Jak złożyć kojec Graco

Ten wpis na blogu o składaniu kojec Graco pokaże Ci, jak łatwo jest złożyć kojec Graco. Będziesz mógł znacznie ułatwić sobie życie i zaoszczędzić czas, wykonując proste czynności, które przedstawiamy poniżej.

Sposoby składania kojca Graco

Kupując zestaw Graco Pack n’ Play, może wydawać się przytłaczający, jak złożyć kojec. Zajmuje to tylko około dziesięciu minut, a wszystkie potrzebne narzędzia znajdują się w twoim pudełku. Wykonaj następujące kroki, aby złożyć swój pakiet i zabawę:

Jak złożyć kojec Graco

#1. Najpierw ułóż wszystkie swoje elementy tak, aby były łatwo widoczne. Zlokalizuj cztery nogi z przymocowanymi stopami, a także dwa pręty podtrzymujące, w których materac zostanie później umieszczony. Powinieneś również mieć jeden element ramy, który jest długi i cienki z otworami na śruby na każdym końcu, a także dwa górne elementy narożne, które są krótkimi trójkątami, które pasują do tych otworów, wkręcając je bezpiecznie od spodu.

#2. Następnie znajdź dwa wsporniki za pomocą śrub. Po każdej stronie jednego drążka znajduje się mały otwór na śrubę, w którym zostaną umieszczone czerwone zaślepki, aby je zakryć po zakończeniu montażu. Pomaga to zapobiec urazom w przypadku, gdy maluchy spróbują złapać te ostre śruby podczas zabawy w swoim kojcu.

Drugi koniec ma ten sam typ konstrukcji, ale bez dodatkowych środków bezpieczeństwa, ponieważ po złożeniu nie będzie dostępny dla dzieci.

#3. Wreszcie, są cztery nóżki z trzema różnymi rodzajami zamków, które zwiększają bezpieczeństwo, dzięki czemu nie zapadają się pod ciężarem dziecka lub zderzaków dostarczonych przez firmę Graco, jeśli użyjesz ich zamiast nich.

Każda noga ma dwa zamki z czerwonymi kapturkami. Jeden znajduje się na końcu każdego dolnego elementu, a drugi, który wsuwa się w otwory w drążku podtrzymującym, który należy odblokować, przesuwając w górę przed próbą ich złożenia.

Jak sprawić, by mój kojec był wygodniejszy?

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby kojec Twojego dziecka był wygodniejszy. Powinieneś kupić taki, który jest wyposażony w wyściółkę lub wyściółkę na podłodze, która pomoże chronić malucha przed upadkami i zapewnić komfort, gdy siedzi przez długi czas.

Inną opcją jest umieszczenie miękkich mat pod materacem kojca, aby dodać dodatkową amortyzację; w ten sposób nie będzie niewygodnie, jeśli jej dziecięce zabawki wypadną podczas drzemki lub w nocy.

Jeśli to możliwe, spróbuj wybrać model kojca, który ma boki z siateczki, aby nie przeszkadzało Ci podczas wspólnej zabawy w kojcu; dodatkowo dodanie kilku wiszących telefonów komórkowych powyżej może również poprawić poziomy interakcji, a także dodać trochę stymulacji wizualnej.

Jeśli Twoje dziecko jest starsze, możesz nawet rozważyć kojec z przegródkami, aby zabawki można było łatwo przechowywać i organizować po zakończeniu zabawy.

Czy materac Graco Pack N Play jest wodoodporny?

Materace Pack N Play sprawiają, że te gry są tak wspaniałe; są niedrogie, przenośne i łatwe do czyszczenia. Większość z nich jest wodoodporna, co pozwala na utrzymanie ich w czystości po użyciu. Możesz nawet dostać prześcieradła lub podkładki pod materac, które sprawią, że łóżeczko będzie jeszcze bardziej miękkie dla Twojego dziecka.

Czy mini materac do łóżeczka zmieści się w zestawie N Play?

Jeśli szukasz materaca zastępczego do swojego Pack 'n Play, pamiętaj, że nie wszystkie materace do łóżeczka mają ten sam rozmiar. Jeśli spróbujesz użyć mini materaca do łóżeczka w swoim Pack 'n Play, to będzie on za duży. Materac do łóżeczka w normalnym rozmiarze jest odpowiedni dla większości Pack 'n Plays.

Jaki rozmiar ma materac Graco Pack N Play?

Materace Pack N Play są dostępne w standardowych rozmiarach. Materac zwykle nie jest dołączony do playarda, więc należy go zakupić osobno. Materac Graco Pack n’ Play ma wymiary 27 na 38 cali i waży około pięciu funtów.

Jest zamknięty w winylowym pokrowcu, który można zdjąć, aby ułatwić pranie lub czyszczenie punktowe, co ułatwia życie w dniu prania.

Czy możesz dodać stół do przewijania do Pack N Play?

Tak, zdecydowanie możesz dodać przewijak do swojego pack n play. Wielu rodziców lubi to dla wygody i nie jest to trudne, jeśli zastanowisz się nad wymiarami obu produktów przed zakupem jednego lub drugiego. Chcesz, aby ładnie do siebie pasowały bez dokonywania późniejszych korekt.

Zanim przygotujesz się do zakupu akcesoriów, które pasują do którejkolwiek opcji, najpierw wykonaj pomiary. Następnie zdecyduj, co będzie najlepsze dla Twojego dziecka i jego potrzeb, gdy dorośnie.

Czy dziecko naprawdę potrzebuje łóżeczka?

American Academy of Pediatrics sugeruje, aby rodzice mieli łóżeczko w pokoju, gdy ich dziecko ma mniej niż 12 miesięcy, aby zawsze mieli miejsce do spania w pobliżu, kiedy tego potrzebują. Jeśli rozważasz wspólne spanie, o wiele bezpieczniej jest dzielić łóżko, jeśli sami w nim nie macie.

Jak długo dziecko może pozostać w małym łóżeczku?

W zależności od projektu większość mini łóżeczek może być używana do ukończenia przez dziecko jednego lub dwóch lat. Jednak upewnij się, że wybierasz składane mini łóżeczko, aby jego elementy mogły być używane przez kilka lat poza typowym okresem użytkowania 1-2 lata.