Jaki rozmiar mam ubrania ciążowe? Wybór odpowiedniego rozmiaru

Jaki rozmiar mam ubrania ciążowe? Wiele kobiet w ciąży nie jest pewien, jaki rozmiar kupić ubrania ciążowe! To częste pytanie, które ma wiele kobiet w ciąży. Jeśli chcesz wiedzieć, jaki rozmiar kupić, ten artykuł pomoże Ci dowiedzieć się, jaki rozmiar jest dla Ciebie najlepszy.

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie odzieży ciążowej

Jest wiele rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, gdy potrzebujesz znaleźć ubrania ciążowe w odpowiednim rozmiarze.

Jaki rozmiar mam ubrania ciążowe? Wybór odpowiedniego rozmiaru

#1. Najpierw porozmawiajmy o tym, jaki jest Twój typ ciała. Jeśli masz większy brzuch lub biodra, najlepiej będzie, jeśli wybierzesz jeden lub dwa większe rozmiary odzieży ciążowej, która będzie najwygodniej pasować Twojemu dziecku.

#2. Z drugiej strony, jeśli masz mały biust i małą talię, polecam zakup spodni ciążowych w takim rozmiarze, które pasują dokładnie na górze, ale z miejscem pod spodem, ponieważ pozwala to na wiele rozciągnięć, gdy brzuch rośnie przez całą ciążę!

#3. Wreszcie – istnieje kilka marek, które oferują swoje zakresy rozmiarów, więc miej oko na nie! Ciąża może być wspaniałym czasem, ale rozmiar ubrań ciążowych, które kupujesz, może być mylący.

Poleciłabym zakup jaki rozmiar zwykłej odzieży, którą zwykle nosisz, aby wpaść na pomysł – a następnie zwiększ rozmiar o jeden lub dwa rozmiary w zależności od budowy ciała!

Która marka produkuje najlepsze ubrania ciążowe?

Jest tak wiele marek, które produkują niesamowitej jakości ubrania podczas ciąży, ale niektóre z nich to między innymi Levee Maternity & Zespół Belli. Oba istnieją już od dłuższego czasu i nadal zapewniają wysoką jakość w rozsądnych cenach. Co jest Twoim ulubionym?

Jeśli szukasz niesamowitej marki, która jest nowsza w grze, sprawdź Wicker. Wszystkie ich ubrania są szyte w Ameryce i wspierają amerykańskich pracowników. Przekazują również jeden procent całej sprzedaży na zapobieganie utracie ciąży – bardzo fajnie!

Jak będę wyglądać w drugim trymestrze?

W tym momencie Twój brzuch może zacząć rosnąć szybciej, ale nie martw się, ponieważ oznacza to, że dziecko też rośnie! Objawy w drugim trymestrze mogą być rzadsze niż w pierwszym lub mogą utrzymywać się od samego początku. Prawdopodobnie nadal będziesz odczuwać mdłości, jeśli nie o wiele lepiej, ale trzymaj się ich mamy! Jeśli zmagasz się z porannymi mdłościami, te sztuczki mogą ci pomóc!

Kiedy powinnam zacząć używać poduszki ciążowej?

Możesz użyć poduszki ciążowej, gdy tylko poczujesz, że będzie to dla ciebie wygodne.

Co muszę zabrać ze sobą na pierwszą wizytę prenatalną?

Kiedy spotykamy się z naszymi klientkami podczas pierwszej wizyty prenatalnej, zalecamy zabranie ze sobą: Karty ubezpieczeniowej i dowodu tożsamości ze zdjęciem; Lista wszystkich leków (w tym dawkowania), które obecnie przyjmują lub przyjmowali od czasu zajścia w ciążę; Aktualna historia położnicza/ginekologiczna, w tym operacje i zabiegi wykonywane podczas obecnej ciąży.

Wszelkie dodatkowe problemy zdrowotne, takie jak astma, alergie itp., przeszłe ciąże i wszelkie komplikacje występujące podczas tych ciąż, wywiad rodzinny – w szczególności szukanie zaburzeń genetycznych, które występują w rodzinach, takich jak mukowiscydoza lub anemia sierpowata. Zalecamy również zabranie ze sobą listy wszystkich znanych przypadków narażenia na leki, choroby, leki lub chemikalia od momentu zajścia w ciążę.

Skąd mam wiedzieć, jaki rozmiar będą pasować spodnie typu bump?

Rozmiary ciążowe mogą być nieco trudne, dlatego zalecamy zmierzenie bioder i talii przed zakupem odzieży ciążowej, aby upewnić się, że pasują do rosnącego guza!

Jakie ubrania ciążowe mogę kupić?

Istnieje szeroki wybór odzieży dla kobiet w ciąży, więc nie musi być tak ograniczony, jak myślisz. Zalecamy jednak kupowanie rzeczy, które będą pasować do Twojego brzucha i nie marnować pieniędzy na rzeczy, które będziesz nosić tylko przez kilka miesięcy!

Jak czuję się w ciąży?

Ciąża niesie ze sobą wiele emocji, w tym szczęście, ale czasami także smutek, ponieważ utrata ciąży jest zjawiskiem powszechnym w naszym społeczeństwie. Ważne jest, aby porozmawiać z kimś, jeśli czujesz się smutny po dowiedzeniu się, czego oczekujesz. Nie ma powodu, dla którego ktoś miałby przechodzić przez to sam!

Kiedy mogę zrezygnować po urlopie macierzyńskim?

Możesz zrezygnować z pracy po urodzeniu dziecka, jeśli wykorzystałeś cały płatny i bezpłatny urlop macierzyński. Jednak ważne jest, aby upewnić się, że wszelkie problemy z pracodawcą zostały rozwiązane przed kontynuowaniem!

Co powinienem zrobić, aby przygotować się do ciąży?

Ciąża może się zdarzyć nawet wtedy, gdy ludzie nie sądzą, że tak się stanie, dlatego bardzo ważne jest, aby starać się zachować jak najwięcej zdrowia przez całe życie. Wykazano, że ćwiczenia podczas ciąży przynoszą korzyści zarówno matce, jak i dziecku – zmniejszają poziom stresu, co z kolei zmniejsza ryzyko powikłań, takich jak wysokie ciśnienie krwi lub stan przedrzucawkowy.

Twój lekarz może również zalecić przyjmowanie witamin prenatalnych. Należy jednak pamiętać, że niektóre leki nie muszą być przyjmowane po ciąży ze względu na ryzyko, jakie stanowią dla dziecka.

Czy mogę skrócić swoje godziny po urlopie macierzyńskim?

Tak, ważne jest, aby pamiętać, że masz prawo do skrócenia godzin przez około rok po porodzie, o ile nadrobisz te skrócone godziny w ciągu 12 tygodni.

Uwaga: Ta odpowiedź może nie mieć już zastosowania w niektórych przypadkach – przed podjęciem decyzji o skróceniu czasu pracy podczas urlopu macierzyńskiego prosimy o kontakt z działem kadr lub kierownictwem.