Jak złożyć kojec Babytrend do przechowywania?

W tym przewodniku omówimy, jak złożyć kojec babytrend do przechowywania. Rozmawialiśmy również o innych aspektach kojca, które mogą Cię zainteresować. Czytaj.

Kroki składania kojca babytrend do przechowywania

Krok 1. To są wymiary kojca dla malucha. Najpierw rozłóż swój kojec babytrend na płaskiej powierzchni.

Krok 2. Złóż nogi przenośnego łóżeczka babytrend tak, aby leżały równolegle do siebie.

Krok 3. Złóż każdą narożną klapkę na odpowiadającą jej nogę, starannie układając je razem.

Krok 4. Na koniec złóż wszystkie boki do środka i użyj jego pasków, aby zabezpieczyć go na miejscu*. Twój kojec babytrend jest teraz złożony, co ułatwia przechowywanie lub podróżowanie!

Jak usunąć pleśń z huśtawki dziecięcej?

Jeśli Twoja huśtawka ma spleśniałą powierzchnię, możesz ją bez problemu wyczyścić. Jeśli pleśń znajduje się tylko na tkaninowej części siedziska, wyszczotkuj ją starą szczoteczką do zębów, aby usunąć duże kawałki i delikatnie wyszoruj mieszanką ciepłej wody i łagodnego mydła.

Następnie spłucz dobrze zimną wodą z kranu, aż wszystkie ślady znikną z obu stron, zanim całkowicie wyschną na świeżym powietrzu lub połóż na nich coś chłonnego, na przykład papierowe ręczniki (te same, których używa się do czyszczenia), aby pomóc w odprowadzaniu nadmiaru wilgoci podczas wysycha przez noc.

Jak usunąć pleśń z Pack N Play?

Istnieje kilka różnych sposobów na usunięcie pleśni z Pack N Play. Najpierw użyj sproszkowanego środka czyszczącego tlen, którego używałeś do usuwania plam i zapachów na tkaninach obiciowych lub dywanach.

Wlej go do butelki z rozpylaczem i nasącz materac roztworem, a następnie pozostaw do wyschnięcia w bezpośrednim świetle słonecznym przez co najmniej 24 godziny, jeśli to możliwe. W razie potrzeby powtórz ten proces, aż wszystkie ślady pleśni zostaną usunięte z obu stron nakładki.

Zabije to wszelkie pozostałe zarodniki, aby nie rozprzestrzeniały się po domu podczas sprzątania innych pomieszczeń lub gdy dziecko śpi w innym miejscu w czasie leczenia!

Możesz również wymieszać jedną szklankę wybielacza na galon wody w wiadrze i namoczyć plastikowe części tylko przez noc, a następnie dokładnie spłukać na zewnątrz za pomocą starej szczoteczki do zębów, aby wyszorować obszary pokryte pleśnią.

Nie używaj tego rozwiązania na tkaninie lub pokrowcu, ponieważ może to spowodować odbarwienia i blaknięcie. Spryskaj cały pad środkiem czyszczącym, takim jak Lizol, przed włożeniem go do myjki w celu regularnego czyszczenia, aby zapobiec ponownemu powracaniu pleśni!

Czy spanie dziecka w kojcu jest bezpieczne?

Kojec to świetne miejsce do spania i wypoczynku maluszka. Jednak może być bardzo niebezpieczne, jeśli nie zastosujesz się do tych wskazówek bezpieczeństwa:

-Ustaw kojec z dala od schodów lub czegokolwiek innego, co może stanowić zagrożenie. Zawsze miej dziecko w zasięgu wzroku, gdy śpi. Jeśli to możliwe, połóż dwie strony w dół, aby mogły wpełzać i wychodzić z własnej woli bez utknięcia w kojcu.

Pamiętaj – bez względu na to, jak bezpieczny jest produkt, zawsze zachowaj ostrożność, gdy pozwalasz dzieciom w pobliżu dowolnego rodzaju sprzętu!

-Upewnij się, że wszystkie części są dobrze zamocowane – tutaj również nie przydadzą się żadne luźne śruby! Upewnij się również, że na samej konstrukcji nie ma ostrych krawędzi, na których Twoje dziecko mogłoby się zranić, próbując się po niej wspiąć.

Zamontuj półki lub inny sprzęt przed użyciem kojca jako miejsca do spania dla dziecka, aby upewnić się, że nie zostawisz niczego poza miejscem bez opieki, co może spowodować obrażenia!

-Nawet jeśli nie ma możliwości, aby dzieci wspinały się po schodach, zawsze używaj bramek przy każdym otworze, w którym mogą wystąpić schody, w tym drzwi i okna.

Obejmuje to upewnienie się, że wszystkie elementy zabezpieczające przed dziećmi zostały prawidłowo zainstalowane – oznacza to, że w miarę możliwości należy używać zamków, aby maluchy nie mogły uciec z kojca, gdyby odkryły, jak je otworzyć bez pomocy!

-Nigdy nie zostawiaj dziecka samego w kojcu, bez względu na rodzaj konstrukcji, w której może być bezpiecznie zamknięte. Nigdy nie kładź go nawet na chwilę, gdy śpi w swoim łóżku, na kanapie lub innym meblu, który nie jest przeznaczony do utrzymania wagi niemowlęcia.

-Upewnij się, że w kojcu dziecka nie ma żadnych niebezpiecznych przedmiotów, gdy z niego nie korzysta – w tym przewody od lamp i telefonów, a także wszystko, co mogłoby być szkodliwe, gdyby dziecko je przeżuło.

-Jeśli masz schody, upewnij się, że są one zabezpieczone, aby Twoje dziecko nie mogło wchodzić na nie bez opieki, korzystając z bramek na dole po obu stronach. Muszą one również sięgać do poziomu sufitu, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo!

-Każdy pojedynczy pręt lub szczebel w konstrukcji musi być ciasno połączony ze sobą, aby nic nie mogło się poluzować bez odpowiedniego ostrzeżenia, umożliwiając dzieciom dostęp tam, gdzie nie powinny.

-Zawsze upewnij się, że Twoje dziecko jest nadzorowane, gdy bawi się w swoim kojcu – rób to, nawet jeśli masz pewność, że w zasięgu nie ma małych przedmiotów, które mogłyby stanowić ryzyko zadławienia!

Tragedia wystarczy tylko na sekundę, nigdy nie zakładaj niczego, jeśli chodzi o bezpieczeństwo dzieci poniżej piątego roku życia ze względu na ich brak koordynacji i umiejętności rozumowania.