Jak złożyć wózek BOB Revolution

Wózek BOB Revolution to jeden z najpopularniejszych wózków na rynku. Jest lekki, łatwy do złożenia i ma system zawieszenia na wszystkie koła, który zapewnia płynną jazdę Twojemu dziecku. Z tego artykułu dowiesz się, jak złożyć ten wysokiej jakości wózek w zaledwie trzech krokach!

Kroki składania wózka BOB Revolution

Krok 1. Odpiąć pasek zabezpieczający i odchylić podnóżek. Powinieneś dać się popchnąć na rączkę wózka, ścisnąć go przed sobą, zwolnić dolny zatrzask, a następnie podnieść do góry, aby go rozłożyć.

Jak złożyć wózek BOB Revolution

Krok 2. Upewnij się, że Twoje dziecko jest bezpiecznie umocowane w foteliku lub bujaku, zanim przejdziesz do kroku drugiego! Gdy są zabezpieczone, zdejmij oba kółka, chwytając je na każdym końcu – jedno kółko na rękę – i pociągnij prosto na zewnątrz, aż całkowicie się odczepią.

Krok 3. Wciśnij po obu stronach ramy, gdzie znajduje się rowek w pobliżu jej górnej krawędzi (ułatwi to składanie), a następnie złóż się do siebie, abyś mógł chwycić dowolną część drążka, która została wepchnięta do środka, jeśli niezbędny.

Krok 4. Przytrzymaj drążek jedną ręką i pociągnij go, jednocześnie naciskając na oprawę w pobliżu zakończenia przeciwległego do ramienia ciągnącego.

Krok 5. Kontynuuj ten ruch, dopóki nie wyciągniesz sztangi przed sobą, gdzie dwa zatrzaski trzymają dno razem. Zwolnij te dwa ostatnie zatrzaski, ściskając je między kciukiem a palcem wskazującym, a następnie unosząc w górę, tak aby zostały uwolnione z rowków, które wcześniej trzymały je w miejscu.

Krok 6. Ponownie pociągnij w górę po obu stronach ramy (w pobliżu jej górnej krawędzi), jakby próbował skrócić długość wózka do mniejszego przedmiotu, takiego jak stół lub krzesło – ale bez puszczania!

Zobaczysz teraz wszystkie trzy części wózka: część wewnętrzną wykonaną z ramy i tkaniny, część zewnętrzną wykonaną z drążka, na którym siedzisz z dzieckiem, oraz część wewnętrzną złożoną.

Jak złożyć wózek Bob Rambler

Krok 1. Zdejmij siedzisko i obie strony ramy, pociągając w górę tkaninę na tym końcu, a następnie odpinając pasek (lub paski) utrzymujące je na miejscu. Złóż jak drążek do siebie nad teraz odsłoniętą wewnętrzną częścią.

Krok 2. Wciśnij oba końce tej złożonej sekcji pod jak kolejne jej części, aby znalazły się w nowym kształcie. Zewnętrzna część powinna mieć jedną krawędź wystającą na zewnątrz, tak jak poprzednio, ale krótszą, ponieważ część została schowana z dala od widoku!

W dowolnym momencie podczas tych czynności wózek można również ponownie otworzyć do pierwotnego stanu, wykonując dokładnie odwrotną procedurę: odepchnij każdy element z powrotem tak, jak był wcześniej i jak pasek lub paski na swoim miejscu.

Krok 3. Teraz, gdy wszystko jest już wepchnięte, jak możesz zepchnąć tkaninę z powrotem w dół, jak do pierwotnego kształtu, składając ją jeszcze raz, tak jak na początku tego procesu.

Krok 4. Na koniec pociągnij za pasek, aby krawędzie były schludnie schowane pod sobą. Powinieneś być w stanie zobaczyć dwa zestawy pętli po obu stronach, które zostały utworzone przez wciśnięcie jak wcześniejszej pętli pod siebie podczas ostatniego kroku – wystarczy je zacisnąć ze sobą dla bezpieczeństwa za pomocą prostego węzła (lub kokardki).

Jak rozłożyć wózek bobowy

BOB to wygodna, bezpieczna opcja na pierwsze dziecko. Łatwy w użyciu projekt może być jak oszczędzający łaskę, gdy potrzebujesz, jak szybko się zepsuć i zejść z drogi!

Krok 1. Odepnij boczne zaczepy zwalniające na dolnej krawędzi w miejscu połączenia z ramą kółka (wciśnij kciukami lub palcami wskazującymi) – pozwoli to rozpiąć pokrowiec z tkaniny wózka, który zakrywa koła od tyłu.

Krok 2. Pociągnij w górę po obu stronach ramy, jakby próbował skrócić długość wózka do mniejszego przedmiotu, takiego jak stół lub krzesło, ale bez puszczania! Zobaczysz teraz wszystkie trzy części wózka: część wewnętrzną składającą się z ramy i materiału, tutaj poszczególne kółka i pokrycie materiałem zewnętrznym.

Krok 3. Złóż jak stelaż wózka do środka do środka – dzięki temu będzie bardziej płaski, jakbyś próbował złożyć jak stalowe krzesło do środka, aby zajmowało mniej miejsca.

Krok 4. Umieść złożony wózek na szczycie ramy kół (która nadal powinna być przymocowana), tak jak te duże metalowe kosze na śmieci w Childs, które wychylają się spod nich, gdy są zabierane przez ciężarówkę. Możesz teraz zdjąć każde koło osobno, trzymając się krawędzi części bocznej, która znajduje się pod spodem!

Jak złożyć adapter do wózka dziecięcego BOB?

Adapter fotelika samochodowego BOB do wózka to sposób, w jaki można przymocować kompatybilny fotelik samochodowy dla niemowląt do tylnej części BOB Revolution SE, ułatwiając dziecku wsiadanie i wysiadanie, a także bezpieczniejszym.

Aby ponownie złożyć adapter, po prostu zdejmij pasek z górnej części kierownicy z jednej strony, przytrzymując drugą ręką zakładkę lub rzep, który mocuje go do oprawy. Teraz trzymaj się obu stron tego, jak paski są razem – to sprawi, że nigdzie nie pójdą!