Kiedy dzieci wychodzą z fotelików samochodowych dla niemowląt? Pomysły

Kiedy dzieci wychodzą z fotelików samochodowych? Niemowlęta wychodzą z fotelików samochodowych już po dwóch miesiącach, ale nie jest to zalecane. Amerykańska Akademia Pediatryczna zaleca rodzicom trzymanie dzieci w fotelikach montowanych tyłem do kierunku jazdy, dopóki nie osiągną wieku co najmniej jednego roku lub do 20 funtów i 29 cali wzrostu.

Oznacza to, że noworodki powinny być trzymane tyłem do kierunku jazdy przez dłuższy czas niż starsze niemowlęta i niemowlęta, które mogą siedzieć przodem do kierunku jazdy po przejściu tych kamieni milowych.

Kiedy dzieci wychodzą z fotelików samochodowych dla niemowląt? Pomysły

Jeśli masz inne pytania dotyczące tego, kiedy Twoje dziecko urośnie na tyle, aby móc włożyć fotelik samochodowy następnego typu, zalecamy skonsultowanie się z pediatrą przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian.

Czy fotelik samochodowy Britax staje się boosterem? A może jest to „dwa w jednym”?

Fotelik samochodowy Britax ma limit wagi 65 funtów. Ponadto może być używany jako booster od 40 do 120 funtów. Oznacza to, że nie będziesz musiał kupować kilku miejsc dla swojego dziecka!

Dla rodzin z więcej niż jednym pojazdem lub dzieci, które często korzystają z samochodu, jest to ogromna oszczędność pieniędzy i zwiększenie wygody.

Fotelik Britax Frontier G-fix Booster wykracza poza obowiązki, jeśli chodzi o ochronę dzieci podczas transportu.

Konstrukcja z wysokim oparciem zapewnia maksymalne wsparcie do 12 roku życia, dzięki czemu nawet starsze dzieci będą czuły się bezpiecznie jeżdżąc po mieście na nowym zestawie kół! Jeśli chcesz mieć spokój podczas każdej jazdy, nie szukaj dalej!

Fotelik samochodowy może być używany jako urządzenie wspomagające pozycjonowanie pasa lub z pasami biodrowymi i barkowymi pojazdu. Oznacza to, że można go bezpiecznie używać nie tylko podczas codziennych przejażdżek rodziny, ale także podczas długich wycieczek poza miasto!

Najlepsza część tego produktu? Cena też nie jest taka zła – przy cenie około 300 USD na Amazon nie będziesz miał problemu z jej zakupem, nawet jeśli masz ograniczony budżet!

Opłaca się mieć jedno dziecko, które korzysta z tego samego rodzaju jazdy od niemowlęctwa do wczesnych lat nastoletnich, więc nie czekaj dłużej, aby je chronić, kupując dziś niesamowity fotelik Britax Frontier G-fix Booster Seat.

Czy 10-latek może bezpiecznie jeździć na przednim siedzeniu?

Zależy to od wzrostu, wagi i dojrzałości dziecka. Zaleca się, aby dziecko w wieku poniżej 13 lat pozostawało na tylnym siedzeniu podczas jazdy z dorosłymi lub starszymi nastolatkami, którzy prowadzą.

Czy 7-latek może siedzieć bez fotelika?

Wymóg dotyczący fotelika samochodowego dla dzieci jest kontrowersyjny, ale eksperci ds. bezpieczeństwa są zgodni, że lepiej być bezpiecznym niż żałować. Prawo różni się w zależności od stanu i zazwyczaj nakłada na rodziców odpowiedzialność, jeśli ich dziecko nie jest odpowiednio unieruchomione w pojeździe silnikowym.

Większość stanów wymaga, aby niemowlęta w wieku poniżej dwóch lat lub ważące 20 funtów lub mniej jeździły tyłem do kierunku jazdy do ukończenia co najmniej jednego roku, ważyły ​​więcej niż 20 funtów lub osiągnęły wzrost 40 cali.

W przypadku starszych dzieci w wieku od trzech do ośmiu lat większość przepisów zaleca wybieranie fotelików przodem do kierunku jazdy dla małych dzieci, które wyrosły z nosideł, o ile spełniają wymagania dotyczące wagi i wzrostu (zazwyczaj około 40 funtów przy prześwicie głowy).

Fotelik podwyższający z pasami naramiennymi może również dobrze działać w przypadku niektórych dzieci w wieku od czterech do siedmiu lat, ale ważne jest, aby sprawdzić prawo w swoim stanie.

Kiedy mogę przestawić dziecko na fotelik podwyższający?

Większość stanów wymaga, aby dzieci miały co najmniej cztery stopy i dziewięć cali wzrostu lub osiem lat, zanim będą mogły korzystać z fotelika podwyższającego. Wielu rodziców uważa, że ​​ich dziecko jest za małe na urządzenie do pozycjonowania pasa, ale i tak może im to pomóc w razie wypadku.

Foteliki podwyższające są zaprojektowane tak, aby unosić ciało, dzięki czemu masz lepszą kontrolę nad drogami oddechowymi i oddychaniem w przypadku urazu.

Wiele dzieci, które są niższe niż przeciętnie, zapewniają lepszą ochronę przed urazami głowy, ponieważ są bliższe możliwości zobaczenia przez okna lub wokół innych obiektów podczas jazdy.

Centrum Kontroli Chorób zaleca poczekanie, aż Twoje dziecko osiągnie 57 cali (około 12 cali), zanim przejdzie z fotelika z wysokim oparciem bezpośrednio na używanie tylko samochodowego pasa bezpieczeństwa.

Dla wielu dzieci boostery są uważane za bezpieczniejsze niż używanie zwykłych pasów bezpieczeństwa w samochodzie, ponieważ zapewniają prawidłowe ułożenie dziecka w pojeździe i mogą równomiernie rozkładać siły zderzenia na całe ciało.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko jest tak bezpieczne, jak to tylko możliwe w razie wypadku, rozważ odpowiednie dla niego pasy bezpieczeństwa za każdym razem, gdy jedzie samochodem lub jakimkolwiek innym pojazdem silnikowym.

Dzieci, które ważą więcej niż 40 funtów, zwykle powinny nadal korzystać z podwyższacza, nawet jeśli oznacza to, że wszystkie trzy miejsca siedzące będą musiały mieć zainstalowane, aby ich waga nie przekraczała tego, do czego zaprojektowano większość siedzeń, ponieważ ciężkie dzieci nie są w stanie pochłaniają energię zderzenia, tak jak robią to mniejsze. Sprawdź w lokalnych przepisach na temat