Jak zdemontować Magic Gondoli Chicco Next-to-Me?

Jeśli szukasz łóżeczka, aby Twoje dziecko było blisko siebie, Magiczna gondola Chicco Next-to-Me może być właśnie tym, czego potrzebujesz. Gondola zawiera podstawę, którą można ustawić po obu stronach łóżka, a następnie przymocować paskami do materaca dla dorosłych.

Jest również łatwy do demontażu, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca, gdy nie jest używany. Ten post pokaże Ci jak!

Jak zdemontować Magic Gondoli Chicco Next-to-Me?

Kroki, jak zdemontować Chicco Next to me Magic Bassinet

Krok 1. Wyjmij podkładkę materaca i wkładkę, rozpinając je z obu stron. Opaski błyskawiczne mocujące te elementy można przyciąć nożyczkami zamiast rozwiązywać, jeśli chcesz, ale może to utrudnić późniejszy montaż.

Krok 2. Gondola jest montowana w częściach, które są zsunięte ze sobą – nie ma w ogóle śrub ani śrub!

Następnie zdejmij część gondoli z baldachimem, podnosząc po jednym klipsie na raz, aż wszystkie zostaną odpięte, a następnie złóż na górze zagłówka / obszaru baldachimu. Jeśli pałąk ochronny Twojej gondoli wydaje się zbyt długi, aby mieścił się w nim przestrzeń między listwami, spróbuj najpierw złożyć go wzdłuż, zanim odepniesz rzep i przeciągniesz go.

Krok 3. Weź dwa boczne elementy i po prostu złóż je razem, aby złożyć, nie zapomnij, ile listew znajduje się po każdej stronie, abyś wiedział, jak daleko od miejsca podczas mocowania!

Górna część łóżeczka jest mocowana za pomocą dużego elastycznego paska wokół wszystkich czterech słupków, które mocuje się ciasno, ale w razie potrzeby można je łatwo rozpiąć dla dorosłych. Podczas montażu tej sekcji upewnij się, że łączysz obie strony jednocześnie, w przeciwnym razie gondola nie będzie stać prosto.

Krok 4. Ostatnim krokiem jest założenie kółek (jeśli są), które można przymocować, wyrównując otwory w jednym kawałku z kołkami wystającymi z drugiego – powinny naturalnie zatrzasnąć się na swoim miejscu jak puzzle. Po umieszczeniu podkładek pod stopy tam, gdzie jest to wymagane, należy mieć gotowe gondole!

Jak zdjąć pokrowiec z wózka Maclaren

Krok 1. Otwórz gondole, podnosząc dolną ramę. Materac automatycznie rozłoży się i zablokuje w podstawie.

Krok 2. Zdejmij pokrowce z tkaniny z wózka Triumph: Aby je zdjąć, użyj odkurzacza ręcznego lub sklepowego z miękką szczotką, aby delikatnie poluzować brud i kurz z powierzchni.

Nie prać w pralce, ponieważ może to spowodować uszkodzenie; po prostu wytrzyj do czysta, jeśli to konieczne, ciepłą wodą i amp; łagodny detergent (mniej niż 110 stopni). Suszyć w suszarce bębnowej na małym ogniu przez 20 minut, a następnie powiesić, aby zakończyć suszenie z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Jak czyścić wózek Inglesina?

Jeśli spacerówka ma siedzisko z tkaniny, można ją na miejscu umyć wodą. Jeśli Twój wózek nie jest brudny, po prostu wytrzyj go uniwersalnym środkiem czyszczącym i suchą szmatką, aby wyglądał dobrze.

Jak zdemontować magiczną gondolę Chicco obok mnie?

Aby zdemontować ten produkt, wykonaj następujące proste czynności: Usuń pościel z caddy & połóż płasko do kontroli na poduszkach krzesła lub innej trwałej powierzchni.

Wykręć śruby pod każdą boczną szyną, gdzie nogi są połączone w dolnej części ramy gondoli, obracając je w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aż całkowicie wyskoczą. Powtórz ten sam proces powyżej, ale dokręć śruby zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Jak prać magiczny materacyk Chicco obok mnie?

Aby wyczyścić spód produktu, usuń pościel i wytrzyj ją wilgotną szmatką z wodą z mydłem lub uniwersalnym środkiem czyszczącym.

Pamiętaj, aby nie używać wybielacza na częściach tekstylnych tego produktu, ponieważ mogą one zostać uszkodzone przez chemikalia zawarte w wybielaczu. Jeśli są plamy, które nie mogą się wydostać, możesz je umyć ręcznie łagodnym mydłem lub szamponem dla dzieci.

Pozostawić do całkowitego wyschnięcia przed włożeniem materaca do kosza do ponownego użycia! Aby uniknąć gromadzenia się pleśni, nie pozostawiaj mokrych powierzchni zbyt długo bez ich uprzedniego wysuszenia.

Po dokładnym umyciu rzeczy należy zawsze wysuszyć na powietrzu! Trzymaj z dala od bezpośredniego światła słonecznego podczas suszenia produktów na zewnątrz – nigdy nie używaj suszarki maszynowej do materaca lub części tkaniny tego produktu.

Kroki składania wózka Quinny

Najpierw upewnij się, że w koszu nie ma luźnych przedmiotów. Obróć kierownicę do pozycji poziomej i obróć ją z powrotem na miejsce, naciskając oba przyciski po obu stronach podstawy. Dociśnij mocno, aż usłyszysz kliknięcie.

Jak przechowywać gondolę Pack N Play?

Złóż do wewnątrz, zaczynając od jednego rogu, a następnie powtórz dla innych rogów, wykonując podobne kroki, jak opisano powyżej.

Jak czyścić dziecięcy materac Chicco Next To Me Magic Gondola

Otwórz gondole, podnosząc dolną ramę. Materac automatycznie rozłoży się i zablokuje w podstawie.

Upewnij się, że masz gotowy produkt! Podczas mycia pod zimną wodą z łagodnym mydłem należy uważać, aby nie obrabiać maszynowo ani nie gotować do czysta, ponieważ może to spowodować uszkodzenie produktu.

Chociaż jest to dobre dla Ciebie, żrące chemikalia mogą skrócić żywotność Twoich produktów, więc po prostu trzymaj się ciepłej wody i; suche powietrze! W razie potrzeby wytrzyj wszelkie wycieki, które pojawiają się na wierzchu podkładki, przed umieszczeniem ich z powrotem w pojemniku przy łóżku. Po wykonaniu tych kroków powinieneś ponownie mieć gondolę!