Jakie dziecko potrzebuje książki? Ostateczny przewodnik

Jakie dziecko potrzebuje książki? Jednym z najlepszych prezentów na baby shower, jakie możesz dać, jest książka o tym, czego potrzebują dzieci. Ten rodzaj książki pomoże nowym rodzicom zrozumieć, jak dbać o swoje dzieci i co powinni robić codziennie.

Najlepsze jest to, że większość tych książek jest napisana w łatwym do czytania stylu, więc nawet jeśli nie znasz się na rodzicielstwie, będziesz w stanie zrozumieć zawarte w nich informacje.

Jakie dziecko potrzebuje książki? Ostateczny przewodnik

Kupując dziecko, które potrzebuje książki, należy pamiętać o kilku rzeczach.

Najpierw weź pod uwagę wiek oczekiwanych rodziców. Jeśli są rodzicami po raz pierwszy, dobrym pomysłem może być kupienie ogólnej książki dla rodziców, która zawiera wszystkie podstawy.

Alternatywnie, jeśli wiesz, że rodzice są już zaznajomieni z wychowywaniem dzieci, możesz kupić książkę przeznaczoną dla niemowląt.

Kolejną kwestią do rozważenia jest to, czy rodzice planują karmić dziecko piersią. Jeśli tak, to istnieje kilka książek, które skupiają się konkretnie na tym temacie. Ponadto, jeśli dziecko ma jakieś specjalne potrzeby, dostępne są również książki dla rodziców, które odnoszą się do tych problemów.

Bez względu na to, jaką książkę wybierzesz, będzie to cenny prezent dla świeżo upieczonych rodziców. Może pomóc im poczuć się bardziej przygotowanymi i pewnymi siebie, gdy rozpoczynają swoją podróż do rodzicielstwa.

Co powinienem wpisać w książce dla dzieci?

Pisanie książek dla dzieci zawsze sprawia przyjemność. Dzieci w rodzinie będą zainteresowane czytaniem historii, ale co z rodzicami? Czy jest sposób na to, aby pisanie dla dorosłych i dzieci było jednocześnie interesujące? Wypróbuj te proste wskazówki, aby stworzyć przyjemną książkę dla wszystkich grup wiekowych.

* Zastanów się, ile czasu zajmuje dziecku przeczytanie ulubionej książki. Jeśli trwają dłużej niż minutę, spróbuj podzielić zdania na krótsze z mniejszą liczbą znaków interpunkcyjnych lub dodaj więcej szczegółów, aby co kilka stron pojawiały się nowe.

* Możesz także podzielić akapity, używając różnych tematów na każdej stronie, zamiast umieszczać tylko jeden duży temat w akapicie, jak robi to większość ludzi podczas pisania artykułów lub książek.

* Jeśli masz problemy z wymyślaniem pomysłów, spróbuj pomyśleć o rzeczach, które wydarzyły się w twoim życiu lub życiu twoich przyjaciół i członków rodziny. Ułatwi ci to pisanie z perspektywy dziecka, ponieważ możesz wykorzystać swoje osobiste doświadczenia jako przykłady.

* Upewnij się, że zawsze dokonałeś ostatecznego przeczytania przed wysłaniem swojej pracy do publikacji! Chcesz się upewnić, że nie ma żadnych błędów, które mogłyby dezorientować lub rozpraszać młodych czytelników.

Do kogo adresujesz książkę o baby shower?

Zacznijmy od najważniejszej rzeczy: upewnij się, że zaadresujesz książkę o baby shower do jednego lub obojga rodziców. Najbezpieczniejszym sposobem jest napisanie „Do mamy i taty”, aby nikogo nie pominąć!

Jednakże, jeśli dawca prezentu niewiele wie o przyszłym rodzicu (na przykład, gdy pracuje w innym dziale), niektórzy ludzie mogą być mniej niezręczni, jeśli zamiast tego powiedzą coś takiego: „Drogi Baby Jackson , mam nadzieję, że po urodzeniu twoja mama i tata będą czytać ci te historie w kółko.

Kocham ciocię Joyce. Kluczem jest tutaj to, że dopóki oboje rodzice będą wiedzieć, kto dał im prezent, będą szczęśliwi i Ty też!

Kolejną wskazówką, jaką mamy dla Ciebie, jest napisanie powitania karty prysznicowej w taki sposób, aby ułatwić innym dodawanie wiadomości. Możesz skrócić tę część lub pozostawić wystarczająco dużo miejsca po obu stronach słów, aby goście mogli pisać, co przyjdzie im do głowy, o ile nadal są w stanie podpisać swoje imię pod spodem!

Czy powinieneś zaadresować swoją książkę lub album Baby Shower?

Kiedy wysyłasz zaproszenia na baby shower, może być mylące, gdy wiesz, czy zaadresować książkę lub album, który zostanie podarowany jako prezent.

Nasza najlepsza rada jest taka: jeśli dołączasz zaproszenie do pakietu książek/albumów, które zostaną wysłane w prezencie, zdecydowanie dodaj „Proszę o potwierdzenie do (data)” na dole zaproszenia i dołącz adres do siebie opieczętowana koperta!

W ten sposób goście mają wszystko, czego potrzebują, tuż przed sobą i nie zapomną Cię poinformować, czy planują przyjechać.

Jeśli nie dołączasz zaproszenia do prezentu, ale wysyłasz je osobno, po prostu zaadresuj je bezpośrednio do osoby obsługującej prysznic, która następnie wyśle ​​wszystkie te rzeczy razem za pośrednictwem USPS (lub innej preferowanej usługi).

Jeśli po obu stronach „Do mamusi od dziecka” jest miejsce, ludzie nadal mogą dodać swoją wiadomość. Kluczem tutaj jest upewnienie się, że wszyscy wiedzą, gdzie muszą odpowiedzieć!