Jak złożyć kojec Evenflo

Ciekawym zadaniem może być złożenie kojca Evenflo. Kojec Evenflo musi być odpowiednio zmontowany, aby działał poprawnie i bezpiecznie.

W tym poście na blogu omówimy, jak należy złożyć kojec Evenflo, aby uniknąć zagrożeń, które mogą wyniknąć z nieprawidłowego montażu kojec Evenflo.

Jak złożyć kojec Evenflo

Montaż kojca Evenflo

Złożenie kojca nie jest trudne. Może to zrobić jedna osoba, ale podczas tego procesu może pomóc mieć inną parę rąk.

Niektóre modele są dostarczane z wszystkimi niezbędnymi narzędziami dołączonymi do montażu, podczas gdy inne wymagają również użycia klucza imbusowego lub śrubokręta. Oprócz elementów wymaganych dla Twojego modelu kojca, będziesz potrzebować trochę czasu i cierpliwości podczas montażu kojców Evenflo.

Prawidłowo zmontowane powinny jednak zapewnić lata użytkowania bez żadnych problemów wynikających z jakości wykonania lub materiałów użytych do produkcji.

Wykonaj te czynności, aby złożyć kojec Evenflo

Krok 1. Rozpakuj torbę do przechowywania. Wyjmij playard z wodoodpornej torby i odłącz materac. Materac jest owinięty wokół leżanki i zabezpieczony rzepem. Po zdjęciu materaca odłóż go na bok do późniejszego użycia.

Krok 2. Pociągnij każdą stronę playard do góry. Upewnij się, że szyny zatrzasnęły się na swoim miejscu, w przeciwnym razie mogą się zapaść podczas podnoszenia go na podstawę. Jako ważne przypomnienie, upewnij się, że środek playard nie jest płasko na podłodze, ponieważ uniemożliwi to dokładne zablokowanie się szyn.

Krok 3. Naciśnij spód playarda, a zobaczysz, że ma dołączony środkowy pierścień. Przytrzymaj ten pierścień kciukiem i palcem wskazującym, aż poczujesz, że spód jest płasko na podłodze.

Krok 4. Połóż materac na playard. Upewnij się, że leży płasko. Strona bez rzepów powinna być skierowana do góry. Możesz również dodać koc lub prześcieradło do łóżeczka, jeśli chcesz, aby było wyjątkowo ciepło.

Jak rozbić Evenflo Pack N Play

Proces rozkładania pakietu Evenflo n play można wykonać w ciągu zaledwie kilku minut. Rama to główna część, którą trzeba zdemontować, a następnie każda szyna lub noga po prostu wysuwa się zaraz po odkręceniu ich od podstawy.

Najpierw wyjmij materac z playard i odłóż go na bok

Środkowy pierścień znajdujący się na dnie kojca należy najpierw podciągnąć do góry, aby zbliżyć nogi do środka.

Otwórz barierki boczne, naciskając przyciski znajdujące się po obu stronach każdej barierki. Wewnątrz każdej szyny znajdują się strzałki wskazujące, który przycisk należy nacisnąć, aby otworzyć odpowiednią sekcję. Po naciśnięciu przycisku w górę pociągnij w dół jedną z szyn.

Owiń materac wokół playard, przodem z rzepem na zewnątrz. Aby zabezpieczyć, zaepnij oba końce materaca razem, aby się nie poruszał. Umieść playard w torbie do przechowywania i zapiąć torbę do przechowywania.

Jak odblokować Baby Trend Pack N Play?

Baby Trend Pack N Play jest łatwy do skonfigurowania i usunięcia.

Aby odblokować plac zabaw, zdejmij paski z panelu pośrodku pakietu i podłogi do zabawy. Istnieją dwa zestawy trzech przycisków, które blokują się na swoim miejscu, gdy wszystko jest prawidłowo złożone.

Poszukaj tych przycisków po każdej stronie lub odpowiednich elementów sprzętowych, aby je łatwo znaleźć. Jeśli nie masz prawidłowo zabezpieczonych wszystkich sześciu klipsów podczas składania paneli, spowoduje to problem z blokowaniem/odblokowywaniem podczas próby otwarcia/zamknięcia paczki i zabawy.

Dlatego upewnij się, że wszystkie zamki są bezpieczne przed zamknięciem dziecięcego pakietu trendów i zabawy, w przeciwnym razie kłopot z ponownym otwarciem bez pomocy.

Po odblokowaniu wysuń metalową ramę, aż nogi wyskoczą na dole, a następnie obróć składaną ramę do góry. Obróć ramę tak, aby przód był skierowany do ciebie i umieść tył opakowania i baw się z boku nóg, aby utworzyć kwadratowy kształt z metalowymi prętami.

Pociągnij panel środkowy w dół, aby zdjąć paski z panelu formującego, ustawiając kołki znajdujące się w rogach obu paneli z otworami znajdującymi się w odpowiednich kawałkach.

Trzymając górną szynę, pociągnij na zewnątrz, aż tkanina zacznie zsuwać się z dolnej szyny, a następnie kontynuuj wyciąganie na zewnątrz w kierunku przeciwnego końca, jednocześnie naciskając do wewnątrz innymi rękami wzdłuż wewnętrznej krawędzi, zwalniając zaciski jeden po drugim w każdym rogu.

Teraz będziesz mieć panele wolne od ramy i możesz leżeć płasko na podłodze lub ziemi, aby Twój plecak był przenośny.

Jak połączyć kojec Century Fold-N-Go

Kojec Century Fold-N-Go pozwala Tobie i Twojemu dziecku na samotne spędzanie czasu po spędzeniu czasu razem. Jest przenośny, co oznacza, że ​​można go umieścić w dowolnym miejscu w domu i zapewni niezależny obszar do zabawy dla Twojego malucha.

W ten sposób możesz się zrelaksować, wiedząc, że jest bezpieczna w kojcu, bawiąc się wszystkimi swoimi zabawkami, takimi jak pluszaki lub inne przedmioty, jednocześnie utrzymując ją zamkniętą dla twojego spokoju.

Aby złożyć playard:

Wyjmij zewnętrzną torbę z kojca. Odepnij paski na rzepy, które mocują panel podłogowy z siatki na zewnątrz kojca. Zsuń panel podłogowy z zewnętrznego panelu kojca i odłóż go.

Aby ustawić kojec, najpierw rozdziel cztery nogi i pociągnij je, aż boki będą lekko rozstawione. Utrzymuj okrąg na środku deski podłogowej w pozycji pionowej. Teraz podciągnij każdą z bocznych szyn i pociągnij prosto w górę, aż zablokują się na swoim miejscu.

Po zablokowaniu usłyszysz słyszalne kliknięcie. Następnie lekko dociśnij szynę, aby upewnić się, że jest całkowicie zablokowana. Środek podłogi musi pozostać w pozycji pionowej co najmniej 18 cali, aby zamki szynowe się zatrzasnęły, więc upewnij się, że jest podciągnięty i pozostań w takim stanie, jeśli którakolwiek z boków wygląda, jakby nie blokowała się prawidłowo.

Pchnij środkowe koło prosto w dół, używając nóg, aby odsunąć się od środkowego koła, aby zrobić miejsce na wyrównanie podłogi. Wciśnij, aż poczujesz, że środkowa platforma deski balansowej zatrzaśnie się na swoim miejscu.

Umieść deskę podłogową w kojcu, kładąc górną stroną do góry i dopasowując ją za pomocą pasków na rzepy wewnątrz kojca.