Jak zdjąć siedzenie z wózka Bugaboo Cameleon?

Bugaboo Cameleon Stroller to jeden z najpopularniejszych wózków na rynku. Ma elegancki i stylowy wygląd, który odróżnia go od innych wózków, ale co zrobić, jeśli trzeba zdjąć siedzisko? Ten post na blogu nauczy Cię, jak to zrobić!

Kroki, jak zdjąć siedzenie z wózka Bugaboo Cameleon

Krok 1. Rozepnij przedni panel, a następnie zdejmij jeden z pasów bezpieczeństwa.

Jak zdjąć siedzenie z wózka Bugaboo Cameleon?

Krok 2. Pociągnij kierownicę w dół, aby podnieść ją do góry i zablokuj metalową szpilką, która będzie widoczna pod siedziskiem wózka. Umożliwi to łatwe odpięcie obu pasków, a także złożenie ich z powrotem bez problemów z późniejszym rozłożeniem.

Krok 3. Upewnij się, że nie ściskasz ani nie ciągniesz zbyt mocno podczas zdejmowania każdego paska, ponieważ może to spowodować uszkodzenie. Zdejmij drugi pasek na ramię, pociągając mocno za jego prawy koniec, aż wysunie się ze szczeliny w lewym górnym rogu miejsca, w którym rama spoczywa pod stopami dziecka, a następnie powtórz dla lewej strony.

Krok 4. Po zdjęciu obu pasków pociągnij w dół kierownicę, aby zwolnić ją z metalowego kołka i złożyć na siebie. Teraz możesz zdjąć siedzisko, podnosząc je z obu stron z jednej strony, aż łatwo wyskoczy. Powtórz dla innej strony.

Wskazówka: Aby ponownie założyć siedzisko Bugaboo Cameleon Stroller (po umyciu), postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami w odwrotnej kolejności!

Jak złożyć osłonę przeciwdeszczową Bugaboo ant

W przypadku modelu Cameleon zacznij od złożenia jednej strony na drugą. Złóż go tak, aby między nimi był odstęp około czterech cali.

Weź jedną stronę i złóż ją na drugą, tak aby pomiędzy nimi było około czterech cali odstępu

Złóż obie strony w dół, aż spotkają się na środku

Wskazówka: pokrowiec przeciwdeszczowy powinien być wyposażony we własną torbę ze sznurkiem, aby ułatwić przechowywanie!

Jak otworzyć wózek Bugaboo

Aby otworzyć wózek Bugaboo, naciśnij jeden z dwóch przycisków znajdujących się po każdej stronie. Przycisk cofnie się i pozwoli pociągnąć uchwyt do góry, aby uzyskać wygodniejszą pozycję

Wskazówka: Aby ułatwić czyszczenie, zdejmij wszystkie pokrowce przed praniem wózka.

Jak dopasować śpiworek Bugaboo Bee

Aby dopasować śpiworek Bugaboo Bee, umieść główkę wyściełanej części z jednej strony i pociągnij ją w dół. Powinno to rozciągać się tuż poniżej miejsca, w którym będziesz mocować pasek

Wskazówka: Wózek przeznaczony jest dla dzieci do 22 miesiąca życia; jednak pozostawanie w prawidłowej pozycji nie jest zbyt wygodne ani bezpieczne.

Jak dokręcić koło w Bugaboo

Aby dokręcić koło w Bugaboo, musisz rozłożyć jeden bok i podciągnąć.

Wskazówka: pokrowiec przeciwdeszczowy powinien być wyposażony we własną torbę ze sznurkiem, aby ułatwić przechowywanie!

Możesz również użyć tej metody, jeśli chcesz zmienić przednie lub tylne koła na wypadek, gdyby z czasem uległy uszkodzeniu.

Po wykonaniu tej czynności obróć, aż gałka śrubokręta znajdzie się pod łbem śruby osi opony (znajdującej się na obu końcach) i przekręć zgodnie z ruchem wskazówek zegara tak mocno, jak to możliwe, bez zdejmowania gwintów. Należy to zrobić po obu stronach każdej opony, zanim przejdziemy dalej. Aby uzyskać łatwiejszy dostęp, zacznij od miejsca, w którym spotykają się ramiona.

Będziesz musiał odkręcić śrubę, obracając ją w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara za pomocą śrubokręta krzyżakowego, aby móc odkręcić nakrętkę, a następnie wyciągnąć oś, aby uzyskać dostęp do koła dookoła.

Upewnij się, że jest wystarczająco dużo miejsca przed kontynuowaniem, ponieważ może to być trudne, jeśli zrobisz to na czymś ciasno upakowanym, na przykład w bagażniku samochodu lub w innym miejscu o ograniczonej przestrzeni. Po zakończeniu wymień wszystko, co zostało pierwotnie ustawione i ponownie dokręć nakrętki ze względów bezpieczeństwa!

Jak spłaszczyć Bugaboo Cameleona

Masz kilka opcji, jeśli chodzi o to, aby Twój Bugaboo Cameleon był jak najbardziej płaski. Jeśli po prostu szukasz czegoś szybkiego i łatwego, zalecamy rozłożenie wózka na ziemi z kołami skierowanymi do góry (więc jeśli jeszcze nie są w ten sposób, tak właśnie je poruszaj).

Następnie zdejmij całą tkaninę – a przynajmniej na tyle, aby z każdej strony zwisały cal lub dwa. Następnie chwyć drugą osobę i złóż na pół wzdłuż, a następnie na szerokość, aż wszystko zostanie ciasno zwinięte. Po zakończeniu zwiąż ze sobą oba luźne końce, aby nie rozwinąć czegokolwiek przed ponownym umieszczeniem w magazynie!

Jak przewozić Bugaboo Cameleon:

Zdejmowanie siedzenia z Bugaboo Cameleon to tylko jeden krok. Kiedy chcesz go zdjąć, na wózku wystarczy tylko tkanina i koła. Po rozpięciu złóż płasko, jak to możliwe, zanim zwiniesz ciasno z inną osobą lub sam – a następnie zwiąż mocno, gdy skończysz! W ten sposób wszystko pozostanie na swoim miejscu, a nie będzie dotykane, dopóki nie będzie potrzebne do ponownego użycia.

Jak przewozić Bugaboo Camelin, można również wykonać poniższe czynności, jeśli chcesz:

Umieść uchwyt na ramieniu (lub owinąć wokół tułowia), aby wygodnie przylegały do ​​ciała, nie obciążając ich. Następnie jedną ręką mocno trzymaj za uchwyt.

Przytrzymaj drążek z tyłu wózka drugą ręką, aby zapewnić stabilność.

Rozstaw stopy nieco szerzej niż szerokość bioder i przekręć, aby pomóc obracać biodra od siebie, aż poczujesz się komfortowo. Następnie podnieś obiema rękami, jednocześnie skręcając kolana i popchnij jedną nogę do tyłu, aby była prosta (lub tak blisko).

Wolną ręką sięgnij za siebie i trzymaj się czegoś stabilnego, takiego jak nieruchomy przedmiot lub ściana, jeśli to konieczne, aby zachować równowagę, zanim ponownie wykonasz krok do przodu tą samą nogą – a następnie zrób to po kolei ponad & skończ, dopóki nie wyjdą z wózka!