Jak zrobić książkę dla dzieci?

Jak zrobić książkę dla dzieci? To częste pytanie nowych rodziców. Jednak w tym przewodniku nauczymy Cię, jak to zrobić.

Będziesz potrzebować:

– Papier

– Nożyce

– Kolorowe kredki lub kredki

Pierwszym krokiem jest złożenie kartki na pół. Następnie wytnij duży prostokąt na zagiętej krawędzi. To będzie okładka twojej książki. Otwórz kartkę i narysuj obrazek dziecka na przedniej okładce.

Następnie będziesz musiał zrobić kilka stron do swojej książki. Złóż kolejny kawałek papieru na pół i wytnij dwa małe prostokąty na zagiętej krawędzi.

To będą twoje strony. Teraz otwórz kartkę i na każdej stronie napisz zdanie o dzieciach. Możesz również zilustrować każdą stronę rysunkiem dziecka.

Po zakończeniu tworzenia stron książki musisz dołączyć je do okładki. Możesz to zrobić, zszywając lub sklejając je ze sobą.

Teraz, gdy Twoja książeczka dla dzieci jest gotowa, możesz ją podarować! Twoi rodzice lub dziadkowie pokochają czytanie o dzieciach z wnukiem.

Co piszesz na religijnej karcie na baby shower?

Jest wiele rzeczy, które możesz napisać na religijnej karcie na baby shower. Możesz iść z tradycyjnym przesłaniem lub wykazać się kreatywnością i spersonalizować swoją wiadomość dla przyszłej mamy!

Oto nasza lista tego, co powiedzieć w religijnej karcie na baby shower:

Niech Bóg błogosławi tego małego aniołka i ich rodzinę. Jesteśmy bardzo podekscytowani ich przybyciem na ziemię! Bóg musiał cię pobłogosławić, ponieważ dał ci tak niesamowity dar z góry. Mam nadzieję, że będzie nadal błogosławił was obu, a także wszystkich wokół nich!

Błogosławieństwa za błogosławieństwami spływają na twoją nową wiązkę radości, która wkrótce przybędzie na ten świat z pełną mocą, gotowa, by go szturmować. Niech wnoszą szczęście w wasze życie i wszystkich innych swoją obecnością na ziemi!

Mamy nadzieję, że to dziecko jest dla Ciebie tak wyjątkowe, jak będzie w życiu — pełne miłości, śmiechu i radości. Modlimy się, aby Bóg zawsze zapewniał im bezpieczeństwo, sprowadzając wiele błogosławieństw na ich głowy… i twoje dla mamy!

Tyle szczęścia czeka ich przez kolejne lata, więc świętujmy razem teraz, zanim wszystko zacznie się od nowa, gdy maluch pojawi się wystarczająco szybko!

Błogosławieństwa z góry dla najwspanialszej przyszłości, wypełnionej wspaniałymi przygodami, czekają na drogich, którzy przyjęli tak niesamowity prezent, jak twój dzisiaj; Obyśmy wszyscy byli świadkami jego pojawienia się z pierwszej ręki w przyszłym miesiącu, kiedy macierzyństwo zapuka do twoich drzwi już za trzy tygodnie!

Życzę Wam dużo miłości, śmiechu i szczęścia w przygotowaniu na najnowszy dodatek do Waszej rodziny. Gratulujemy tej wspaniałej wiadomości! Niech Bóg pobłogosławi twoje dziecko wszystkimi najlepszymi rzeczami, jakie ma do zaoferowania życie. (Imię) jest bardzo podekscytowany spotkaniem z nimi!

Kiedy rodzi się dziecko, to taka radosna okazja! Cieszymy się, że możemy świętować z Tobą ten wyjątkowy moment i życzymy wszystkiego najlepszego dla Twojego nowego przybycia. Gratulujemy zostania rodzicami! (Imię) będzie wspaniałym starszym bratem/siostrą!

Niech to dziecko wniesie pokój w wasze życie i wypełni każdą pustkę, która mogła nadejść od czasu, gdy ostatnie błogosławieństwo opuściło dom. Wszyscy tutaj w kościele wysyłamy nasze modlitwy i wsparcie, kiedy wychowujecie to dziecko w Panu.

Niech twój dom będzie miejscem bezpieczeństwa i wytchnienia dla tego malucha, i obyś znalazł całą miłość i radość, których potrzebujesz, aby wychowywać je na drogach naszego Pana! Gratulujemy nowego przybycia!

Co to znaczy przynieść książkę zamiast karty?

Istnieje wiele sposobów na uczczenie ważnego wydarzenia w życiu przyjaciela lub bliskiej osoby. Zwykle ludzie dają sobie nawzajem karty i prezenty, gdy tak się dzieje, ale czasami fajnie jest nie tylko kupić coś w sklepie, zwłaszcza jeśli chcesz, aby Twój prezent był wyjątkowy i wyjątkowy.

Jeśli masz czas, energię i dobre chęci, dlaczego nie zrobić książki zamiast kupować kartę? Domowa książka wykonana z miłością może być na zawsze ceniona przez jej odbiorcę.

Oto kilka sugestii, jak możesz to zrobić:

Najprostszym rodzajem książki jest czysty zeszyt – który nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności ani talentu twórczego! Wystarczy papier (najlepiej ładny), długopis lub ołówek i trochę czasu.

Możesz napisać swoje przemyślenia i wiadomości dla osoby, którą świętujesz, lub po prostu wybrać cytaty lub wiersze, które współbrzmią z Tobą i pasują do okazji.

Jeśli chcesz uczynić rzeczy bardziej skomplikowanymi (lub bardziej wyszukanymi!), możesz spróbować stworzyć książkę ze złożonych stron. Można to zrobić na wiele różnych sposobów — jedną prostą metodą jest znalezienie interesującego obrazu w Internecie lub w czasopiśmie, a następnie wydrukowanie go na kilku arkuszach papieru.

Po wydrukowaniu złóż strony na pół, tak aby obraz znajdował się wewnątrz; następnie zszyj je razem wzdłuż kręgosłupa. Jeśli chcesz dodać tekst, możesz napisać go ręcznie na każdej stronie lub wydrukować go na komputerze.

Jeśli czujesz się ambitny, możesz spróbować napisać całą książkę od zera! Wymagałoby to pewnej podstawowej wiedzy na temat korzystania z edytora tekstu i/lub oprogramowania do tworzenia układów, a także odrobiny twórczego talentu.

Jednak wyniki mogą być oszałamiające, jeśli zostaną wykonane prawidłowo, a Twoja ukochana osoba doceni wysiłek, jaki w to włożono.

Bez względu na to, jaką drogę wybierzesz, zrobienie książki na pewno pozostanie niezapomnianym przeżyciem – i pokaże odbiorcy, że zależy Ci na nim na tyle, by poświęcić czas na stworzenie czegoś wyjątkowego właśnie dla niego.

Dlaczego więc nie spróbować? Niebo jest granicą, jeśli chodzi o to, co możesz umieścić w domowej książce – jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!