Jak złamać pierwszy kojec bezpieczeństwa?

Jak rozbić pierwszy kojec bezpieczeństwa? To częste pytanie nowych rodziców. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej.

Kroki, jak złamać pierwszy kojec bezpieczeństwa

Krok 1. Odwróć kojec do góry nogami i wyjmij jego części. Odkręć wszystkie śruby śrubokrętem. Oddziel panele, jeśli są, złóż je płasko na podłodze lub trawie, aby ułatwić przechowywanie.

Krok 2. Złóż dolny panel, aby utworzyć dwie połówki ramy podstawy; pozwoli to na łatwe przenoszenie go po złożeniu z powrotem przed ponownym zamontowaniem wszystkich elementów na swoim miejscu.

Krok 3. Przechowuj elementy w oddzielnych miejscach, aby nie zgubiły się po zakończeniu montażu. Zmontuj wszystkie części z powrotem na podstawie kojca, wykonując czynności w odwrotnej kolejności, używając w razie potrzeby nowych śrub.

Krok 4. Obróć stopy prawą stroną do góry i włóż każdą z nich w szczeliny w czterech rogach – użyj dostarczonych narzędzi zgodnie z wymaganiami – dokręć całkowicie Załóż plastikowe zaślepki na otwory na śruby – chronią one przed kurzem i; wilgoć

I to wszystko – Twój kojec jest gotowy do użycia! Może być używany w domu lub na zewnątrz i jest świetnym sposobem na zapewnienie dziecku bezpieczeństwa, gdy jesteś zajęty innymi zadaniami.

Czy dziecko może spać w kojcu zamiast w łóżeczku?

Większość dzieci może spać w kojcu zamiast w łóżeczku. Jeśli Twoje dziecko jest w stanie przewrócić się, będziesz musiała użyć łóżeczka lub gondoli, której boki są wystarczająco niskie, aby zapobiec przetaczaniu się dziecka.

Kojce nie powinny być używane jako rozwiązanie do długotrwałego snu. Niemowlęta powinny spać w nich tylko do trzech miesięcy. Po trzech miesiącach dzieci powinny przejść do własnego łóżeczka. Pamiętaj, aby nigdy nie kłaść dziecka do snu na brzuchu.

Zawsze kładź dziecko na plecach, kiedy kładziesz je na drzemkę lub przed snem. Zmniejsza to ryzyko wystąpienia zespołu nagłej śmierci niemowląt (SIDS).

Jaki jest rozmiar materaca do przenośnego łóżeczka?

Przenośny materac do łóżeczka ma zwykle wymiary 24 na 38 cali. Niektóre są nieco mniejsze lub większe, ale jest to najczęstszy rozmiar. Upewnij się, że materac do łóżeczka dobrze leży w łóżeczku, aby Twoje dziecko miało wystarczająco dużo miejsca do wygodnego snu.

Po każdej stronie i na końcu materaca, a także wokół góry i dołu materaca powinno być co najmniej ½ cala wolnej przestrzeni. Jeśli nie ma wystarczającej ilości miejsca, Twoje dziecko może zostać uwięzione między materacem a bokami łóżeczka.

Dodatkowo nie chcesz, aby były w stanie zmieścić się przez jakiekolwiek otwory w balustradzie, ponieważ mogą potencjalnie wypaść. Zmierz więc łóżeczko przed zakupem materaca!

Czy musisz kupić materac do paczki i zabawy?

Nie, nie musisz kupować materaca do paczki i zabawy. Materace, które są dostarczane z pakietem n zabaw, są zwykle w porządku. Jeśli szukasz czegoś nieco wygodniejszego, zawsze możesz dodać dodatkową warstwę wyściółki na wierzch dołączonego do niego materaca.

Jeśli jednak Twoje dziecko jest starsze lub planujesz korzystać z pack n play przez dłuższy czas, możesz zainwestować w nowy materac. Dostępnych jest wiele różnych rodzajów i marek materacy, więc nie spiesz się i znajdź taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Czy materac do łóżeczka dziecięcego zmieści się w kojcu?

To pytanie zadaje sobie wielu rodziców. Odpowiedź niestety jest taka, że ​​zależy to od kojca. Niektóre kojce mają szersze przestrzenie między listwami, podczas gdy inne są węższe.

Jeśli materac do łóżeczka dziecięcego jest zbyt duży, aby zmieścić się w przestrzeni między listwami kojca, nie będzie mógł zmieścić się do środka. Zawsze możesz spróbować wyjąć jedną lub dwie listwy z kojca, jeśli to konieczne, ale może to nie być bezpieczne dla Twojego dziecka.

Ostatecznie przed podjęciem decyzji o zakupie najlepiej zmierzyć szerokość otworu i porównać ją z szerokością materaca do łóżeczka dziecięcego.

Jeśli szukasz kompaktowej i lekkiej opcji, rozważ zakup materaca podróżnego do łóżeczka. Te materace są zaprojektowane tak, aby były lekkie i łatwe w przenoszeniu, dzięki czemu można je zabrać ze sobą na wycieczki lub odwiedzić rodzinę i przyjaciół. Dodatkowo składają się na tyle małe, że mieszczą się w torbie podręcznej!

Niektórzy rodzice decydują się na używanie materaca do łóżeczka dziecięcego w kojcu swojego dziecka, ponieważ jest to wygodniejsze dla dziecka. Może to być dobra opcja, jeśli Twoje dziecko spędza dużo czasu w kojcu.

Jeśli jednak Twoje dziecko korzysta z kojca tylko okazjonalnie, inwestowanie w oddzielny materac może nie być opłacalne. W takim przypadku wystarczy użyć koca lub ręcznika jako wyściółki.

Wybierając materac do łóżeczka dla dziecka, należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Najpierw musisz upewnić się, że materac ma odpowiedni rozmiar. Powinien być wystarczająco duży, aby zmieścić się w kojcu z dużą ilością miejsca, ale nie tak duży, aby stanowił zagrożenie dla bezpieczeństwa. Po drugie, musisz zdecydować, jaki rodzaj materaca chcesz.

Dostępnych jest kilka opcji, w tym materace piankowe, materace sprężynowe i materace piankowe z pamięcią kształtu. Na koniec musisz wziąć pod uwagę cenę i przenośność. Niektóre materace są droższe niż inne, a niektóre są lżejsze i łatwiejsze w transporcie niż inne.