Jak złożyć wózek Chicco Liteway Plus

Każdy rodzic chce znaleźć wózek idealny dla siebie i swojego dziecka. Na szczęście Chicco oferuje szeroką gamę opcji, które z pewnością zaspokoją Twoje potrzeby! W tym artykule omówimy, jak złożyć wózek Chicco Liteway Plus. Podkreślimy również niektóre funkcje, które pokochasz, a także to, jak może rosnąć wraz z dzieckiem, aż przestanie go potrzebować.

Kroki montażu wózka Chicco Liteway Plus:

Krok 1. Otwórz pudełko i usuń wszystkie materiały opakowaniowe. Pamiętaj, aby zachować wszystkie instrukcje dołączone do produktu, ponieważ zostaną tam wyszczególnione niektóre etapy montażu.

Jak złożyć wózek Chicco Liteway Plus

Jeśli montujesz wózek Chicco Liteway Plus, zdejmij kołpaki z obu przednich kół, pociągając je prosto do góry. Po prostu obróć go, aby poluzować jedną stronę na raz.

Krok 2. Następnie przymocuj te dwa elementy za pomocą śrub dostarczonych w opakowaniu, zgodnie z tym, jak są skierowane do siebie, patrząc z góry (tj. lewa śruba wchodzi do prawego otworu). Możesz określić, który kawałek jest który, ze względu na to, jak ich otwory są ustawione w linii lub czy jeden ma otwartą szczelinę, podczas gdy inny nie ma tej szczeliny.

Krok 3. Powtórz z drugim kołem, a następnie ponownie przymocuj oba koła do ramy wózka i dokręć je ręcznie, aż będą solidne. Przednie koła powinny być skierowane w przeciwnych kierunkach.

Jak włożyć fotelik samochodowy do podwójnego wózka Chicco?

Krok 1. Najpierw odblokuj i wyjmij obecne siedzisko z ramy wózka, naciskając czerwony przycisk znajdujący się w dolnej części oparcia, jednocześnie naciskając jedną stronę siedziska obiema rękami, aż usłyszysz słyszalny dźwięk trzaskania. Zatrzask może być sztywny, więc będziesz musiał nadać mu trochę siły.

Krok 2. W razie potrzeby możesz również użyć kolana lub stopy. Jeśli to nie zadziała, spróbuj zamiast tego odwrócić i odwrócić. Po zdjęciu każdego paska powinny być w sumie dwa widoczne zatrzaski patrząc od tyłu.

Krok 3. Następnie umieść nowy uchwyt fotelika samochodowego na ramie i zabezpiecz go za pomocą obu zatrzasków. Jeśli chcesz użyć obecnego uchwytu fotelika samochodowego, wykonaj wszystkie poniższe czynności, ale nie usuwaj starego. Wózek jest gotowy do użytku!

Jak otworzyć wózek Chicco Cortina?

Krok 1. Najpierw naciśnij obie strony przycisku zwalniającego na każdym panelu bocznym, aż zatrzasną się na swoim miejscu. Umożliwi to dostosowanie odległości między panelami, dzięki czemu wyższe przedmioty będą mogły później łatwiej zmieścić się w środku.

Krok 2. Następnie zdejmij wszystkie cztery opony, naciskając je, aż odskoczą (może to wymagać lekkiego nacisku).

Krok 3. Następnie usuń dwie małe śruby z każdego z paneli po obu stronach za pomocą śrubokręta krzyżakowego.

Krok 4. Na koniec rozciągnij obie strony rękami i upewnij się, że wszystkie części zostały całkowicie usunięte przed ponownym złożeniem ich w odwrotnej kolejności.

Jak czyścić tkaninę spacerówki Chicco?

Krok 1. Delikatnie umyj tkaninę łagodnym mydłem i letnią wodą. Spłucz czystą, zimną wodą, aby usunąć wszelkie pozostałości mydła przed pozostawieniem go w cieniu, z dala od bezpośredniego światła, aby pozostawić do wyschnięcia na powietrzu lub powieszenia na sznurze na kilka godzin.

Krok 2. Jeśli masz brudne plamy na tkaninie wózka Chicco, które nie są zbyt trudne, przetrzyj je delikatnie starą szczoteczką do zębów (lub inną szczoteczką do szorowania) zanurzoną w ciepłym płynie do mycia naczyń i dobrze spłucz.

Krok 3. Powtarzaj w razie potrzeby, aż znikną. W przypadku trudnych śladów, takich jak plamy tłuszczu lub rozpryski farby po praniu, użyj alkoholu do wycierania zmieszanego jedną część alkoholu z dwiema częściami ciepłej wody tak szybko, jak to możliwe po usunięciu plamy, jeśli wciąż jest mokra.

Krok 4. Pozostaw wózek Chicco do wyschnięcia na kilka godzin w cieniu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego, aby uniknąć przebarwień tkaniny lub uszkodzenia pod wpływem promieni UV, a następnie nałóż jedną warstwę lakieru za pomocą pędzla. Nałóż dwie warstwy, jeśli masz plamy na tkaninie do wózka Chicco, które nie są zbyt trudne do usunięcia, takie jak zabrudzenia lub plamy z trawy

Krok 5. Do czyszczenia powierzchni winylowych użyj soku z cytryny rozcieńczonego wodą w proporcji 50/50 i delikatnie pocieraj starą szczoteczką do zębów (lub inną szczotką do szorowania) aż do całkowitego oczyszczenia. Dobrze spłucz i osusz ręcznikiem nadmiar wilgoci przed nałożeniem warstwy poliuretanu tak szybko, jak to możliwe po czyszczeniu, aby nie pękły przedwcześnie. Unikaj rozlewania, trzymając wszystkie płyny z dala od ramy i przegubów.

Krok 6. Aby wyczyścić wyściełane powierzchnie, użyj wilgotnej szmatki lub gąbki, aby usunąć suchy kurz i brud, a następnie spłucz czystą wodą, aby schłodzić tkaninę przed nałożeniem komercyjnego środka czyszczącego przeznaczonego do tkanin, takich jak Woolite.

Aby uniknąć uszkodzeń podczas czyszczenia tego typu materiałów, nie wolno szorować zbyt mocno w jednym miejscu, ponieważ powierzchnia zostanie nieodwracalnie uszkodzona!

Jeśli Twój wózek był narażony na plamy z jedzenia, pieluch, rozlanych napojów itp., zalecamy skorzystanie z naszego odplamiacza Chicco. Usuwa uporczywe plamy, nie uszkadzając włókien tkaniny na wózki Chicco.