Jak zrobić książkę do scrapbookingu dla dzieci

Jak zrobić scrapbooking z książką dla dzieci? Istnieje kilka różnych sposobów na zrobienie scrapbookingu z książką dla dzieci.

Możesz zrobić to całkowicie od zera lub znaleźć gotowe zestawy i szablony, które ułatwią ci ten proces.

Jak zrobić książkę do scrapbookingu dla dzieci

Oto kilka wskazówek, jak sprawić, by Twoja książeczka dla dziecka była jak najbardziej wyjątkowa:

-Zacznij od zebrania wszystkich ważnych dokumentów i zdjęć związanych z narodzinami i niemowlęctwem Twojego dziecka. Może to obejmować dokumentację szpitalną, zdjęcia ultrasonograficzne, zdjęcia noworodków i wszelkie inne pamiątki z tych wczesnych miesięcy.

– Zastanów się, jaki układ chcesz mieć w swoim notatniku. Czy chcesz skupić się na jednym konkretnym temacie (np. pierwszym roku życia), czy wolisz ogólny wygląd, który obejmuje wszystko od narodzin do dnia dzisiejszego?

-Gdy już zdecydujesz się na temat, zacznij zbierać materiały. Dostępnych jest wiele różnych rodzajów papieru do scrapbookingu, ale nie zapomnij też o kartonach i innych sztywniejszych papierach!

Jeśli wybierasz się z czymś bardziej tradycyjnym, takim jak papier budowlany, spróbuj użyć kolorowych ołówków lub markerów zamiast długopisów, aby łatwiej było wymazać wszelkie błędy później.

A jeśli Twój budżet na to pozwala, rozważ wyeksponowanie kilku naklejek – sprawią, że wszystko będzie o wiele ładniejsze, gdy wszystko będzie gotowe!

– Następnym krokiem jest podjęcie decyzji, w jaki sposób ozdobisz każdą stronę w swojej książce. Możesz wybrać jeden jednolity schemat kolorów lub mieszać i dopasowywać różne wzory i projekty. Tylko pamiętaj, aby zachować spójność, aby nadal wyglądała jak spójna całość.

– Nie zapomnij o dodaniu tekstu! Może to być świetny sposób, aby jeszcze bardziej spersonalizować każdą stronę i możesz dołączyć cytaty, teksty piosenek lub cokolwiek innego, co wydaje się istotne.

Gdy skończysz składać wszystko razem, daj swój projekt scrapbookingu dla dzieci do ostatecznej recenzji. Czy są jakieś luźne końce, które trzeba związać? Strony, które wymagają przeróbki?

Jeśli tak, nie bój się wrócić i wprowadzić kilka zmian. Najważniejsze jest to, że jesteś zadowolony z efektu – w końcu jest to coś, co Twoje dziecko będzie cenić przez długie lata!

Jaki jest najlepszy dziennik ciążowy?

Jeśli jesteś mamą w ciąży, która uwielbia pisać i śledzić przebieg ciąży, pokochasz prowadzenie dziennika. Dziennik ciążowy służy nie tylko do robienia notatek o dziecku, ale także do zapisywania swoich myśli lub doświadczeń z całego okresu od poczęcia do porodu.

Istnieje wiele korzyści związanych z prowadzeniem rejestru wydarzeń życiowych, zwłaszcza gdy dotyczą one dzieci. Wspomnienia dzieci z czasem zanikają, dlatego ważne jest, aby zachować ich świeżość za pomocą dzienników lub pamiętników – nawet jeśli nie są one napisane specjalnie dla dzieci!

Posiadanie zorganizowanego systemu może pomóc rodzicom zachować kontrolę nad sprawami, jednocześnie dając im spokój w nocy, wiedząc, że ich maluchy nie zapomną wszystkich tych cennych chwil, które dzielili, zanim nadejdzie ich wielki dzień!

Oto lista najlepszych czasopism ciążowych, które możesz sprawdzić:

Ciąża Dziennik, pamiętnik z okazji ciąży autorstwa Amy Krouse Rosenthal i Jane Dyer.

Ta książka istnieje od 2000 roku, ale nadal jest jedną z najpopularniejszych na Amazon, ponieważ jej projekt ułatwia czytanie z dużą ilością miejsca między wierszami, dzięki czemu dzieci nie mają problemu z zauważeniem, jak słowa łączą się podczas pisania zdań lub akapitów na swój temat.

Zawiera również kolorowe obrazy, które pomagają czytelnikom zwizualizować to, co opisują na każdej stronie. Dziennik zawiera 20 stron i ponad 100 naklejek, które można wykorzystać jako podpowiedzi podczas zabaw z okazji baby shower!

Dzieci uwielbiają grać w tę grę na przyjęciach i dawać swoim gościom wgląd w to, co planują napisać w swoim pamiętniku, dokumentując swoją ciążę.

Jedną z miłych rzeczy w tym dzienniku jest to, że może być używany przez kobiety w ciąży w każdym wieku, co czyni go idealnym dla przyszłych mam, które chcą nagrywać każdą chwilę lub tych, które chcą po prostu skupić się na najważniejszych wydarzeniach podczas swojej podróży .

The Pregnancy Journal: przewodnik z miesiąca na miesiąc dotyczący rejestrowania myśli, snów i obserwacji autorstwa Lisy M. Angelo; Ten dziennik jest przeznaczony specjalnie dla kobiet w ciąży i zawiera podpowiedzi dotyczące każdego miesiąca Twojej dziewięciomiesięcznej podróży.

Autor zawiera również porady dotyczące zdrowego odżywiania się, prenatalnych witamin, reżimów ćwiczeń i wiele więcej! Pokochasz sposób, w jaki wszystko jest zorganizowane i oznaczone kolorami w tym dzienniku.

Dziennik mamusi: Księga pamiątkowa dla mam w ciąży i młodych mam Teresy Pitman; Ten dziennik jest przeznaczony specjalnie dla mam po raz pierwszy i zawiera podpowiedzi dotyczące każdego trymestru ciąży, a także sekcje dotyczące rejestrowania karmienia piersią, szczepień, kamieni milowych w rozwoju i nie tylko!

Jest też miejsce, w którym możesz pisać listy do dziecka, a nawet dołączać zdjęcia USG.

Bump to Baby: The Pregnancy Journal autorstwa Lily Stockham; Ten ładny różowy dziennik zawiera podpowiedzi z tygodnia na tydzień, którym towarzyszą wspaniałe akwarele.

Pokochasz dziewczęcy design połączony ze wszystkimi pomocnymi informacjami w środku – idealny dla kobiet w ciąży, które chcą w stylowy sposób udokumentować swoją podróż!

The Bump Book: A Pregnancy Journal autorstwa Karen Katz; Ten dziennik jest wypełniony interaktywnymi podpowiedziami i pytaniami, na które oczekujące mamy będą odpowiadać w miarę postępów w ciąży. Istnieją również sekcje do śledzenia rozwoju dziecka, zapisywania myśli i uczuć i nie tylko!

Imiona dla dzieci: najlepszy przewodnik po znalezieniu idealnego imienia dla Twojego dziecka autorstwa Laury Wattenberg; Jeśli szukasz książeczki z imionami dla dzieci, która jest zarówno wszechstronna, jak i stylowa, to jest to!

Zawiera ponad 22 000 nazwisk z całego świata wraz ze znaczeniami, pochodzeniem i sławnymi osobami, które dzielą każde imię. Pokochasz, jak łatwo jest znaleźć idealne imię dla swojego malucha, korzystając z tego przewodnika.

Możesz także stworzyć swój dziennik ciąży, robiąc kopie pustych stron i pisząc w nich w razie potrzeby! Najlepsze w tej opcji jest to, że nie ma żadnego stresu związanego z tym, co należy zapisać na każdym etapie, ponieważ wszystko jest już pod ręką, więc jedyne, co musisz zrobić, to wypełnić.