Dziecko może jeździć w wózku bez fotelika, gdy ma co najmniej rok.

Rodzice mają również możliwość poczekania, aż ich dzieci ważą więcej niż 20 funtów lub osiągną mniej niż 30 cali, zanim zaczną samodzielnie używać wózków bez fotelika samochodowego.

Kiedy dziecko może iść do wózka bez fotelika samochodowego? Pomysły

To zależy zarówno od rodziców, jak i pediatrów, jeśli chodzi o to, co jest najlepsze dla dziecka, więc zadaj im pytania, jeśli masz jakiekolwiek obawy, czy Twoje dziecko jest bezpieczne podczas jazdy samotnie w wózku bez nosidełka.

Kiedy dziecko może jeździć w wózku bez fotelika?

Kiedy dziecko ma co najmniej cztery miesiące i waży ponad 20 funtów. W tym momencie dziecko zwykle będzie gotowe do samodzielnego siedzenia przez dłuższy czas przy minimalnym wsparciu ze strony Ciebie lub innego opiekuna.

Aby chronić malucha, gdy siedzi w trybie spacerowym, zaleca się unikanie korzystania z fotelika samochodowego do ukończenia przez dziecko dwóch lat.

Chociaż przeprowadzono pewne badania sugerujące, że niemowlęta, które jeżdżą w składanych fotelikach podczas podróży, mogą później rozwinąć problemy z biodrami z powodu problemów z ułożeniem, obawy te nie oznaczają, że należy spieszyć się i od razu kupić nowy fotelik samochodowy przeznaczony specjalnie dla niemowląt.

Ta informacja oznacza po prostu, że musisz się upewnić, że jeśli zdecydujesz się na użycie fotelika w stylu niemowlęcym dla swojego dziecka, robisz to z odpowiednią podstawą fotelika.

Czy na Filipinach wymagane są foteliki samochodowe?

Na szczęście na Filipinach foteliki samochodowe nie są wymagane. To świetna wiadomość dla mojej żony i dla mnie, ponieważ sporo podróżujemy w kraju z synem samolotem lub taksówką.

Wielokrotnie jeździliśmy na wyspę Boracay, gdzie siedział na naszych kolanach przez godzinny lot nad otwartymi wodami bez zapinania pasów!

To powiedziawszy, rodzice powinni kierować się własnym uznaniem przy podejmowaniu decyzji, czy bezpiecznie jest zabierać dziecko ze sobą podczas dowolnego środka transportu, który ich niepokoi.

Jeśli twoje przeczucie mówi ci, że coś może być niebezpieczne, nie ryzykuj, pomimo tego, co inni mogą ci powiedzieć, że jest to dozwolone lub legalne w granicach kraju. Zawsze musi sprowadzać się do bezpieczeństwa, nawet jeśli oznacza to utratę wygody w takich sytuacjach, jak te.

Jak noworodek powinien siedzieć w foteliku samochodowym?

Noworodka należy umieścić w foteliku samochodowym z zapiętym paskiem szelek. Ręce, stopy i głowa niemowlęcia powinny pasować do boków fotelika samochodowego.

Noworodki mają długie nogi, więc nie zawsze jest to możliwe – ale ze względów bezpieczeństwa najlepiej próbować jak najwięcej.

Jaki fotelik samochodowy jest najlepszy dla noworodka?

Noworodki mają bardzo delikatne ciała, dlatego zawsze trzeba je odpowiednio zabezpieczyć fotelikiem samochodowym. Najważniejszą rzeczą w najlepszych fotelikach samochodowych dla niemowląt jest to, że są one dopasowane do wieku i wzrostu Twojego dziecka.

Kiedy kupujesz fotelik samochodowy tylko dla niemowląt, sprawdź, ile funtów maksymalnej wagi może pomieścić fotelik samochodowy, a także jaki zakres wzrostu jest obsługiwany przez zagłówek.

Foteliki tylko dla niemowląt zwykle podtrzymują niemowlęta o długości do 22 funtów lub 30 cali, czyli około sześciu miesięcy. Upewnij się również, że tył nosidełka ma dwie poduszki zamiast jednej grubej poduszki, ponieważ noworodki nie mają jeszcze szyi, aby zapewnić dodatkową ochronę przed urazami w przypadku poważnych kolizji.

Jeśli szukasz fotelika samochodowego, który może pomieścić dziecko od urodzenia do 30 funtów lub 40 cali długości, poszukaj fotelika samochodowego dla niemowląt i małych dzieci.

Foteliki te są również znane jako trzy w jednym, ponieważ zaczynają się w najbezpieczniejszej pozycji tyłem do kierunku jazdy, która jest najbezpieczniejsza, a następnie zmieniają się w kierunku przodem do kierunku jazdy, gdy dziecko osiągnie rok, gdy mięśnie szyi rozwiną się na tyle, aby poradzić sobie z większą siłą podczas kolizji.

Jak przekształcić fotelik samochodowy Graco 4ever?

Foteliki samochodowe Graco są jednymi z najbezpieczniejszych dla dzieci, ale kiedy już z nich wyrośniesz, może być trudno się ich pozbyć. Zamiast po prostu wyrzucać go lub podarować, dlaczego nie znaleźć sposobu na przekształcenie Graco w coś, co przetrwa dłużej niż jego pierwotny cel?

Oto jak to zrobić:

* Wykonaj pomiary

* Usuń całą tkaninę i wyściółkę

* Odetnij nadmiar plastiku piłą elektryczną

* Oszlifuj krawędzie, aby nie pozostały ostre punkty

* Przykryj plecy wytrzymałym materiałem, takim jak winyl morski lub nylonowa taśma – Przed przycięciem pasków dokładnie zmierz wokół podstawy siedziska – W razie potrzeby załóż okulary ochronne i rękawice ochronne podczas korzystania z elektronarzędzi.

Nie chcesz dać się złapać na te ostrza!

  • Jeśli nie masz piły mechanicznej, użyj ostrych nożyczek i wytnij proste linie.
  • Używaj zamków błyskawicznych bez zębów po obu stronach, aby łatwiej było zszyć na miejscu.
  • Włóż nowo wyściełaną podstawę siedziska z powrotem do ramy Graco, gdy wszystko jest już zszyte!

Dodaj wyściółkę wzdłuż wszystkich boków obszaru zagłówka, aby zwiększyć bezpieczeństwo

* Ostrożnie zmierz wokół podstawy siedziska przed cięciem pasków

* W razie potrzeby załóż okulary ochronne i rękawice podczas korzystania z elektronarzędzi

* Tnij proste linie, jeśli nie używasz piły elektrycznej

* Spróbuj włożyć nowo wyściełaną podstawę siedziska z powrotem do ramy Graco, gdy wszystko jest już zszyte!