Jak złożyć wózek Maclaren Triumph

W tym poście na blogu dowiesz się, jak złożyć wózek Maclaren Triumph. Wózek Maclaren Triumph jest idealny dla rodziców poszukujących lekkiej opcji lub tych, którzy wybierają się w dłuższą podróż i chcą zaoszczędzić miejsce w bagażu. Ten artykuł zawiera instrukcje krok po kroku, które nauczą Cię prawidłowego składania wózka.

Kroki składania wózka Maclaren Triumph

Połóż jedną rękę z boku siedziska i zgnij ją do wewnątrz, aby stworzyć zagniecenie w tkaninie. Podciągnij się w tym momencie, upewniając się, że ciągniesz ramieniem, a nie tylko rękami.

Jak złożyć wózek Maclaren Triumph

Dociśnij po obu stronach ramy (w pobliżu miejsca, w którym znajduje się każde koło), aż zwolnią się z pozycji zablokowanej do pozycji złożonej. Metalowe zamki powinny być teraz skierowane w górę, a nie w dół, jak wtedy, gdy były pierwotnie otwarte przed próbą ich zamknięcia w celu przechowywania lub transportu.

Zachowaj ostrożność, aby nie uszkodzić żadnej części siebie, gdy zamek jest skierowany do góry po zwolnieniu ich z omyłkowego zablokowania, i aby przypadkowo nie zwolnić ramy podczas zamykania jej do transportu lub celów przechowywania.

Złóż na pół, pociągając do góry z jednej strony materiału, podnosząc rękę, aby w razie potrzeby pomóc w tej czynności.

Opuść drugą stronę nad pierwszą, kontynuując ciągnięcie w górę, aż wszystko zostanie złożone w zgrabny kwadratowy kształt.

Metalowe zamki powinny być teraz zwrócone do wewnątrz, ale nadal wypoziomowane w swojej pierwotnej pozycji, zanim zostaną zamknięte razem z obu stron miejsca, w którym znajdują się na obu końcach tego, co zostało pierwotnie otwarte w ten sposób, po otwarciu ich przed próbą ich zamknięcia ponownie w celu przechowywania lub transportu w inne miejsce.

Jak złożyć wózek Maclaren Twin Triumph

Wózek Maclaren Twin Triumph to podwójna wersja wózka jednoosobowego. Są dwa zadaszenia i trzy koła z tyłu, co zapewnia dodatkową stabilność.

Proces składania jest podobny do innych modeli Maclaren: połóż obie strony jedna na drugiej, ciągnąc je razem na środku, podnosząc obie strony podczas jazdy, aby nie stykały się ze sobą.

Po zamknięciu, pociągnij za metalowe zamki, aby zatrzasnęły się bezpiecznie na swoim miejscu, gdy są wyrównane z przeciwległych końców, w ten sposób po ich otwarciu, zanim spróbujesz je ponownie zamknąć, aby później przechowywać lub transportować je w inne miejsce.

Jak wyregulować paski w wózku Maclaren

Aby wyregulować paski w wózkach Maclaren, wypchnij je na zewnątrz z dowolnej strony (góra lub dół siedziska) do przodu, jednocześnie pociągając do góry, aby je zacisnąć. Aby go poluzować, pociągnij w dół po obu stronach, a następnie unieś w górę, aby ponownie się rozciągnąć. Możesz to również zrobić, naciskając jeden pasek na raz, aż osiągniesz pożądaną długość.

Jak złożyć wózek Maclaren

Aby złożyć wózek Maclaren, zacznij od jego otwarcia. Umieść siedzisko na górze podstawy, z każdej strony w pozycji pionowej obok siebie, a następnie włóż *prawą stopę* do tylnej kieszeni, a następnie popchnij ją do przodu, aż usłyszysz lub poczujesz, że zatrzasnęła się bezpiecznie na swoim miejscu.

Aby upewnić się, że wszystko jest bezpieczne dla Twojego dziecka, dokładnie przejrzyj każdą część zestawu przed ponownym użyciem, ponieważ dzieci mogą mieć skłonność do rozrywania rzeczy, jeśli są wystarczająco ciekawe.

Podczas montażu wózka triumfalnego z podwójnym modelem Maclaren, ale powtórz te same czynności, tym razem umieść oba siedzenia na obu końcach ramy.

Jaka jest różnica między Maclaren Quest a Triumph?

Quest to luksusowy wózek spacerowy dla Maclarena. Ma elegancki, nowoczesny design, który może być używany jako wózek do biegania lub na co dzień i jest wyposażony we wszystkie dzwonki i gwizdki, które zadowolą każdego rodzica – bardzo duże koła, system zawieszenia zapewniający lepsze osiągi w trudnym terenie, takim jak drogi szutrowe lub brukowane chodniki, wysuwany baldachim o długości od 40 cali do 60 cali

Triumph nie ma tych funkcji, ale nadal jest doskonałym wyborem dla rodziców, którzy szukają lekkiego składanego modelu, idealnego jako główna opcja podróży, oprócz innych akcesoriów dla dzieci, które mogą już posiadać.

Czy wózek spacerowy Maclaren z parasolem jest rozkładany?

Tak, wózek Maclaren Umbrella Stroller jest rozkładany. Jest wyściełany podnóżek, który można ustawić w trzech różnych pozycjach i chociaż nie ma prawdziwego oparcia siedzenia, wciąż jest mnóstwo wyściełania na drzemki w podróży.

Jak trudno jest złożyć?

Triumph składa się jedną ręką w około 12 sekund na płasko, co znacznie ułatwia życie rodzicom żonglującym innymi dziećmi lub paczkami. Ma również wygodny uchwyt do przenoszenia, dzięki czemu nie musisz nosić złożonego wózka jak niezręczną walizkę, jeśli nie podróżujesz na duże odległości.

Aby skorzystać z tej funkcji, zdejmij osłonę przeciwsłoneczną przed złożeniem stelaża (co również usunie irytujący hamulec).