Jak zmienić przeznaczenie kojec?

Jak zmienić przeznaczenie kojca? Jeśli masz małe dziecko, możesz mieć kojec. Kojce mogą być przydatne, gdy Twoje dziecko drzemie lub bawi się samo, ale w końcu Twoje dziecko z niego wyrośnie. Zamiast pozbywać się kojca, zmień go! Istnieje wiele sposobów, aby to zrobić.

Jednym ze sposobów na zmianę przeznaczenia kojca jest użycie go jako zagrody dla zwierząt domowych. Jeśli masz psa lub kota, kojec może służyć jako miejsce do spędzania wolnego czasu i relaksu.

Jak zmienić przeznaczenie kojec?

Jest to szczególnie przydatne, jeśli w domu nie ma dla nich wystarczającej ilości miejsca. Innym sposobem na zmianę przeznaczenia kojca jest użycie go jako ogrodzenia ogrodowego. Jeśli masz w ogrodzie kwiaty lub warzywa, kojec może pomóc w ich bezpieczeństwie.

Wreszcie, możesz użyć przerobionego kojca jako jednostki do przechowywania. Jeśli nie masz dużo miejsca w domu, jest to świetny sposób na przechowywanie zabawek, ubrań lub czegokolwiek innego.

Tylko upewnij się, że kojec jest wystarczająco wytrzymały, aby pomieścić wszystko, co w nim umieścisz! Zmiana przeznaczenia kojca to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i lepsze wykorzystanie przedmiotu, który w przeciwnym razie zostałby wyrzucony. Wypróbuj jeden z tych pomysłów już dziś!

Jak myć pomysłowy, zmywalny playard?

Playard pomysłowość można prać w pralce. Pamiętaj, aby ustawić go na delikatny cykl i ustawienie zimnej wody. Musisz zdjąć materac przed umieszczeniem go w pralce lub suszarce.

Napełnij wannę do prania nie więcej niż dwoma calami detergentu do odzieży, a następnie dodaj ubrania wraz z Playardem!

Po wykonaniu tych czynności należy rozpocząć suszenie wszystkich rzeczy co najmniej godzinę po zakończeniu procesu prania, aby nie były mokre po ułożeniu razem, w przeciwnym razie z powodu braku wentylacji między tkaninami powstanie pleśń.

Nie pozwól jednak, aby trwało to dłużej niż 24 godziny, ponieważ zbyt długi materiał może stać się sztywny w wyniku przesuszenia, gdy jest jeszcze wilgotny, co może prowadzić do rozwoju pleśni.

Jak myjesz pomysłowe sny i uprawiasz łóżeczko?

Aby umyć swoje pomysłowe marzenia, będziesz musiał napełnić umywalkę ciepłą wodą i dodać niewielką ilość mydła do naczyń. Delikatnie rozmyj sny w wodzie z mydłem, a następnie spłucz je dokładnie czystą wodą. Pozwól snom wyschnąć, zanim włożysz je z powrotem do gondoli.

Jeśli chcesz wyhodować gondole, musisz najpierw zebrać trochę zapasów. Będziesz potrzebować ziemi, nasion, konewki lub węża oraz słonecznego miejsca w ogrodzie lub na podwórku.

Postępuj zgodnie z instrukcjami dołączonymi do nasion, aby posadzić je w glebie. Regularnie podlewaj rośliny, uważając, aby ich nie przelać; i poczekaj, aż Twoja gondola zakwitnie!

Jak rozłożyć paczkę i grać?

Pack and play to popularny produkt używany przez rodziców dla ich niemowląt. Poniżej wyjaśniono, jak go zdemontować:

Przed rozpoczęciem zdejmij podkładkę materaca ze stelaża. Usuń wszystkie śruby z każdej strony i spodu ścianek siatkowych, a następnie mocno pociągnij, aż odczepią się od górnej krawędzi.

Odłącz plastikowe złącza nóg z przymocowanymi nogami, aby móc je później zdjąć pojedynczo. Złóż jedną sekcję na raz, obracając się do wewnątrz w kierunku środka konstrukcji.

Przechowuj to w porządku podczas procesu montażu, aby łatwiej było ponownie zamontować nowe nogi po zakończeniu demontażu jednostki na części, które są gotowe do przechowywania lub transportu.

Złóż oba końce tkaniny, gdzie metalowe pręty przyczepiają się do prętów pod spodem; włóż każdy koniec metalowych prętów do odpowiednich otworów na spodniej stronie tkaniny. Utworzy to „kieszonkę”, w której można umieścić i przechowywać złożoną podkładkę na materac, utrzymując ją w czystości i poza zasięgiem wzroku.

Ponownie zamocuj nogi, dopasowując każdy łącznik do odpowiedniego otworu, a następnie mocno dociskając, aż usłyszysz/poczujesz kliknięcie. Jeśli podłączasz ponownie po transporcie lub przechowywaniu, upewnij się, że wszystkie złącza są suche przed podłączeniem, ponieważ wilgoć może wpłynąć na wydajność.

Jak wyczyścić pomysłowość, sprytny i prosty playard?

– Jeśli produkt jest mokry, wysusz go przed użyciem.

– Wytrzyj miękką szmatką lub ręcznikiem papierowym. Jeśli są wilgotne miejsca, użyj chłonnego materiału, takiego jak ręczniki papierowe, aby zebrać nadmiar wilgoci i zapobiec rozwojowi pleśni na powierzchniach do gry.

– Używaj środków czyszczących bezpiecznych dla powierzchni plastikowych.

Zalecamy ciepłą wodę i łagodny płyn do mycia naczyń (np. Dawn), rozcieńczony w równych częściach octu, a następnie spłukać całkowicie czystą wodą. Po spłukaniu powierzchnia powinna być śliska.

– W tym czasie trzymaj wszystkie akcesoria poza zasięgiem podczas zabezpieczania przed dziećmi! – W razie potrzeby możesz również dostrzec czyste plamy, natychmiast wycierając nadmiar rozlania za pomocą lekko wilgotnej szmatki.

– Jeśli produkt jest zabrudzony, użyj łagodnego detergentu rozcieńczonego w ciepłej wodzie i wyczyść miękką szczotką lub gąbką. Pamiętaj, aby następnie całkowicie spłukać obszar. Ponownie trzymaj wszystkie akcesoria poza zasięgiem podczas zabezpieczenia przed dziećmi w tym czasie!