Jak złożyć wózek Disney: ostateczny przewodnik

Disney World to najszczęśliwsze miejsce na ziemi. Jak może nie być z całą swoją magią? Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz na jeden dzień, czy zostajesz na tydzień, nie ma sposobu, aby uniknąć wózków Disneya.

Nieuniknione jest, że w pewnym momencie podczas wizyty będziesz musiał złożyć wózek i nosić go ze sobą, co może być zastraszającym zadaniem, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś. Na szczęście stworzyliśmy ten kompletny przewodnik, w którym znajdziesz instrukcje krok po kroku, jak złożyć wózek Disneya!

Jak złożyć wózek Disney: ostateczny przewodnik

Kroki składania wózka Disneya

Krok 1. Zacznij od postawienia i całkowitego rozłożenia wózka.

Krok 2. Następnie złóż oba uchwyty do siebie, tak aby były równo z podłożem pod kątem 90 stopni.

Krok 3. Na koniec owiń je razem, aby utworzyć jeden długi pasek, który można łatwo nosić!

Jak złożyć wózek spacerowy Baby Trend?

Wózek do biegania Baby Trend jest jedną z najlepiej sprzedających się marek na Amazon i nie bez powodu! Ma wiele wspaniałych funkcji, które ułatwiają sterowanie, gdy jesteś poza domem. Wadą? Jak złożyć ten wózek, kiedy już z niego korzystasz?

Kroki, jak złożyć wózek do biegania dla niemowląt Trend

Zacznij od postawienia joggera z kołami nad ziemią. Następnie pociągnij oba ramiona w dół, aby były równoległe do ramy. Następnie wciśnij do środka z dowolnej strony, aż zatrzasną się. Wreszcie odwróć się i podnieś! Powinieneś teraz mieć kompaktową jednostkę, którą możesz łatwo transportować i przechowywać.

Jak złożyć wózek Babyhug

Ten wózek jest idealny dla niemowląt, które potrzebują trochę więcej miejsca na nogi, aby się poruszać, a nawet chcą mieć swobodę siedzenia. Wykonaj poniższe proste kroki:

Zacznij od ustawienia wózka z kołami na ziemi. Następnie pociągnij obie ręce w dół, aby były równoległe do ramy i złóż na zewnątrz, aż zatrzasną się przed tobą. Następnie odwróć się i podnieś! Powinieneś mieć teraz kompaktową jednostkę, którą możesz łatwo transportować i przechowywać

Jak złożyć wózek Inglesina Swift

Inglesina Swift Strolling składa się bardzo prosto do celów przechowywania. Wystarczy trzy proste kroki:

Krok 1. Najpierw ustaw swój spacer na tylnym kole mniej więcej na wysokości bioder i pochyl się.

Krok 2. Następnie złóż kierownicę (która będzie znajdować się przed tobą), aż zatrzaśnie się na swoim miejscu mniej więcej poziomo z ramą.

Na koniec ponownie obróć wózek prawą stroną do góry, najpierw podnosząc go od tylnego koła, zanim oprzesz go na kołach.

Jak złożyć Baby Trend Tango

Składanie wózka Baby Trend Tango jest dość proste i można to zrobić jedną ręką, nawet jeśli jest załadowany akcesoriami dla niemowląt! To tylko trzy proste kroki (i bez narzędzi!).

Krok pierwszy: Odczep tylny panel od ramy, naciskając oba plastikowe klipsy znajdujące się po obu stronach siedzenia. Następnie wyjmij go z ramy i odłóż na bok.

Następnie połóż przednie koło, aby mieć dostęp do nakrętki osi (powinna wyglądać jak owalna metalowa płytka). Odkręć tę nakrętkę za pomocą klucza lub nasadki do klucza nasadowego w celu łatwiejszego usunięcia. Na koniec podnieś kierownicę, podnosząc ją z siedziska i obróć ją na tył wózka.

Krok drugi: Teraz, po zdjęciu nakrętki osi, odkręć ją z obu stron koła, wkładając śrubokręt w rowek z jednej strony, a następnie pociągając w górę, jednocześnie naciskając innym śrubokrętem w odpowiednim rowku.

Powinno to poluzować się na tyle, abyś mógł je również po prostu usunąć ręcznie. Po zdjęciu nakrętek odłóż je na bok, aby móc je później wykorzystać podczas montażu nowych kół.

Krok trzeci: Odepnij lub usuń wszelkie pozostałe części przytrzymujące pręty lub panele po obu stronach ramy i złóż!

Jak zainstalować fotelik Baby Trend Booster

Fotelik niemowlęcy Trend to idealny dodatek do bezpieczeństwa Twojego samochodu. Ten post na blogu nauczy Cię, jak zainstalować fotelik dziecięcy Trend Booster zarówno w pozycji tylnej, jak i przodem do kierunku jazdy.

Krok pierwszy: Pierwszym krokiem jest usunięcie wszelkich przedmiotów, które są przechowywane za miejscem, w którym Twoje dziecko siedziałoby na tylnym siedzeniu pojazdu, jeśli takie istnieją. Następnie ustaw oparcie tak, aby było skierowane na zewnątrz przednich siedzeń, a następnie odchyl je tak daleko, jak to możliwe, nie powodując dyskomfortu siedzącej obok osoby dorosłej.

Pociągnij za każdy boczny uchwyt, aż usłyszysz kliknięcie, gdy naciskasz na nie z naciskiem (możesz potrzebować pomocy kogoś innego). Teraz powinieneś móc obracać się na jedną stronę na raz, aż siedzisko i oparcie zrównają się ze sobą.

Krok drugi: Następnie otwórz drzwi schowka wózka, podnosząc je do góry, aby usunąć wszelkie przedmioty, które mogą się tam znajdować, takie jak pokrowiec przeciwdeszczowy lub adapter do fotelika samochodowego, a następnie zamknij je ponownie, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Następnie delikatnie podnieś jedną stronę przedniego koła z ziemi, a następnie wciśnij jak najmocniej jedną z kierownicy, jednocześnie podnosząc pod kątem 45 stopni od spodu z jednej strony kierownicy (ponownie, możesz potrzebować pomocy kogoś innego ).

Przy odpowiednim nacisku powinieneś usłyszeć kolejny dźwięk klikania – oto jak złożyć wózek Disneya. Na początku tylko jedna połowa wózka zostanie złożona, ale teraz powinna się całkowicie zwinąć i utworzyć trójkąt, gdy zostanie wykonana prawidłowo.