Jaka jest najlepsza książka o języku migowym dla dzieci? Przewodnik

Jaka jest najlepsza książka do nauki języka migowego dla dzieci? Na rynku dostępnych jest wiele różnych książek do nauki języka migowego dla dzieci, ale która z nich jest najlepsza?

Jednym z popularnych wyborów jest Podstawy języka migowego dziecka: Przewodnik dla rodziców i opiekunów autorstwa dr Josepha Garcii. Ta książka obejmuje wszystkie podstawy dziecięcego języka migowego i zawiera DVD z pokazami, jak używać migów z dzieckiem.

Jaka jest najlepsza książka o języku migowym dla dzieci? Przewodnik

Inną dobrą opcją jest The Baby Signing Bible: amerykański język migowy dla twojego małego dziecka autorstwa Moniki McKeon. Ta książka zawiera ponad 900 znaków i obejmuje szeroki zakres tematów, od jedzenia po emocje. Zawiera również indeks, który ułatwia znalezienie potrzebnych znaków.

Jeśli szukasz czegoś bardziej kompaktowego, wypróbuj książkę Wszystko® z językiem migowym dla dzieci: Od pieluch do dyscypliny, przewodnik krok po kroku dotyczący używania języka migowego z dzieckiem autorstwa Lynne Swanson.

Ta książka zawiera znaki dla ponad 150 słów i wyrażeń, a także wskazówki, jak używać dziecięcego języka migowego, aby ułatwić sobie życie.

Bez względu na to, którą książkę wybierzesz, pamiętaj, aby często ćwiczyć znaki z dzieckiem, aby mogło zacząć z nich prawidłowo korzystać. Wkrótce oboje rozpoczniecie burzę!

Jakiego rozmiaru zdjęcia najlepiej nadają się do scrapbookingu?

Żaden rozmiar nie pasuje do wszystkich, jeśli chodzi o zdjęcia do scrapbookingu. Jest jednak kilka rzeczy, o których należy pamiętać przy wyborze odpowiedniego rozmiaru zdjęć.

Najpierw zastanów się, jak będziesz używać swojego albumu. Jeśli planujesz wyeksponować swój album w ramce lub na półce, wybierz większe zdjęcia, które wypełnią całą przestrzeń. I odwrotnie, jeśli chcesz nosić ze sobą album, mniejsze zdjęcia łatwiej zmieścisz w torbie.

Po drugie, zastanów się, ile szczegółów chcesz uchwycić na każdym zdjęciu. W przypadku zbliżeń i szczegółowych ujęć używaj mniejszych obrazów, aby wszystko było wyraźnie widoczne. Jeśli masz zamiar uzyskać bardziej ogólny przegląd sceny, wybierz większy obraz, który pokaże więcej otoczenia.

Na koniec rozważ rozdzielczość swoich zdjęć. Większość dzisiejszych aparatów cyfrowych ma wysoką rozdzielczość, dzięki czemu można drukować zdjęcia w rozmiarze do 12”x18” bez utraty jakości.

Jednak w przypadku korzystania ze starszych zdjęć lub zdjęć o niższej rozdzielczości może być konieczna zmiana ich rozmiaru przed drukowaniem. Wybierając odpowiedni rozmiar dla swoich zdjęć do scrapbookingu, zawsze pamiętaj o tych rzeczach!

Czego potrzebujesz, aby założyć notatnik?

Teraz już wiesz, jak rozpocząć notatnik. Ale czego potrzebujesz? Jakie materiały potrzebujesz pod ręką przed rozpoczęciem pracy nad swoim pierwszym projektem notatnika? Oto lista:

Materiały – to te rzeczy, które można znaleźć w domu i w kuchni. Zrozumiesz dlaczego później, gdy będziemy postępować krok po kroku z każdym procesem.

Pokażę i wyjaśnię niektóre z tych materiałów poniżej, abyśmy nie zgubili się, gdy nadejdzie czas, abyśmy mogli ruszyć do przodu, ponieważ wiemy, jak wyglądają i skąd pochodzą.

Innych materiałów nie można zdobyć ani kupić w naszych domach, takich jak płótna, wstążki i wiele innych.

Album do scrapbookingu – to książka, w której wszystkie wspomnienia i cenne historie przechowujesz w jednym miejscu. Może to być prawdziwy album z wycinkami lub po prostu notatnik poświęcony wyłącznie temu projektowi.

Ułatwi ci to pracę nad projektem bez konieczności odwracania kilku arkuszy papieru tylko po to, aby dotrzeć do strony, nad którą teraz pracujesz (tak jak to, co robię). W moim przypadku używam zeszytów, ponieważ są one dla mnie łatwe do noszenia, gdy mam trochę wolnego czasu, gdziekolwiek jestem lub gdy pojawia się natchnienie.

Czasem też lubię używać plandek, bo są dni, kiedy inspiracja w ogóle nie uderza i niczego mi nie brakuje.

Zdjęcia – to jest dane. Będziesz potrzebować zdjęć, aby umieścić je w albumie z wycinkami i opowiedzieć swoją historię. Zdjęcia mogą być stare lub nowe, czarno-białe lub kolorowe, nie ma to znaczenia.

Dopóki są Ci bliskie i mają wiele wspomnień, są idealne do tego projektu! Dla tych, którzy chcieliby, aby ich albumy miały więcej mocy, sugeruję użycie zdjęć polaroidowych, które nadadzą natychmiastowy styl vintage ogólnemu wyglądowi albumu.

Papers – Ahhh papers~ Jedna z moich ulubionych rzeczy podczas pracy nad każdym projektem notatnika! Jest tak wiele rodzajów papieru, które można wykorzystać do uzyskania różnych efektów: papier konstrukcyjny do motywów dziecięcych, wycinanki z czasopism dla minimalistycznego wyglądu i papier kartonowy, jeśli chcesz uzyskać elegancki wygląd.

I tak dalej! Tylko upewnij się, że papiery, których używasz, reprezentują to, kim jesteś jako osoba lub o czym jest Twoja historia, aby ludzie mogli zobaczyć siebie na stronach albumu z wycinkami

Długopisy – lubię używać długopisów, gdy chodzi o pisanie w moich albumach, ponieważ są one w różnych kolorach, co daje mi większą swobodę w wyborze sposobu, w jaki mają się pojawiać moje słowa (a czasami te słowa mogą mówić wiele).

Dla tych, którzy wolą ołówki od długopisów, nie martwcie się, ponieważ w dzisiejszych czasach dostępne są również kolorowe! Więc ten, który lepiej odpowiada Twoim potrzebom, powinien wystarczyć. Możesz również sprawdzić nasze obszerne wskazówki dotyczące książeczki dla dzieci tutaj.