Jak zdemontować modny kojec

Jak zdemontować kojec Trendy? Jeśli chcesz zdemontować kojec, możesz to zrobić na dwa sposoby.

Pierwszym z nich jest użycie śrub, a drugim bez użycia narzędzi potrzebnych do rozebrania długopisu.

Jak zdemontować modny kojec

Demontaż Twojego modnego kojca bez użycia narzędzi zajmuje tylko kilka minut, ale do tej metody będziesz potrzebować pomocy co najmniej jednej osoby lub ustawić go w miejscu, w którym będzie mógł położyć się całkowicie płasko na boku.

Aby rozpocząć odkręcanie wszystkich czterech nóg od spodu, każda noga ma dołączone trzy małe śruby, które bardzo łatwo się wypinają. Po ich usunięciu powinieneś być w stanie wyciągnąć każdy kawałek, dopóki w środku nie pozostanie nic oprócz wyściółki i siatki.

Teraz, jeśli składanie po części wydaje się zbyt dużym problemem, po prostu miej wokół siebie kolejną parę rąk, które pomogą ci rozdzielić boki.

Gdy są już wystarczająco luźne, jedna osoba będzie mogła łatwo wykonać pracę bez żadnych problemów, po prostu odciągając obie strony od siebie, aż całkowicie wysuną się z zawiasów.

Dlaczego kojce są złe?

– Mogą stworzyć poczucie izolacji.

-Mogą być niebezpieczne.

– Mogą zahamować rozwój dziecka.

-Są drogie.

-Nie są konieczne.

– Istnieją lepsze alternatywy dla kojców.

Kojce mogą stwarzać poczucie izolacji dla dzieci, ponieważ często ograniczają je do jednego małego obszaru. Dodatkowo kojce mogą być niebezpieczne dla dzieci, jeśli wyjdą i upadną lub utkną w kojcu i nie mogą uciec.

Kojce mogą również hamować rozwój dziecka, ponieważ może nie nauczyć się samodzielnie odkrywać i poruszać się po swoim środowisku.

Wreszcie kojce są drogie w porównaniu z innymi dostępnymi opcjami przechowywania małych dzieci, takimi jak korzystanie z bezpiecznego, wyznaczonego miejsca w domu lub na podwórku. Ostatecznie kojce nie są konieczne i dostępne są lepsze alternatywy.

Na przykład rodzice mogą używać bramek do blokowania niebezpiecznych obszarów domu lub obserwować swoje dzieci podczas zabawy na świeżym powietrzu. Alternatywnie, opiekunowie mogą zapewnić środowisko zachęcające do eksploracji i socjalizacji, takie jak plac zabaw lub park. Dlatego najlepiej jest unikać korzystania z kojców, gdy tylko jest to możliwe.

Co mogę zrobić ze starym kojcem?

Jest wiele różnych rzeczy, które możesz zrobić ze starym kojec. Możesz używać go jako pojemnika do przechowywania zabawek Twojego dziecka lub możesz go używać jako kojca dla zwierząt

Możesz także zmienić przeznaczenie kojec na małą wybieg w ogrodzie, a nawet zamienić go w kurnik. Jeśli czujesz się kreatywny, istnieje wiele innych możliwości. Po prostu połącz się z Internetem i wyszukaj „pomysły na kojec”. Będziesz zaskoczony tym, co znajdziesz.

Jeśli nie masz własnych pomysłów, rozważ przekazanie kojca komuś, kto może go lepiej wykorzystać. Kilka organizacji akceptuje używane artykuły dla niemowląt, więc sprawdź online, czy jest taki w Twojej okolicy.

Jak długo dziecko może korzystać z kojca?

Odpowiedź na to pytanie zależy od wieku dziecka. Na przykład noworodek może korzystać z kojca nawet przez sześć miesięcy, podczas gdy 18-miesięczny może go używać tylko przez trzy miesiące. Po tym przebywanie w kojcu nie jest już bezpieczne ani wygodne.

Dzieje się tak, ponieważ zaczną stawać się bardziej mobilni i będą chcieli eksplorować swoje otoczenie. Jeśli masz starsze dziecko, które nadal chce korzystać z kojca, upewnij się, że jest wystarczająco duży, aby mogło wygodnie się po nim poruszać.

Nie chcesz też, aby przez cały dzień utknęli w jednym miejscu! Dobrą zasadą jest, aby dziecko nie spędzało w kojcu więcej niż 30 minut za jednym razem. Jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, porozmawiaj ze swoim pediatrą.

Jak zapewnić rozrywkę dziecku w kojcu? Dlaczego nie użyć maty do zabawy dla dzieci?

Dobrym sposobem na zajęcie malucha jest użycie maty dla dziecka. Mają tak wiele różnych rodzajów zabawek i wzorów, które pozwolą im bawić się godzinami!

Możesz również uzyskać świetne oferty na te maty – są bardzo przystępne cenowo, ale nadal są naprawdę zabawne dla dzieci w każdym wieku! Jeśli jednak chcesz czegoś konkretnego ze sklepu, upewnij się, że najpierw zajrzyj do Internetu, zanim tam wyjdziesz, ponieważ zawsze jest to tańsze na Amazon lub u innego sprzedawcy.

Nie ma znaczenia, czy jest to samochodzik, czy pluszak – ogólnie wszystko działa podczas zabawy z dziećmi, ponieważ kochają one wszystko, co nowe i ekscytujące. Po prostu bądź ostrożny – nie pozwól im bawić się niczym, co może się zepsuć lub być niebezpieczne.

Czy kojce to dobry pomysł dla dzieci?

Chociaż kojce były doskonałym źródłem bezpieczeństwa dla rodziców, mogą być bardzo szkodliwe dla dzieci. Taka ograniczona przestrzeń nie daje miejsca na rozwój i fizyczny wzrost dziecka.

Ograniczając swoje dziecko do tego typu obszarów, tworzysz środowisko, które spowoduje później poważne problemy rozwojowe!

Użytkownicy kojców powinni pomyśleć dwa razy, zanim włożą swoje dzieci do jednego, ponieważ udowodniono, że powoduje więcej szkody niż pożytku. Ta metoda odosobnienia jest korzystna tylko wtedy, gdy jest używana jako schronienie, gdy dorośli sprzątają lub potrzebują trochę czasu w samotności, ale nigdy, gdy pozostają bez opieki z dziećmi!

Niemowlęta w ogóle nie wymagają dużej uwagi we wczesnym okresie niemowlęcym, więc nie ma żadnego powodu, dla którego ktoś miałby robić wszystko, aby kupić coś takiego.