Jak złożyć gondolę UPPAbaby Vista?

Gondola UPPAbaby Vista to jedna z najlepszych gondoli na rynku. Charakteryzuje się eleganckim, nowoczesnym wzornictwem, który będzie pasował do każdego pomieszczenia w Twoim domu.

Jedyne, co musisz zrobić, zanim będzie gotowy do użycia, to złożyć go w całość! W tym poście dowiesz się, jak złożyć nową gondolę UPPAbaby Vista, aby od razu zacząć z niej korzystać.

Jak złożyć gondolę UPPAbaby Vista?

Kroki, jak złożyć UPPAbaby Vista Bassinet

Krok 1. Najpierw umieść kierownicę obok ramy, jednym końcem każdej pary na wewnętrznej stronie obręczy i wciśnij ją na miejsce, mocno dociskając, aż usłyszysz kliknięcie.

Krok 2. Powtórz ten krok dla drugiej kierownicy przed umieszczeniem oparcia na obu drążkach uchwytów, delikatnie naciskając jednocześnie w dół, uważając, aby nie skręcać tkaniny zbyt mocno.

Teraz jesteś gotowy, aby położyć dziecko w łóżeczku i iść spać ciasno!

Skąd mam wiedzieć, czy dziecko jest za duże do gondoli?

Zaleca się, aby niemowlęta nie używały gondoli powyżej szóstego miesiąca życia.

Aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo, zalecamy zaprzestanie korzystania z gondoli, gdy:

Krok 1. Twoje dziecko może przewracać się z przodu do tyłu lub z boku na bok, a jego tors ma 89 cm długości. Lub, jeśli on / ona osiągnął 25 funtów (11 kg).

Krok 2. Paski uprzęży nie przylegają ciasno do klatki piersiowej dziecka, a tylko jeden palec jest ściśnięty między paskiem a obojczykiem. Jeśli nie są w stanie utrzymać się w tych parametrach, być może nadszedł czas na nowy układ spania!

Czy dziecko można zapiąć w foteliku samochodowym UPPAbaby Vista?

Tak! Można to zrobić, umieszczając fotelik samochodowy na wózku, a następnie dołączając klips blokujący, aby zabezpieczyć oba przedmioty razem, aby ułatwić podróż.

Kroki, jak zapobiec zapadaniu się mojej gondoli UPPAbaby

Krok 1. Najpierw znajdź przycisk na rączce gondoli. Naciśnij ten przycisk, aby odblokować lub zwolnić z zablokowanej pozycji.

Następnie należy ponownie nacisnąć ten sam przycisk i przytrzymać go jedną ręką jednocześnie podciągając po obu stronach ramy wózka, aż zostaną całkowicie odblokowane. Następnie zamknij, naciskając w dół, aż wszystkie cztery blokady zatrzasną się na swoim miejscu.

Jak czyścić piankowy uchwyt kierownicy UPPAbaby Vista?

Użyj wody z mydłem lub chłodnej wody z mydłem za pomocą gąbki / ściereczki delikatnie wytrzyj w razie potrzeby dokładnie wysusz przed ponownym użyciem nigdy nie używaj rozpuszczalników

Ile kół oferuje Mountain Buggy nano?

Mountain Buggy nano oferuje jedno koło.

Jak długo dziecko może spać w gondoli do spania?

Dziecko może spać w łóżeczku do spania do czterech miesięcy, ale zaleca się, aby zaprzestać używania produktu, gdy dziecko zacznie się przewracać.

Jak prać materac Chicco obok mnie? Jak często należy prać? Jak pralka je niszczy?

Aby wyczyścić materac do gondoli Next To Me, potrzebujesz tylko dwóch szmatek i delikatnego mydła! Najpierw wymieszaj wodę z płynem do mycia naczyń, aż znikną bąbelki, zanim nałożysz go obficie po obu stronach materaca gondoli. Następnie użyj jednej wilgotnej szmatki, aby przetrzeć każdą stronę materaca.

Czy mogę używać gondolki My How Chicco Next to Me w samolocie? Czy mogę zabrać ze sobą Chicco, kiedy podróżuję za granicę?

Jedną z rzeczy, które zauważysz w tym produkcie, jest to, jak lekki jest w przypadku czegoś tak dużego – waży tylko 35 funtów! To sprawia, że ​​transportowanie podkładu przy łóżku z pokoju do pokoju, a nawet przez miasto jest niezwykle łatwe. Pamiętaj tylko, że jeśli rozważasz dalekie podróże samolotem, sprawdź zasady swojej linii lotniczej dotyczące Chicco obok mnie, ponieważ mogą one być dość surowe.

Kroki, jak złożyć gondolę Bugaboo Cameleon

Ustaw kierownicę w pozycji pionowej. Przesuń siedzisko lekko do przodu i pociągnij w górę obiema rękami, jednocześnie składając ramę siedziska. Pociągnij czerwony przycisk na ramie siedziska, aby całkowicie złożyć.

Zdemontuj koła z wózka, naciskając i obracając każdy przycisk blokujący o ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, pociągając kółko w przeciwnym kierunku, jednocześnie naciskając czerwone przyciski zwalniające.

Czy możesz umyć materac Chicco obok mnie?

Materac Chicco obok mnie można prać w pralce. To sprawia, że ​​jest to o wiele łatwiejsze niż w przypadku innych gondoli, w których musisz szorować podkładkę ręcznie lub spróbować umieścić je w pralce, co może być niepraktyczne, jeśli są zbyt długie.

Bardzo łatwo jest też użyć łagodnego mydła i wody (bez żrących chemikaliów), jednak jeśli z jakiegoś powodu na powierzchni pojawią się szorstkie plamy, skontaktuj się z Chicco, ponieważ może to wskazywać na wadliwy produkt.

Jak prać materac Evenflo?

Przed użyciem umyć pod zimną wodą z łagodnym mydłem i wysuszyć na powietrzu. Nie czyścić maszynowo ani nie gotować, ponieważ może to spowodować uszkodzenie produktu.

Chociaż jest to dobre dla Ciebie, żrące chemikalia mogą skrócić żywotność Twoich produktów, więc po prostu trzymaj się ciepłej wody i; suche powietrze!