Jak zrobić książkę dla niemowląt?

Jak zrobić książeczkę dla niemowląt? Kiedy chcesz zrobić książeczkę dla dzieci, od czego zacząć? Możesz kupić książki z czystej tablicy online i wypełnić je zdjęciami lub rysunkami.

Świetnie nadają się do unikalnego utrwalania rodzinnych wspomnień, ale są również idealne do tworzenia mini-książek, które mogą nauczyć czegoś dzieci, gdy dorosną.

Jak zrobić książkę dla niemowląt?

Oto jak zrobić jeden z tych łatwych projektów:

Zbierz zdjęcia/rysunki, których chcesz użyć. Mogą to być zdjęcia ze starego albumu, które nigdy nie zostały wydrukowane – może na filmie jest tylko jedna kopia! Lub mogą to być rysunki stworzone przez Ciebie lub innego artystę — być może nawet narysowane tylko dla tego projektu!

Drukuj & wytnij strony: Wydrukuj wszystkie strony na zwykłym papierze do drukarki i wytnij je.

Użyj kleju w sztyfcie, aby przymocować każdą stronę na jednym końcu, aby w razie potrzeby można ją było łatwo usunąć później (pomyśl o tych wszystkich nocnych karmieniach!).

Opcjonalnie: Dodaj tekst – można to zrobić ręcznie lub za pomocą naklejek!

Dziurkuj otwory do oprawy obu kawałków na raz za pomocą szydła, szczypiec, dziurkacza zaprojektowanego specjalnie do książek z tektury (ja używam tych) lub tylko palców.

Kiedy skończysz robić książeczki dla dzieci, dlaczego nie podarować ich jako prezentów pod prysznic? Niemowlęta uwielbiają czytać razem z rodzicami od pierwszego dnia — a nie ma lepszego sposobu niż podarowanie im własnej książki!

Co powinienem zawrzeć w książeczce dla dzieci?

Książeczka dla dzieci to świetny sposób na uchwycenie wczesnych lat Twojego dziecka. To może być zabawny projekt dla Ciebie i Twojego dziecka do wspólnej pracy. Co powinieneś umieścić w swojej książeczce dla dzieci?

Najpierw dołącz zdjęcia swojego dziecka przez całe jego życie. Dołącz zdjęcia noworodka, a także zdjęcia z wakacji i specjalnych okazji.

Po drugie, zapisz kamienie milowe swojego dziecka. Zapisz, kiedy po raz pierwszy przewrócił się, usiadł, chodził i rozmawiał.

Po trzecie, dołącz cytaty z Twojego dziecka na przestrzeni lat. To będą cenne wspomnienia później!

Po czwarte, śledź ważne daty, takie jak urodziny, święta Bożego Narodzenia i polowania na jajka wielkanocne.

Na koniec dodaj inne pamiątki, takie jak pierwsza para butów dziecka, specjalny koc lub grafika.

Jak życzyć parze baby shower?

Nie ma ustalonych zasad, jak życzyć parze baby shower, ale jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby Twoja wiadomość została dobrze odebrana.

Możesz rozważyć status związku pary i czy mają już dzieci. Jeśli para ma dzieci, możesz chcieć wysłać inną wiadomość niż w przypadku, gdy nie mają jeszcze dzieci.

Oto kilka ogólnych wskazówek, jak wysłać życzenia z okazji baby shower:

Bądź osobisty. Najlepsze życzenia są zawsze spersonalizowane, więc poświęć trochę czasu na zamieszczenie czegoś konkretnego na temat pary.

Najlepsze życzenia są zawsze spersonalizowane, więc poświęć trochę czasu na zamieszczenie czegoś konkretnego na temat pary. Bądź pozytywnie nastawiony! Nikt nie chce otrzymywać negatywnych wiadomości, więc nie bój się szczerze mówić o swoich uczuciach wobec rodzicielstwa lub płci dziecka.

Nikt nie chce otrzymywać negatywnych wiadomości, więc nie bój się szczerze mówić o swoich uczuciach wobec rodzicielstwa lub płci dziecka. Używaj humoru – w razie potrzeby.

Wiele osób czuje się nieswojo z dowcipami w takich chwilach, ale inni je doceniają. Jeśli wiesz, że twój przyjaciel zrozumie dowcip i będzie się z nim śmiał, zrób to!

Wiele osób czuje się nieswojo z dowcipami w takich chwilach, ale inni je doceniają. Jeśli wiesz, że twój przyjaciel zrozumie dowcip i będzie się z nim śmiał, zrób to! Skoncentruj się na tym, co najważniejsze: miłości!

Bez względu na to, ile pieniędzy wydasz na prezenty, kartki lub dekoracje na baby shower – nic nie przebije daru miłości od przyjaciół i rodziny.

Bez względu na to, ile pieniędzy wydasz na prezenty, kartki lub dekoracje na baby shower – nic nie przebije daru miłości od przyjaciół i rodziny. Nie zapomnij o mamie! Wiele razy ludzie zapominają, że w wychowywanie dzieci zaangażowanych jest dwoje rodziców, a dzieci też mają swoje potrzeby! Upewnij się, że Twoje życzenia obejmują oboje rodziców, aby czuli się uwzględnieni.

Czego życzyć komuś, kto niedługo będzie miał dziecko?

Jest tak wiele rzeczy, których można życzyć komuś, kto ma mieć dziecko, że trudno wiedzieć, od czego zacząć! Oto kilka naszych ulubionych:

-Życzę im dobrego zdrowia i szczęścia z powodu ich nowego przybycia.

– Modląc się, aby pobłogosławieni byli zdrowym dzieckiem i łatwym porodem.

-Prosząc Boga, aby czuwał nad dzieckiem i dbał o jego bezpieczeństwo.

-Wysyłanie modlitw o płynne przejście do rodzicielstwa dla nowych rodziców.

– Mając nadzieję, że dziecko wniesie do ich życia tylko radość!

To tylko kilka przykładów tego, co możesz powiedzieć komuś, kto ma mieć dziecko. Bez względu na to, jakie są twoje przekonania, zawsze miło jest wysyłać dobre myśli w ich stronę. Gratulacje i życzenia szczęśliwego i zdrowego dziecka!