Jak zrobić arbuzową gondolę na Baby Shower

W tym poście na blogu omówimy, jak stworzyć własną gondolę z arbuzem.

Arbuzowa Gondola to świetny pomysł na baby shower lub jeśli masz przyjaciela, który się spodziewa. Stanowią idealny dodatek do każdego letniego ogrodu, ponieważ są łatwe w wykonaniu. Ten projekt zajmuje tylko około 15 minut i nie wymaga specjalnych narzędzi ani umiejętności.

Jak zrobić arbuzową gondolę na Baby Shower

Kroki, jak zrobić arbuzową gondolę na baby shower

Krok 1: Umyj i osusz wszystkie jagody. Zostaw je w suszarce zmywarki, a jeszcze lepiej – ustaw prawdziwy stojak na owoce. Następnie umyj arbuza (choć nie za dużo).

Krok 2: Czas pokroić arbuza. Po prostu narysuj linię w miejscu, w którym chcesz nóż, a następnie wykonaj nacięcie od tego miejsca.

Krok 3: Po zdjęciu góry nadszedł czas, aby zacząć wyjmować część tego mięsa. Możesz użyć łyżki do melona lub łyżki do lodów, aby zaoszczędzić sobie trochę kłopotów, a zamiast tego po prostu pociąć na kwadraty, zanim usuniesz je z miejsca na górze.

Krok 4: Po wyjęciu miąższu zeskrob resztki czerwieni wokół melona. Możesz użyć łyżki lub łyżki do lodów, aby wykonać ten proces łatwo i szybko.

Krok 5: Użyj obieraczki do marchwi, aby usunąć jedną stronę melona. Odetnij ten kawałek i oczyść z niego wszelkie nasiona, przed umieszczeniem go na twarzy dziecka.

Krok 6: Dwie strony owocu, obrane i oczyszczone z nasion. To będzie stanowić twoje ręce i stopy do tego projektu.

Krok 7: Aby Twoja sałatka owocowa wyglądała świeżo i jak nowa, dodaj trochę soku z cytryny na wierzch.

Krok 8: Napełnij arbuza całą tą soczystą dobrocią.

Krok 9: Aby zrobić twarz, wytnij małe kółka w kantalupę, aby włożyć jagody na oczy. Wytnij dziurkę w ustach za pomocą rożka do lodów lub w inny sposób wypełnij go czymś smacznym, takim jak pianki.

Krok 10: Umieść głowę w pobliżu kaptura i zakop ręce w odpowiednich miejscach na łóżeczko z arbuzem. VOILA!

Jak zrobić rzeźbę w koszyku z arbuzem?

Najpierw odetnij górę i dół, a następnie usuń nasiona. Następnie zacznij od jednego końca, ostrożnie wkładając nóż do podstawy, aż dojdzie do miejsca, w którym druga połowa spotyka się z pierwszym kawałkiem. Przejdź około dwóch cali w dół, zeskrobując skórę, aby łatwiej je rozdzielić, aby łatwo się rozdzielały, nie łamiąc niczego.

Jaka jest cena typowego łóżeczka dziecięcego?

Typowy koszt gondoli waha się od około 60 USD za modele podróżne lub składane do około 135 USD, w zależności od jakości i użytych materiałów.

Czy dziecko może spać w nosidełku w nocy?

Często rodzice decydują się umieścić swoje gondole w bardziej przenośnym otoczeniu, aby mogli zabrać je ze sobą w podróż. To doskonały pomysł, jeśli i tak planujesz to zrobić, ponieważ nie wszystkie gondole są przeznaczone do użytku w nocy.

Czy mój noworodek może spać w gondoli mamaRoo przez noc?

Gondola do spania mamaRoo ma twardą, płaską powierzchnię, która pomaga dziecku zasnąć i dłużej zasnąć. Może być stosowany zarówno do nocnych snu, jak i drzemek w ciągu dnia.

Fotelik dla niemowląt zapewnia komfort, ukoi i zabawiaj swojego malucha, gdy jesteś w pracy lub załatwiasz sprawy. Nie musisz się martwić, że w pierwszych tygodniach po porodzie będą spędzać zbyt dużo czasu samemu.

Kroki parowania gondoli do spania mamaRoo z Bluetooth

Krok 1: Pobierz aplikację 4moms na swój telefon lub tablet.

Krok 2: Aby rozpocząć, musisz utworzyć konto z 4moms. Jeśli logujesz się po raz pierwszy lub masz już konto, wprowadź swoje dane, aby się zalogować.

Krok 3: Aplikacja mamaRoo pomoże Ci połączyć łóżeczko Twojego dziecka z chmurą. Kliknij jego obraz, a następnie wybierz „Połącz”.

Krok 4: Sparuj gondole z telefonem. Aby to zrobić, przytrzymaj ikonę przycisku dźwięku (notatka) przez 3 sekundy, aż zmieni kolor na niebieski, a następnie po prostu połącz się przez Bluetooth.

Krok 5: Gdy sprawdzisz telefon, powiadomi Cię, czy parowanie się powiodło.

Jak czyścić łóżeczko do spania mamaRoo?

Wyczyść punktowo tkaninę gondoli i siatkę lub materac łagodnym mydłem i ciepłą wodą. Delikatnie pocierać starą szczoteczką do zębów, aż cały brud zostanie usunięty z powierzchni, a następnie dokładnie spłukać miękką ściereczką pod zimną bieżącą wodą.

Czy możesz odtwarzać muzykę z telefonu na mamaRoo Sleep Bassinet?

Fotelik niemowlęcy mamaRoo 4 zawiera dźwięki wewnętrzne. Jeśli chcesz odtwarzać muzykę z urządzenia, musisz je podłączyć za pomocą przewodu mp3 dołączonego do zakupu. Bluetooth nie jest tutaj obsługiwany.

Czy gondola Nuna jest bezpieczna do spania?

Gondola z serii Mixx zapewnia bezpieczne miejsce do spania dla Twojego malucha, a nawet może służyć jako miejsce do drzemki na noc. Najlepsza część? Wszystko to odbywa się bez przerywania ich dnia nieznośnymi rutynami przed snem lub przytłaczającymi harmonogramami.