Jak zdobyć bezpłatny kojec dla dziecka?

Jak otrzymać darmowy kojec dla dziecka? Kojec to świetny sposób na zapewnienie dziecku bezpieczeństwa i rozrywki podczas gotowania, sprzątania lub przerwy. Niestety mogą być drogie!

Gdy Twoje maleństwo zacznie czołgać się po podłodze w pokoju rodzinnym lub nawet po prostu siedzieć bez pomocy, nadszedł czas, aby zmieniło łóżeczko w coś większego.

Jeśli zaczynasz od pustej przestrzeni życiowej, zamiast oszczędzać pieniądze przez wczesne pozbycie się łóżeczka, istnieje kilka sposobów, dzięki którym możesz zaoszczędzić trochę gotówki:

Podstawowe wskazówki i Sztuczki: Zawsze najpierw spójrz na Craigslist – nawet jeśli nie jest to w twoim budżecie w tej chwili (lub kiedykolwiek), nigdy nie zaszkodzi sprawdzić, co ludzie mają dostępni lokalnie. Nie tylko często pojawiają się okazje, ale możesz nawet dostać lepszy kojec niż to, co planowałeś kupić.

Skorzystaj z wyprzedaży – oprócz Craigslist, sprawdź sklepy internetowe, aby znaleźć świetne oferty na konkretne rodzaje, których Twoje dziecko najbardziej potrzebuje lub lubi .

Upewnij się, że wszystko, co kupujesz, jest bezpieczne i solidne (sprawdź recenzje i zalecenia dotyczące wieku). Kupony można również znaleźć w wielu miejscach, takich jak RetailMeNot, co ułatwia oszczędzanie pieniędzy podczas zakupów w sklepach takich jak Babies R’ Us i BuyBuyBaby.

Zapytaj o zachęty — czasami u sprzedawców detalicznych dostępne są specjalne oferty, takie jak bezpłatna wysyłka, jeśli zamówisz u nich bezpośrednio, a może nawet program zwrotu kosztów, w ramach którego odeślą Twój zakup w ciągu kilku dni, jeśli coś pójdzie nie tak.

Jak wyczyścić opakowanie i materiał do zabawy?

Wytrzyj wilgotną szmatką, aby usunąć resztki jedzenia, brud i płyny ustrojowe. Nie zanurzaj plecaka i nie baw się w wodzie, ponieważ nie jest wodoodporny.

Jak długo dziecko powinno przebywać w kojcu?

Dziecko nie powinno spędzać dużo czasu w kojcu. AAP zaleca, aby dzieci spały w tym samym pokoju co ich rodzice przez co najmniej sześć miesięcy do pierwszego roku życia, ale nie ma powodu, dla którego nie można ich usunąć z sypialni po tym momencie, jeśli tak zdecydujesz.

Jeśli jednak Twoje dziecko spędza cały dzień śpiąc w kojcu (i tylko drzemie poza nim) lub przesypia w nim całą noc do trzeciego roku życia, musisz natychmiast ponownie ocenić jego sytuację sypialną — coś jest nie tak!

W jakim wieku pozbywasz się kojca?

AAP zaleca, aby kojce były używane, dopóki dzieci nie będą mogły samodzielnie wyjść lub mogą się podepchnąć i przeczołgać przez bok.

Zalecają nie dłużej niż dwa lata użytkowania. Dziecko może doznać obrażeń, jeśli wcześniej z niego wyjdzie! Więc nie porzucaj swojego kojca zbyt wcześnie.

Jak czyścić matę na plac zabaw?

Jeśli matę można prać w pralce, po prostu wrzuć ją do pralki na zimno, a następnie wysusz na powietrzu lub w suszarce bębnowej. Jeśli nie, spróbuj usunąć plamy lekkim roztworem detergentu.

Pozwól im usiąść na około pięć minut, a następnie wytrzyj je wilgotną szmatką, aby usunąć cały brud! Możesz nawet pozwolić niektórym naprawdę złym przemoczyć się przez noc, jeśli przebywają tam zbyt długo.

Jak czyścić kojec Regalo

Kiedy przychodzi czas na posprzątanie placu zabaw, należy umyć panele z tkaniny i wyczyścić wokół wszelkich metalowych części.

Jeśli na zatrzaskach lub zawiasach bramy jest dużo nagromadzeń, konieczne może być wyszorowanie tych elementów wodą z mydłem. Sam plac zabaw można również wyczyścić, po prostu wycierając go bez użycia zbyt wielu chemikaliów, które mogłyby uszkodzić jego wykończenie.

Ponadto, jeśli masz niemowlę w pieluchach, które podczas zabawy w kojcu będzie bałaganić w każdym miejscu, sugerujemy poczekać do pójścia spać przed podjęciem tego zadania. To pozostawi mnóstwo czasu w normalnych godzinach, aby inne nie były również bałaganem.

Jak wyczyścić kojec podróżny

Jeśli masz kojec podróżny, który wymaga czyszczenia, oto kilka prostych kroków, które pomogą utrzymać go w czystości i zapobiec wypadkom.

Istnieje wiele różnych materiałów używanych podczas tworzenia tego rodzaju przenośnych kojców, więc pierwszym krokiem jest określenie, z jakiego materiału wykonany jest Twój długopis.

Ogólnie rzecz biorąc, większość modeli z plastikową lub metalową ramą można czyścić za pomocą podstawowych domowych środków czyszczących, takich jak wybielacz lub woda z mydłem, ale jeśli model ma tkaninę, może to nie być opcją w zależności od tego, jak delikatny jest przedmiot, z którym masz do czynienia.

Większość producentów umieszcza instrukcje dotyczące prania gdzieś w opakowaniu produktu w celach informacyjnych, ale jeśli nie mogą się z nimi bezpośrednio skontaktować w sprawie wskazówek dotyczących pielęgnacji przed przystąpieniem do jakichkolwiek innych czynności!

Następną rzeczą, którą będziesz chciał zrobić, to usunąć wszystkie elementy z pióra i sprawdzić każdy z nich pod kątem pęknięć lub potencjalnych uszkodzeń, które mogły wystąpić z czasem. Jeśli znajdziesz coś podobnego, dokładnie to zbadaj, jeśli są duże dziury, nawet nie myśl o próbie czyszczenia, ponieważ może to stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia!

Gdy wszystko zostanie usunięte, zdejmij kojec, aby można go było postawić płasko w bezpiecznym miejscu podczas pracy na wysokości ramion, co pomoże zapobiec zanieczyszczeniu innych obszarów w domu, na wypadek gdyby coś mogło się wydarzyć podczas sprzątania.