Jak złożyć kojec Cosco?

W tym poście na blogu dowiesz się, jak złożyć kojec Cosco. Kroki są proste i łatwe w użyciu. Czytaj.

Kroki na Jak złożyć kojec Cosco

Krok pierwszy: Połóż kojec na boku.

Jak złożyć kojec Cosco?

Krok drugi: Przymocuj każdy słupek wsporczy do odpowiedniego otworu w macie za pomocą śrubokręta lub wywierć i dokręć aż do zamocowania.

Krok 3: Złóż słupki w podstawę, obracając o 90 °, a następnie zablokuj w razie potrzeby. Wreszcie możesz użyć swojego nowego kojec Cosco!

Jak usunąć plamy z wody z kojca?

Nie musisz rezygnować z kojca tylko dlatego, że ma plamy. Istnieje kilka sposobów na pozbycie się ich za pomocą artykułów gospodarstwa domowego. Na przykład możesz użyć do tego celu odplamiacza lub majonezu na bazie oleju.

Powinieneś nałożyć roztwór i pozostawić go na noc przed usunięciem wszelkich pozostałości za pomocą papierowego ręcznika lub szmatki.

Na koniec zmyj letnią wodą i natychmiast osusz na słońcu, jeśli to możliwe. Inną opcją jest sporządzenie pasty z sody oczyszczonej zmieszanej z nadtlenkiem wodoru i pozostawienie jej na godzinę, a następnie zeskrobanie plam, które pozostały po ponownym dokładnym umyciu ciepłą wodą.

Ten rodzaj zabiegu sprawdzi się zwłaszcza w przypadku silnych plam na brzegach, gdzie wilgoć gromadzi się podczas drzemki dziecka.

Możesz również użyć octu lub wybielacza, ale zachowaj ostrożność podczas używania go z dowolną tkaniną! Alternatywnie możesz po prostu ręcznie zetrzeć plamy, jeśli są świeże, przed ponownym umieszczeniem dziecka w kojcu.

Czy dziecko może spać w kojcu zamiast w łóżeczku?

Nie, dziecko nie powinno spać w kojcu. Kojec jest jak łóżeczko, ale nie ma w nim zagłówka i podnóżków, które zapewniają bezpieczeństwo Twojemu dziecku. Kiedy kładziesz niemowlę do łóżeczka, upewnij się, że leży na plecach bez kocyków lub poduszek, które mogłyby je udusić.

Unikaj również wszelkich ochraniaczy, ponieważ mogą one stanowić zagrożenie, jeśli Twoje dziecko będzie próbowało się zbytnio poruszać podczas snu. Aby dzieci miały wystarczająco dużo miejsca, gdy wychodzą z łóżeczka, użyj pojemników do przechowywania z Ikei, które są dostępne w różnych kolorach, aby dzieci nie nudziły się w swoich pokojach!

Na koniec umieść lampy przy oknach lub światłach zewnętrznych w zasięgu niemowląt, które nie wiedzą, jak daleko mogą się posunąć samodzielnie!

Z czego wykonana jest mata do zabawy pack n?

Maty do zabawy Pack n są wykonane z różnych materiałów. Jednym z powszechnych rodzajów jest materiał piankowy, który jest używany od lat i zapewnia duży komfort niemowlętom.

Inne podkładki pack n play mogą być wykonane z tworzywa sztucznego lub mieszanek bawełny i poliestru. Na przykład warto kupić wodoodporną podkładkę, która z łatwością usunie wszelkie rozlane płyny podczas karmienia, jednocześnie chroniąc materac Twojego dziecka przed wilgocią!

Dzięki temu nie będziesz musiał myć całego łóżka za każdym razem, gdy zdarzy się wypadek, oszczędzając zarówno pieniądze, jak i kłopoty za jednym zamachem.

Najlepsze w tych prześcieradłach: są one dostępne właśnie tutaj, na Amazon z bezpłatną wysyłką w wielu rozmiarach i kolorach, więc znalezienie czegoś idealnego dla Twojego malucha nie zajmie dużo czasu.

Jak długo dziecko może korzystać z paczki i bawić się?

Pack n play pozwala maluchom spać, odpocząć i bawić się. Dlatego dziecko musi czuć się komfortowo w swoim plecaku i bawić, aby mogło cieszyć się wszystkim, co ma do zaoferowania. Jednak rodzice powinni być również świadomi, jak długo mogą korzystać z paczki i zabawy.

Oto kilka rzeczy, które musisz wiedzieć:

Standardowy limit wagi w większości gier typu „pack 'n play” wynosi 35 funtów lub mniej (około 16 kg). Większość producentów zaleca przeniesienie dziecka z fotelika dla niemowląt w wieku około pięciu miesięcy.

Jednak wiek ten różni się w zależności od instrukcji producenta, a także limitów wzrostu i wagi zalecanych przez organizacje konsumenckie, takie jak Consumer Reports. Po osiągnięciu tych kamieni milowych niemowlęta mogą zacząć spać w paczce i zabawie.

Pack n play jest przeznaczony dla dzieci do drugiego roku życia lub młodszych, w zależności od szczegółowych wytycznych producenta.

Niektórzy rodzice decydują się na korzystanie z nich, gdy przenoszą dziecko z łóżeczka niemowlęcego do łóżka „dużego dziecka”, ale nie jest to zalecane, ponieważ może to spowodować obrażenia, jeśli dziecko wypadnie z boku.

Większość producentów zaleca przenoszenie dzieci w wieku około 24 miesięcy, aby dzieci nie potrzebowały już dodatkowej ochrony przed upadkiem z boków i miały wystarczająco dużo miejsca, aby przewrócić się na brzuch bez utknięcia (co może prowadzić do uduszenia).

Sprawdź instrukcję obsługi przed użyciem po 30 funtach (około 14 kg) lub 32 calach wysokości, ponieważ niektóre modele nie obsługują większych ciężarów; limity te są zwykle wymienione w instrukcji.

Czy 6-miesięczne dziecko może spać w paczce i zabawie?

Tak, większość dzieci może spać w paczce po ukończeniu sześciu miesięcy. Ponieważ Twoje dziecko jest już prawie w tym momencie, nie powinieneś mieć problemów z położeniem go do łóżka z kilkoma kocykami i ich ulubionym ulubieńcem lub pluszakiem.

Jeśli jednak obudzi się z płaczem w środku nocy, najlepiej będzie, jeśli to możliwe, powstrzymanie się z pozostawieniem jej spać samej, ponieważ niektóre dzieci potrzebują dodatkowego pocieszenia od mamy, kiedy są przyzwyczajone do spania obok nas przez cały ten czas. pierwsze kilka miesięcy!