Jaki jest idealny rozmiar kocyka do wózka dziecięcego? Rozmiary, projekty i amp; Korzyści

Jaki rozmiar jest najlepszy na kocyk do wózka dziecięcego? Co oznaczają różne rozmiary? Jakie są zalety posiadania dużego, średniego lub małego koca w torbie przez cały czas? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

Wskazówki dotyczące idealnego rozmiaru kocyka do wózka dziecięcego?

Co oznaczają różne rozmiary i jakie są zalety posiadania każdego z nich w swojej torbie przez cały czas? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

Jaki jest idealny rozmiar kocyka do wózka dziecięcego? Rozmiary

#1. Różne rozmiary kocyków mogą służyć wyjątkowym celom. Mały koc może być używany jako dodatkowa warstwa, gdy czekasz na zewnątrz, a może nawet na inny lekki koc. Może być również używany jako lekki kocyk do wózka, gdy jesteś poza domem z dzieckiem, a nawet powieszony na kierownicy wózka, aby zablokować słońce, które świeci w już rozgrzany fotelik samochodowy!

#2. Koce średniej wielkości też są świetne, ponieważ nie są zbyt obszerne, ale w razie potrzeby zapewniają dodatkowe ciepło. Na przykład, jeśli czekasz z dzieckiem na zimnie i trzeba je przykryć, ale nie chcesz, aby cały czas otaczał je duży, nieporęczny koc!

#3. Duże koce są idealne do dwóch, a nawet trzech celów, w zależności od tego, do czego dokładnie ich użyjesz. Mogą być używane jako dodatkowa warstwa na zewnątrz lub na innym lekkim kocu (podobnie jak koce o niewielkich rozmiarach), ale również służą jako osłona przed wietrznymi dniami, w których grzejniki mogą nie nadążać za tym, jak jest zimno.

#4. Te typy mogą z łatwością okryć zarówno Ciebie, jak i Twoje dziecko przez tak długi czas, ponieważ między wózkiem, rączkami / oparciami nie ma zbyt wiele miejsca – chociaż zawsze zalecamy przykrycie siebie, ponieważ niemowlęta bardzo łatwo marzną.

#5. Z drugiej strony małe kocyki są idealne do jednorazowego użytku i mogą być używane do ochrony dziecka przed chłodem lub wietrzną pogodą, jednocześnie zapewniając mu wystarczająco dużo miejsca do oddychania – chociaż nie wolno zakrywać tym kocem całej twarzy, ponieważ może udusić się, jeśli pozostawione bez opieki!

Jeszcze bardziej idealne w przypadku małych rozmiarów jest fakt, że większość z tych projektów występuje w różnych kolorach, więc nie jesteś ograniczony tylko do jednego typu/projektu, gdy próbujesz skoordynować wszystko razem.

Istnieje jednak jedna poważna wada, gdy dzieci się starzeją (około czterech lat), która zwykle zbija rodziców z tropu: problemy z przestrzenią. Podczas gdy standardowe wózki mogą bez problemu zmieścić się na dwóch siedzeniach, jeśli używasz potrójnego wózka i masz troje dzieci, niezwykle frustrujące jest stwierdzenie, że twój koc ledwo mieści się na jednym siedzeniu – nie mówiąc już o dwóch!

Oznacza to, że chociaż wiele kocyków twierdzi, że bez problemu zmieszczą się od niemowlęcia po małe dzieci, są tylko pewne sytuacje, w których zakup tych produktów będzie rzeczywiście wart swojej ceny.

#6. Najbardziej optymalnym momentem na zakup dowolnego rodzaju akcesoriów dla niemowląt / małych dzieci (koc nie jest wyjątkiem) zwykle jest w okresie niemowlęcym, ponieważ nie wymagają one żadnego wysiłku ani wkładu w tak małym wieku, a zatem ogólnie stanowią świetne prezenty. Jeśli nie jest obdarowany przez kogoś innego, bardzo polecam coś takiego, jak oferuje Target, który ma różne opcje wielkości w zależności od grupy wiekowej.

Jak wyregulować fotelik Baby Jogger City Mini

Przed przystąpieniem do regulacji czegokolwiek na wózku upewnij się, że jest on w pozycji zablokowanej, aby po dokonaniu jakichkolwiek zmian wszystko było bezpieczne dla Twojego dziecka.

W foteliku Baby Jogger City Mini pierwszym krokiem do wyregulowania tego wszystkiego byłoby po prostu naciskanie na jedną lub drugą stronę, co powinno spowodować pojawienie się dwóch czerwonych strzałek. Po zobaczeniu tych strzałek podnieś je do siebie, jednocześnie lekko odciągając, aż zatrzasną się na swoim miejscu.

Następnie obiema rękami wyciągnij blokady przednich kół znajdujące się pod naszymi odpowiednimi bokami, jak wskazuje strzałka obok miejsca, z którego wcześniej wyciągnęliśmy, po zdjęciu srebrnej plastikowej osłony na górze wspomnianego zamka. Po prostu naciśnij ponownie raz do środka, a następnie popchnij do przodu (lub do tyłu) z naciskiem, który pozwoli ci obrócić przednie koło w dowolnym kierunku.

To powinno dać nam wystarczającą swobodę, gdy przyjdzie czas na złożenie tego dziecięcego joggera do znacznie mniejszego rozmiaru, abyśmy mogli z łatwością zmieścić je w bagażniku lub minivanie.

Jak złożyć Baby Jogger City Mini gt2

City Mini gt to świetny wózek, który można szybko i łatwo złożyć. Jak złożyć Baby Jogger City Mini gt:

Krok 1. Naciśnij jednocześnie dwa przyciski znajdujące się między tylnymi kołami wózka. – Złóż go na pół, pociągając pałąk do tyłu do siebie, aż usłyszysz kliknięcie.

Krok 2. Możesz zachować to w ten sposób, jeśli nie potrzebujesz dodatkowej przestrzeni. Jeśli to zrobisz, naciśnij dwa przyciski znajdujące się w górnej części kierownicy wózka, aby zablokować go na swoim miejscu.

Krok 3. Aby przewieźć lub schować City Mini gt, po prostu unieś go z jednej strony i przerzuć całość na koła, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu.